Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Posted (edited)
1 minute ago, Filozof manijak said:

jesi igrao s njima/protiv njih?

 

nikada nisam igrao rukomet, znam neke ljude koji su igrali u tom trenutku.

Edited by uini
Link to comment
Posted (edited)

Najbitnije za treš talk je da se podupre igrama, Luki to dobro ide.

 

To što je utovljeno prase u ovakvoj ligi a opet ih ovako jebe samo daje na težini njegovom treš toku. A i uglavnom nije taj koji prvi to radi, već se "sveti" što mu je takođe plus. 

 

Mada ni ja nisam neki preterani fan toga inače.

Edited by Mil@n
  • +1 5
Link to comment

U principu, kad bi se neko kurobecao i treštokovao na rukometnoj utakmici, kao Lukica, brzo bi mu protivnik laktom začepio labrnju. Veruj mi na reč.

Izuzetak su rukometaši Lovćena i Berana, ali samo kad igraju na domaćem terenu :D

Link to comment

ni ne treba obavezno biti fan, samo, trashtalk je deo kosarke ili basketa, to je sve okej & pozeljno.

Link to comment
Posted (edited)

Realno ima minimalno trash talka u rukometu, skoro uopšte ne, ali totalno je nebitno. Nekako se u samom fizičkom kontaktu istroši ta energija, košarka je ipak drugačiji sport, drugačiji je tip međusobnih duela i ritam.

 

Svakako dva moja omiljena sporta.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

U principu, kad bi se neko kurobecao i treštokovao na rukometnoj utakmici, kao Lukica, brzo bi mu protivnik laktom začepio labrnju. Veruj mi na reč.

Izuzetak su rukometaši Lovćena i Berana, ali samo kad igraju na domaćem terenu :D

 

ma okej, banalizijes stvari. zovi se filozof-banalizator [eto ti trashtalka, da razumesh : ]

  • Haha 2
Link to comment
Just now, uini said:

ni ne treba obavezno biti fan, samo, trashtalk je deo kosarke ili basketa, to je sve okej & pozeljno.

Niko ne tvrdi suprotno, samo izražavam da mi je Dončić odbojan zbog toga.

Link to comment
Just now, uini said:

 

ma okej, banalizijes stvari. zovi se filozof-analizator [eto ti trashtalka, da razumesh : ]

ispravio da lanča razume :D

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

ispravio da lanča razume :D

 

"half of analysis is anal".

Link to comment

here we go again....

basket prošlog vs basket novog veka, part 1034.:rolleyes:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

here we go again....

basket prošlog vs basket novog veka, part 1034.:rolleyes:

 

daj, budi filozof-manijak, kao sto se izdajes.

Link to comment

Ja iskreno ne volim preterano Luku, tj. ne volim njegov stil igre niti ono što je obeležilo dosadašnju NBA karijeru - prigovaranje sudijama u svakom božjem napadu, ali volim njegov treš-tok i često urnebesne facijalne ekspresije uperene prema publici najčešće. 

Od kada je postao meta rasista, mnogo mi je draži, i trenutno mi deluje da ću navijati za Mevse samo da bih se posle naslađivao dok Stiven Ej Smit, Perkins i Arinas gutaju sva govna koja su izasrali. 

Link to comment
7 minutes ago, uini said:

 

daj, budi filozof-manijak, kao sto se izdajes.

Daj pusti ti mene i moj nick, nego nastavi sa Lerijem u 2024. Baš me zanima razrada te ideje :rolleyes:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...