Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, ntwadumela said:

Nigde niko od njih nije izgovorio "mrzim ga jer je belac" - znaš da tako nešto znači kenselovanje u današnjim US and A nažalost (nažalost, jer čovek treba da bude ono što jeste, a ne da laže zbog cancel kulture). Ne bih elaborirao - za to je potrebno pogledati veliki broj YT klipova/ESPN i drugih gostovanja Arinasa i SAS, tako sam došao do zaključka. Čisto primer - Gilbert kao ne voli Evropljane (izjavio jednom), pljuje po Luki i Jokiću stalno i tu ga opravdavaju jer kao štiti domaće. E pa jednog Evropljanina - Janisa, nikada nije pljuvao ni blizu kao Jokića/Luku. Tu je još jedan neamerikanac o kojem uglavnom lepe stvari priča - Embid. I tako...

 

gilbert arenas je americki tegeltija, ja mislio imas neato vazno ( :

  • +1 1
Link to comment

 

Keni i Šarls su za Boston, Šek je za Dalasa (usto i kaže da je ovo sad bilo treći put u životu da uživo gleda Luku :isuse: )

  • Haha 3
Link to comment
4 hours ago, goofs said:

 

Keni i Šarls su za Boston, Šek je za Dalasa (usto i kaže da je ovo sad bilo treći put u životu da uživo gleda Luku :isuse: )

 

Meni je isto bliži Šekov rezon, da je njima teže da čuvaju Luku nego Dalasu Tejtuma i Brauna. Pored toga, biće par utakmica kada ne budu ulazile trojke, gde imam više poverenja u igru i odluke dvojca Dončić/Irving.

  • +1 1
Link to comment

ne znam da li je ovo neko kacio vec i da li je realno ili AI generisano :D

 

 

Link to comment

Naravno da je fake :D

 

Ima mnogo tih AI video klipova, pazite se, izgledaju dosta uverljivo :)

Link to comment
8 hours ago, uini said:

bill simmons krenuo u hevi jinx

 

 


Potpuno je neslušljiv tokom plejofa jer je prešao u full reactionary mod, pa je svaku utakmicu neko drugi najbolji igrač u ligi, nikad nije video takvu odbranu, pa niksd nije video takav napad. Odmori čoveče, ne ide ta reddit histerija uz bumerstvo.
 

Ja ga najviše volim kad je tokom dosadnih delova sezone u 'what if' fazi, pa vadi iz dupeta razne istorijske trejdove pomešane sa malo real life infoa od drugara poput Moreya. 

  • +1 2
Link to comment

ma ja mislim da simmons sad samo jinxuje, namirisao je idealnu priliku da bostan uzme titulu, moli se ceo dan i ko zna kakav juju radi

Link to comment

Dok čekamo nastavak NBA - el prati neko kako je dočekana Kejtlin u WNBA?
 

 

 

Skoro svakog dana se dešavaju ovakve stvari.

 

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...