Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ja sam jednom igrao basket sa nekim rukometasima, skupljali me posle. Nikad vise...

 

I meni je isao na q Luka dok je prigovarao sudijama. Radio je to non-stop i za puno stvari gde je ocigledno da nije u pravu, ko neka placipicka. Ovaj novi Luka mi je mnogo vise kul.

Link to comment
50 minutes ago, uini said:

 

pa naravno kad si grobos-partizanovac, bostan je vaš mothership.

Ma ne zna on to, zna samo da je Luka navijač Zvezde.

  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

luka i dalje plache sudijama, to je njegovo shpansko nasledje, al meni licno ne smeta

Edited by uini
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Ma ne zna on to, zna samo da je Luka navijač Zvezde.

 

vise mrzi luku zvezdasa, nego sto voli bostan pretechu partizana, ima smisla.

Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

vise mrzi luku zvezdasa, nego sto voli bostan pretechu partizana, ima smisla.

 

Ovo ko oni ljudi što govore žlezda i patlidžan. Bostan, preteča patlidžana. Mnogo je neprijatno. 

 

Link to comment
7 minutes ago, uini said:

 

vise mrzi luku śabana.... ima smisla.

:thumbup:

Link to comment
9 minutes ago, Amos said:

 

Ovo ko oni ljudi što govore žlezda i patlidžan. Bostan, preteča patlidžana. Mnogo je neprijatno. 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

 

 

 

Jel mu preneo pozdrave od Ljupke Stević  :-) 

Link to comment
1 hour ago, uini said:

 

??

Nigde niko od njih nije izgovorio "mrzim ga jer je belac" - znaš da tako nešto znači kenselovanje u današnjim US and A nažalost (nažalost, jer čovek treba da bude ono što jeste, a ne da laže zbog cancel kulture). Ne bih elaborirao - za to je potrebno pogledati veliki broj YT klipova/ESPN i drugih gostovanja Arinasa i SAS, tako sam došao do zaključka. Čisto primer - Gilbert kao ne voli Evropljane (izjavio jednom), pljuje po Luki i Jokiću stalno i tu ga opravdavaju jer kao štiti domaće. E pa jednog Evropljanina - Janisa, nikada nije pljuvao ni blizu kao Jokića/Luku. Tu je još jedan neamerikanac o kojem uglavnom lepe stvari priča - Embid. I tako...

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, ntwadumela said:

Nigde niko od njih nije izgovorio "mrzim ga jer je belac" - znaš da tako nešto znači kenselovanje u današnjim US and A nažalost (nažalost, jer čovek treba da bude ono što jeste, a ne da laže zbog cancel kulture). Ne bih elaborirao - za to je potrebno pogledati veliki broj YT klipova/ESPN i drugih gostovanja Arinasa i SAS, tako sam došao do zaključka. Čisto primer - Gilbert kao ne voli Evropljane (izjavio jednom), pljuje po Luki i Jokiću stalno i tu ga opravdavaju jer kao štiti domaće. E pa jednog Evropljanina - Janisa, nikada nije pljuvao ni blizu kao Jokića/Luku. Tu je još jedan neamerikanac o kojem uglavnom lepe stvari priča - Embid. I tako...

Primetio sam i ja ovo, generalno neki rasizam crnih komentatora prema belim igracima al se tolerise jer gresi proslosti.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

 

 

 

Ulicar tj. tough fake guy u rangu one sklopocije iz Minesote:fantom: 

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Šta mislite, zašto u rukometu nema trashtalk-a?

Nas je Vujosevic kao klince zbog nediscipline nagradio tako da smo igrali protiv rukometasa. Kakve smo batine popili, kuku & lele.

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Nas je Vujosevic kao klince zbog nediscipline nagradio tako da smo igrali protiv rukometasa. Kakve smo batine popili, kuku & lele.

Trenirao te Dule :ohmy:

Link to comment
Just now, Milošica said:

Trenirao te Dule :ohmy:

Da, generacija Bukumirovica i Cvjeticanina.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...