Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

13 minutes ago, uini said:

sad ce sve da se upregne da bostan dobije, 8na5, tatum & brown jordanovi davno izgubljeni blizanci, poorzingis necak od prvog lebronovog komsije iz akrona; bilo bi dobro da mavsi uzmu jednu od prve dve tamo, velechasni irving da okadi teren od entitlementa pre tekme i idenmo

 

ELF2--.gif

 

Nacrtan je Boston (sa zdravim Letoncem naročito) da raznese Dalasa. Navijaću za Luja i ravnozemljaškog antivakserskog genija, al ne vidim ni kako mogu da ih brane, niti napadnu.

Doduše, Edin je fino objasnio fenomen Luke - ako trojka uzme da upada, gotovo.

  • +1 1
Link to comment

Jbt koliko sranja sa bliskim ljudima Denverove prve petorke - braća MPJ, Gordonov brat, Jokiću umro Deki, baš hororični meseci od Nove godine.

Link to comment

Zapravo su najkonstantniji igrači NBA, oni koji isporučuju stalno high level partije oni koji su najbolji. Onda se dođe do samo dva imena - Jokić i Dončić.

  • +1 1
Link to comment

Meni se nekako sve crta za Bostona u finalu, imali su lagan plejof, Braun igra odlično, vraća se Porzingis, imaju prednost domaćeg terena i čvrstu odbranu tamo gde je Dalas najjači, plus ta Lukina povreda. I za razliku od prošlih godina kad su useravali, sad imaju Jruea koji zna kako se uzima prsten.

  • +1 2
Link to comment

OK, znam da je Luka next level kad je zdrav ali ja i dalje ne mogu da se opasuljim koliko dobro igra Irving. Nije samo da pogadja, nego bukvalno nije doneo ni jednu pogresnu odluku. Ukljucuje druge igrace kad god moze, zahvaljujuci njemu lopta kruzi mnogo bolje a on sam preuzima uglavnom kad ponestane drugih opcija i treba malo Luka da se odmori. I tada mora sam da izgradi poziciju i uglavnom pogadja. Njegovi poeni su izuzetno bitni. Jos veci sok sobzirom da ga se secam u potpuno drugacijem fazonu iz proslosti. 

 

Nadam se da ce Dalas da uzme a Luka nek nastavi da se svadja sa protivnickim igracima i publikom, to je bar zabavno za razliku od onog ranijeg KLS kukanja kod sudija :) 

  • +1 3
Link to comment
23 minutes ago, goofs said:

 plus ta Lukina povreda.

 

luka sad izgleda dobro, plus imace 7 dana raspust i finleyja da mu otima pivu

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

nama neko da otme pivo posle basketa, bacili bi ga sa terase bara gde se igra overtime 

 

 

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

Ja mislim da su sanse 50-50. Ili ce dobiti Dalas ili Boston. Trece opcije nema..

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

60:40 za bostan imho ali mogu mavsi da ih utepaju ako centri nastave u ritmu iz minny serije

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)

Ajmo Lukice, hajde ispolji i u finalu svoju ekstravertnu verziju Gabrijel Garsije Markeza, pa na zasluženi dvodnevni odmor pred pripreme.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...