Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Micko8 said:

Nista to ne bi promenilo, Denver bi dobio seriju. Posto su prosle sezone imali klupu. Paul je bio nepostojeci faktor u seriji. Lejkersi su imali najbolji skor u ligi u drugom delu sezone. Boston je bio truba sto je i dokazao u polufinalu i finalu konferencije prosle sezone.

 

Naravno, nista to ne bi promenilo prosle sezone ali da je Marej ove sezone bio zdrav i da su imali Brusa Brauna i da baba ima kurac bila bi deda a svi ostali bi videli ko su mocni nepobedivi Nagetsi 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

meni cudno kako neko ne polomi jokaru i luku.

oni se bukvalno sprdaju sa protivnicima.

toliko inteligentnijenigraju od drugih da je to vec otuzno.

jebiga da sam na mestu nba trenera radio bih isto sto i cak dejli kad igram protiv ove dvojice.

i mora se brze sa njima i mora full court press posebno na luki

dalas osvaja ove sezone. ne znam na koju foru ce se boston suprostaviti dalasu. i ovaj drugi deo ekipe dalasa je dobio mooda tj samopouzdanje + dva nevidjena majstora koji sve mogu da rade, da se podrede ekipi, da  modifikuju igru u toku utakmice. posebno luka.

a dzejsonu samo kapa dole. uklopiti ova dva carinika a ostatak ekipe da ne pokaze apatiju to je vec za divljenje.

svak mu cas'

Link to comment

ah, to se sve ceni od serije do serije

 

do juce minny imala top5 najboljih odbrana svih vremena, kermit djordanov davno izgubljeni sin, danas mavsi garant uzimaju

 

bostan nazalost ima jako dobar matchup da mrcvari glavne igrace mavsa. lukino koleno je rovito i ako kristapsa cuvaju u zamrzivacu, tj ako moze da igra, ja bih [opet nazalost], da prednost bostandzijama. jrue i white su odlicni defanzivci, kao i brown, bas imaju koga da metnu na big gunz mavsa.

  • +1 3
Link to comment

sanjao sam da se vukovi vracaju i prolaze u finale :blink:

 

kuca, okucnica...

 

 

  • +1 1
Link to comment

sta je igrao, igrao

mislim da mu je ovo bila mec lopta

minesota protiv dalasa ko nactana da se prvi put okrene 0:3

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Uvek je lepo kada izgubi prljavi, odvratni floper Doncic, samo sto je na drugoj strani ni nista manje odvratnija ekipa Minnesote. Jedva cekam da Boston pomete jednu od te dve ekipe u finalu:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
Posted (edited)
4 hours ago, Micko8 said:

Uvek je lepo kada izgubi prljavi, odvratni floper Doncic, samo sto je na drugoj strani ni nista manje odvratnija ekipa Minnesote. Jedva cekam da Boston pomete jednu od te dve ekipe u finalu:fantom:

 

Na osnovu čega misliš da će Boston da ih pomete?

 

Ovo noćas sam prestao da gledam nakon duple tehničke Gobera i Džounsa u trećoj i ko zna kog po redu gledanja u monitor.

Edited by reg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...