Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Amos said:

Opet će ih zaboraviti malo zbog prošle godine ali ako ostanu zdravi ubedljivo su najozbiljniji kandidat za finale pored Denvera. Minesota je dobra ali čini mi se da nisu još spremni za dublji plejof run. 

 

GSW?

  • +1 1
Link to comment

zadnje 4 tekme Rocketsa

 

+9 Charlotte, +18 King, +25 Kings, +34 Lakers

 

Dillon Brooks, the winner. Shengun igra fantasticno, ali fantasticno. Ja sam pricao prosle godine da treba da pomere igru kroz njega, Green i Smith treba da budu poenteri, a ne kreatori. I cini mi se da je i Houston to shvatio. Konacno.

 

Videcemo ih sledece dve, prvo Pelicansi, pa onda Nuggetsi. Ako i to dobiju, zapad ce postati jos interesantniji :D

Link to comment
2 hours ago, Hele said:

Boban igra, a Jovic, Micic i Poku ne 😭

 

Jović je day-to-day (wrist).

Meni je u OKC više Vase žao, baš se lepo pokazao u predsezoni.

Link to comment

Zanimljiva je Phila. Nema šanse da je Morey završio sa trejdovima ove godine. Kapiram da opet čeka da se neki superstar naljuti kao Harden kad im je uvalio Simmonsa ili da se neka ekipa raspadne. Ima ovaj Harrisov expiring ugovor, plus pikovi. Jedino ne znam šta bi moglo da ga zanima.

Link to comment

morey je vec rekao da planiraju na leto imati prostora za skoro dva max ugovora. sto znaci da ako trejduju sada za igrace morace to biti neko kome istice ugovor na kraju sezone. tu jedino derozan ima smisla. mozda buddy hield. harris ne bi biti ni trejdovan u tom scenariju.

Link to comment

Dzaba im prostor za max ugovore ako nema dobrih slobodnih agenata u ponudi. PG i Kavaji su slobodni na leto i najzvucniji, Klej takodje ali deluje istroseno, ostali su ljudi kojima generalno ne zelis da dajes maksimum.

 

Haris je trenutno dobar asset jer neko ko krece u rebuilding ga moze uzeti, a poslati svoju prvu zvezdu u Hjuston i Morey to mora da iskoristi ako mu se ukaze prilika.

Link to comment

poenta je da harris moze vise da koristi ove sezone u borbi za titulu nego da ga trejduju. a u trejdu za hardena su dobili ove igrace i njihove expiring ugovore koje bi pre trebalo dati nego harrisa. ako vec tankerska ekipa hoce igraca pre ce uzeti nekoga ko nema pojma nego harrisa koji jos moze da dobija utakmice.

 

siakam je fa sledece sezone i rekao bih da on jos vredi max novce. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...