Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

12 minutes ago, Zli Gli said:

Da su Pejsersi igrali bolje u zavrsnicama, da se Micel nije povredio za Klivlend, da je Dzimi igrao za Majami u prvoj rundi, da Marej nije igrao povredjen protiv Minesote...

 

Da su igrali Rid i MekDanijels prosle sezone u prvoj rundi, da se Pol nije povredio tokom serije sa Sansima, da u finale zapada nisu dosli raspali Lejkersi a u veliko finale raspali Majami bez Hiroa i koga vec jos i sa polumrtvim Dzimijem... verovatno sad ne bismo citali ove nebuloze iz prvog pasusa. Odrastite.

 

Za Mareja se slažem, ostalo kiselo grožđe.

  • Haha 1
Link to comment
55 minutes ago, Zli Gli said:

 

Irving i Morant, malo ispod Branson i Bankero, i Batler koji je vec gotov manje vise.

 

Kroz istoriju Vins i Hakim.

 

zašto baš banchero? meni se kod njega otprilike ništa ne sviđa, pa zato pitam (ne zato što mislim da ako se meni ne sviđa, da to znači da ne valja, već da bih razumeo : ))

Link to comment
38 minutes ago, kralj said:

Zar te ne podseća na Mela sa početka karijere? :ph34r:

 

uff nikako

eventualno na manje atletičnog blake griffina sa mekšim šutem

 

na mela u bilo kojoj fazi karijere, jok.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, uini said:

..ili možda carlos boozer 3.0 plus odbrana na 0.5 :mellow:

 

au bre, nagrdi čoveka tek tako

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

 

au bre, nagrdi čoveka tek tako

 

carlos boozer je par sezona bio opasan igrac, koji je igrao na te 2-3 stavke u kojima je dobar ali je za razliku od banchera cepao dobru odbranu

nisam mislio da ga nagrdim, vec pokusavam da se prisetim igraca slicnih karakteristika

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

Da su Pejsersi igrali bolje u zavrsnicama, da se Micel nije povredio za Klivlend, da je Dzimi igrao za Majami u prvoj rundi, da Marej nije igrao povredjen protiv Minesote...

 

Da su igrali Rid i MekDanijels prosle sezone u prvoj rundi, da se Pol nije povredio tokom serije sa Sansima, da u finale zapada nisu dosli raspali Lejkersi a u veliko finale raspali Majami bez Hiroa i koga vec jos i sa polumrtvim Dzimijem... verovatno sad ne bismo citali ove nebuloze iz prvog pasusa. Odrastite.

 

Ovo sve što si nabrojao su čisti alibi za neuspehe - sve same povrede.

 

To nema ama baš nikakve veze s tim što sam ja prokomentarisao da je Indy jedna mlada ekipa u stvaranju koja je izgubila utakmice zbog sopstvenih gluposti usled neiskustva, ali da je bez obzira na to imala više nego uspešnu sezonu. 

 

Eto to je pisalo u prvom pasusu.

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Scouser said:

 

Ovo sve što si nabrojao su čisti alibi za neuspehe - sve same povrede.

 

To nema ama baš nikakve veze s tim što sam ja prokomentarisao da je Indy jedna mlada ekipa u stvaranju koja je izgubila utakmice zbog sopstvenih gluposti usled neiskustva, ali da je bez obzira na to imala više nego uspešnu sezonu. 

 

Eto to je pisalo u prvom pasusu.

 

 

 

 

 

Nije se odnosilo toliko na tvoj post iako je tako ispalo jer sam pisao ispod tebe a bukvalno nedeljama unazad ide kukanje kako su Seltiksi kesa ali eto imaju lak raspored i povrede kljucnih igraca protivnika dok se olako zaboravlja na koji nacin su Nagetsi dosli do titule

 

A Bankero mi je gotivan jer pokriva vise pozicija, svestran je igrac i deluje kao lider, ne odustaje ni kad ga ne ide, ima prostora za napredak a izgleda mi i kao kul lik

  • +1 1
Link to comment

Nađi jedan post u kom neko tvrdi da su Seltiksi kesa. Prvi su u regularnom delu lige aman.

Link to comment
7 hours ago, Zli Gli said:

 

Irving i Morant, malo ispod Branson i Bankero, i Batler koji je vec gotov manje vise.

Neverovatno koliko smo slični :heart:

 

Jedino što je meni i Luka top.

Link to comment
Posted (edited)
8 hours ago, Zli Gli said:

Da su Pejsersi igrali bolje u zavrsnicama, da se Micel nije povredio za Klivlend, da je Dzimi igrao za Majami u prvoj rundi, da Marej nije igrao povredjen protiv Minesote...

 

Da su igrali Rid i MekDanijels prosle sezone u prvoj rundi, da se Pol nije povredio tokom serije sa Sansima, da u finale zapada nisu dosli raspali Lejkersi a u veliko finale raspali Majami bez Hiroa i koga vec jos i sa polumrtvim Dzimijem... verovatno sad ne bismo citali ove nebuloze iz prvog pasusa. Odrastite.

Nista to ne bi promenilo, Denver bi dobio seriju. Posto su prosle sezone imali klupu. Paul je bio nepostojeci faktor u seriji. Lejkersi su imali najbolji skor u ligi u drugom delu sezone. Boston je bio truba sto je i dokazao u polufinalu i finalu konferencije prosle sezone.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...