Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Posted (edited)

Uverili smo se da lazni Dzordan lici na orginalnog Dzordana samo protiv Maloumnovog ,(trenera Denera) Denvera. I takvu su sklopociju hteli da predstave kao novo lice NBA lige. Cim se pojavi neki ulicar, sto laje kao kocijas odmah ga proglasavaju licem lige, to je za njih sarmantnost i harizmaticnost:rolleyes: Cekajte jos samo malo da ga dohvate Vanja Marinkovic,Ognjen Dobric i Stefan Jovic za mesec dana, maska ce tada skroz da padne:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

Veliko finale bi trebalo da bude kompetitivno, barem se nadam nakon ovih zbirnih 8:1 za pobednike finala konferencija. Očekujem da Luka bude najbolji igrač te serije i verujem u ukupnu pobedu Dalasa pre svega zbog te činjenice. Ne navijam ni za jednu ekipu unapred, mada znam da tradicionalno kada god gledam Lukaball i smaranje sudija, počnem da navijam za protivničku ekipu tokom meča. Videću hoće li tako biti i sada. Boston je i ovde na papiru jači, ali Luka i Tejtum nisu isti nivo. Tj. trenutno Džejson čak nije ni najbolji igrač svoje ekipe, a za Džejlena mislim da ne može da vodi ekipu do prstena koliko god bio sjajan u ovom PO. Će vidimo. 

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, ntwadumela said:

Veliko finale bi trebalo da bude kompetitivno, barem se nadam nakon ovih zbirnih 8:1 za pobednike finala konferencija. Očekujem da Luka bude najbolji igrač te serije i verujem u ukupnu pobedu Dalasa pre svega zbog te činjenice. Ne navijam ni za jednu ekipu unapred, mada znam da tradicionalno kada god gledam Lukaball i smaranje sudija, počnem da navijam za protivničku ekipu tokom meča. Videću hoće li tako biti i sada. Boston je i ovde na papiru jači, ali Luka i Tejtum nisu isti nivo. Tj. trenutno Džejson čak nije ni najbolji igrač svoje ekipe, a za Džejlena mislim da ne može da vodi ekipu do prstena koliko god bio sjajan u ovom PO. Će vidimo. 

 

kakvo smaranje sudija? kada si poslednji put gledao dalas? 

Link to comment

I na kraju će se od najbolje sezone Minesote u poslednjih X godina ljudi sećati pretežno ovog razvaljivanja.

 

Kakva tragedija ova vest za Drew-a. Tri godine stariji od Dražena kad je poginuo. 

Link to comment

ne secam se jedne dobre vesti o braci igraca startne petorke denvera. mpj, jokic, gordon :blink:

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)
44 minutes ago, banecare1 said:

 

kakvo smaranje sudija? kada si poslednji put gledao dalas? 

Znam da je smanjio drastično, ali nikad se ne zna hoće li isplivati ta njegova sklonost na površinu. Inače nisam gledao nijednu nakon 2:0 za Dalas, videlo se da je to gotovo, pa me mrzelo da bdijem za džaba. :)

1 hour ago, Micko8 said:

Uverili smo se da lazni Dzordan lici na orginalnog Dzordana samo protiv Maloumnovog ,(trenera Denera) Denvera. I takvu su sklopociju hteli da predstave kao novo lice NBA lige. Cim se pojavi neki ulicar, sto laje kao kocijas odmah ga proglasavaju licem lige, to je za njih sarmantnost i harizmaticnost:rolleyes: Cekajte jos samo malo da ga dohvate Vanja Marinkovic,Ognjen Dobric i Stefan Jovic za mesec dana, maska ce tada skroz da padne:fantom:

MJ je sa 22 počišćen u prvoj rundi PO, AE dogurao do finala konferencije. ;) 

Edvards će nastaviti da napreduje i za 3-4 godine, kad uđe u prajm, biće MVP kandidat, a prilično sam ubeđen i osvajač nagrade barem jednom u karijeri. 

Naravno, to što je neko "novi MJ" ne znači da je bolji od istog, jer niko ne može biti bolji od GOAT-a, ja termin koristim samo da bih opisao stil, pokrete, atleticizam - mnogo je detalja koji me podsećaju na Majkla kad gledam Entonija. Npr. Kobi je apsolutno pokušao da kopira MJ, ali meni i dalje njegovi pokreti nisu ličili na "original" niti je Kobijev atleticizam bio iole blizu prajm Džordana. Vins je zakucavao možda isto tako dobro kao Majkl, ali nije igrao odbranu i stil/pokreti opet nisu bili kao kod "tate", mada se trudio. 

Ali za "novo lice" se slažem - tu priču uglavnom guraju crnci rasisti poput Perkinsa i SAS, jer mrze činjenicu da su dva najbolja igrača lige belci. 

Edited by ntwadumela
Link to comment

Inače su >20 god poređenja mahom promašene teme, al ovo sa dostignućima MJa sa 22 je vrhunac. Ako su stative tu gde jesu, Darkeem je furao prsten dok je MJ popravljao D iz biologije.

  • Haha 2
Link to comment

Osecam da ce Seltiksi pregaziti Luku i Kajrija i kompaniju kao plitak potok, daj Boze da gresim i da bude zanimljivo finale

 

Pozeljno 7 meceva i drama do kraja mada ne gorim od zelje da gledam Doncica kao MVPa, neka bude Irving ako Dalas uzme ali realno 4-1 za Seltikse rutinski

 

 

Link to comment
18 minutes ago, kralj said:

Inače su >20 god poređenja mahom promašene teme, al ovo sa dostignućima MJa sa 22 je vrhunac. Ako su stative tu gde jesu, Darkeem je furao prsten dok je MJ popravljao D iz biologije.

Slažem se da nije sjajno poređenje, pre svega jer Edvards igra već godinama u NBA a MJ-u je to bila ruki sezona, + Edvards ima bolju ekipu iza sebe, ali mi se ne sviđa nipodaštavanje lika koji je sa 22 izbacio kao prvi igrač svoje ekipe vladajuće šampione i najboljeg igrača lige. Ako to ne pokazuje njegov potencijal, ne znam šta bi trebalo da bude dokaz istog. 

  • +1 1
Link to comment

sad ce sve da se upregne da bostan dobije, 8na5, tatum & brown jordanovi davno izgubljeni blizanci, poorzingis necak od prvog lebronovog komsije iz akrona; bilo bi dobro da mavsi uzmu jednu od prve dve tamo, velechasni irving da okadi teren od entitlementa pre tekme i idenmo

 

ELF2--.gif

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

Ne mislim da iko nipodaštava Anta. Momak je nekonzistentan do zla boga. U minus fazama prirodno je da ga se kritikuje, u periodima euforije, on je novi MJ. Iz glave se sećam na desetine takvih igrača i da se razumemo svi su bili fenomenalni.

Ubr, Minesota je odigrala vraški timsku seriju. Ant je svakako imao ogroman doprinos

10 minutes ago, ntwadumela said:

Slažem se da nije sjajno poređenje, pre svega jer Edvards igra već godinama u NBA a MJ-u je to bila ruki sezona, + Edvards ima bolju ekipu iza sebe, ali mi se ne sviđa nipodaštavanje lika koji je sa 22 izbacio kao prvi igrač svoje ekipe vladajuće šampione i najboljeg igrača lige. Ako to ne pokazuje njegov potencijal, ne znam šta bi trebalo da bude dokaz istog. 

 

Ne mislim da iko nipodaštava Anta. Momak je nekonzistentan do zla boga. U minus fazama prirodno je da ga se kritikuje, u periodima euforije, on je novi MJ. Iz glave se sećam na desetine takvih igrača i da se razumemo mnogi su bili fenomenalni.

Ubr, Minesota je odigrala vraški timsku seriju protivu Denvera. Ant je svakako imao ogroman doprinos, ali kad se podvuče plejof crta, zasluženo je tu gde je - na pragu top 10 igrača lige. Sve preko toga je overhype.

  • +1 1
Link to comment

Ne može bolje od toga da Kajri utera titulu kroz Boston rasiste. Mediji će biti nepodnošljivi. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...