Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Posted (edited)

@uini Meni je davanje Kajriju bilo najgluplja stvar ikada :D Ne znam zašto misliš da se brinem za pare milijardera, nek im uzme KAT još 50 što se mene tiče, a Denver je bio na 2 MPJove trojke od toga da KATa sprdamo nedelju dana ranije. Takoreći, sami pali i sami se ubili. 

 

 

Edited by Amos
Link to comment
3 minutes ago, johan nagel said:

Невероватан посао су урадили Даласовци тим трејдом (рачунајући и Гафорда), баш не памтим да је неко овако врхунски на бум унапредио екипу неким наизглед рандом трејдом.

 

A pazi ovo, od početka plejofa se priča o tome kako Ant ima samo 22 godine i kako će potencijalno da pokori celu ligu for years to come. I onda shvatiš da Luka ima samo 25 i bolje posložen tim. :D 

Link to comment
3 minutes ago, johan nagel said:

Да се вратимо правим темама а то је свакако уговор МПЏ-а, овај батица Вашингтон ради све оно што ради и наш Мајки само за знатно мање пара, притом игра и нешто мало одбране. А утисак је и да му мало мање задрхти рука кад наиђе на тврдо у плејофу.

 

evo i derrick jones jr igra bolje od bruce browna i kcpa zajedno

baš je glup denver a pametan dalas  ( :

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
17 minutes ago, uini said:

to je kao sa gobertom. bio najgluplji trejd u ligi, dok nisu izbacili denver, pa je postao odličan trejd. sad ako ispadnu opet je glup trejd i tako u krug

 

pa odlican je trejd jedino iz perspektive da li si pobedijo denver (sto je kompleksasu i uspelo), al iz svih ostalih malo gore izgleda :) kolko je pikova i igraca ulupao a titulu nece videti. da sam niksi ne bi bio luud da dam i rendla i preciousa i pikove za kata. dokazano je da je samo pitanje u kom trenutku u plejofu ce da nestane sa mape, znaci plafon se icx ne mrda

 

mrzi me da gledam, ali zar mini ne mora vec sad da raskantava roster (jer krece antov produzetak ugovora?)

Link to comment
19 minutes ago, uini said:

 

držali su ga i protiv denvera u prvoj ili drugoj tekmi. valjda je to super, kada imaš igrača koji duplo ili više prevazilazi ugovor a ne da sečudiš zašto towns prima 50

to je kao sa gobertom. bio najgluplji trejd u ligi, dok nisu izbacili denver, pa je postao odličan trejd. sad ako ispadnu opet je glup trejd i tako u krug

 

koga briga za pare milijardera koji uglavnom iz zabave poseduju franšize. većina njih bi mogla i duplo više da uloži

 

Vredis onoliko koliko si dobro/lose odigrao poslednju utakmicu (ili plej-of seriju)..

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Pa ako sve gledamo samo iz ugla titule, onda je Goberov trejd verovatno loš. S druge strane, Minesota je bila vrh zapada i trenutno igra finale konferencije, za franšizu koja nije pobedila plejof seriju od prime godina Kevina Garneta (znači pre jedno 20) to je nenormalan uspeh.

 

Nije prsten jedino merilo dobrog rada.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Minny je u sličnom sosu kao Denver, popakovan im je celi salary cap i nemaju puno prostora za manevrisanje. Plaćaju Rudija još 2 godine po 45 milki, KAT prima 50 do 2028 (lol), a ne verujem da postoji tim dovoljno lud da preuzme neki od tih ugovora. Moraće da se krpe sa veteranima i rukijima.

To je ono što pomenuh gore, 2 max je idealan setup (to ima Dallas recimo), sa 3 teška ugovora si već u problemu oko pomoćnog osoblja. 

 

Kad bi utopili jednog od te dvojice imali bi bolje posložen tim i možda tukli Dalasa, no tu ima i kvaka - bez Rudija ili KATa ne bi dobili Denver. Zaeban Enbea.

 

minnesota je u mnogo boljoj situaciji. prvo, karl towns je bolji igrac od mpja i moze se lakse trejdovati. drugo, minnesota ima ugovor ili dva vise od denvera za trejd, sto umnogome olaksava manevar. pogotovo sto je za denver to zeke nnaji kojeg nemam pojma kako ce trejdovati. jedino da se javi neki rebuilding tim koji ce uz par pikova druge runde npr uzeti njegov ugovor.

Link to comment
6 minutes ago, Amos said:

 

A pazi ovo, od početka plejofa se priča o tome kako Ant ima samo 22 godine i kako će potencijalno da pokori celu ligu for years to come. I onda shvatiš da Luka ima samo 25 i bolje posložen tim. :D 


Мени је Ент супер и биће врхунски играч али Лука је друга димензија, нестваран таленат, чим има мало боље посложену екипу и не игра баш с кршевима ево га у великом финалу.

  • +1 2
Link to comment
Just now, goofs said:

I biće deblji od najdebljeg Barklija. Sve to u isto vreme.

Da.

  • +1 1
Link to comment

Ali kad Sasa Pavlovic kaze tipa ja sam slicnih dimenzija kao Luka, mislio sam da sam dobro igrao kosarku, a onda se pojavi Luka i misli se "sta sam ja koji kurac igrao".. :D

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

da je denver pobedio san antonio u petak, bili bi prvi i sasvim sam siguran izbacili bi dallas u polufinalu. pa bi onda verovatno izgubili od minnesote koja bi cenim bila favorit protiv okc ili lakersa. neverovatno debilan poraz ali na kraju to mozda i navede na bootha i kompaniju da malo izmiksuju tim za sledecu sezonu.

  • +1 3
Link to comment
21 minutes ago, goofs said:

za franšizu koja nije pobedila plejof seriju od prime godina Kevina Garneta (znači pre jedno 20) to je nenormalan uspeh

 

a kao ne bi pobedili makar jednu plejof seriju sa rosterom od pre trejda? prva petorka ant kat konli mekdenijels kesler + naz + anderson + naw + svi ovi trejdovani beverli, vanderbilt, bizli koji su mogli i u neki manje riskantni trejd da idu. kad ulazes 5 pikova, dakle buducnost, onda valjda gadjas visoko i odmah

Link to comment

Sva ta priča o dobrim/lošim trejdovima bila bi irelevantna da Marej nije igrao povređen.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...