Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Срамотно изгледа у овој серији мало је рећи, Рид је заслужио знатно већу минутажу у односу на њега али јбг очито су се надали да ће да пронађе некакав ритам евентуално што се ипак није десило.

Link to comment

mislim da je luki zbog kolena bitno da se serija zavrsi u sledecoj, pogotovo jer ce i bostan da zavrsi u 4-5, samo, ne znam kako ce to ici ako ne igra lively, ispostavio se kao bitan faktor.

Link to comment

Minny je u sličnom sosu kao Denver, popakovan im je celi salary cap i nemaju puno prostora za manevrisanje. Plaćaju Rudija još 2 godine po 45 milki, KAT prima 50 do 2028 (lol), a ne verujem da postoji tim dovoljno lud da preuzme neki od tih ugovora. Moraće da se krpe sa veteranima i rukijima.

To je ono što pomenuh gore, 2 max je idealan setup (to ima Dallas recimo), sa 3 teška ugovora si već u problemu oko pomoćnog osoblja. 

 

Kad bi utopili jednog od te dvojice imali bi bolje posložen tim i možda tukli Dalasa, no tu ima i kvaka - bez Rudija ili KATa ne bi dobili Denver. Zaeban Enbea.

  • +1 3
Link to comment
Just now, goofs said:

 Zaeban Enbea.

Opasan NBA, socijalna inteligencija izuzetna.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Minny je u sličnom sosu kao Denver, popakovan im je celi salary cap i nemaju puno prostora za manevrisanje. Plaćaju Rudija još 2 godine po 45 milki, KAT prima 50 do 2028 (lol), a ne verujem da postoji tim dovoljno lud da preuzme neki od tih ugovora. Moraće da se krpe sa veteranima i rukijima.

To je ono što pomenuh gore, 2 max je idealan setup (to ima Dallas recimo), sa 3 teška ugovora si već u problemu oko pomoćnog osoblja. 

 

Kad bi utopili jednog od te dvojice imali bi bolje posložen tim i možda tukli Dalasa, no tu ima i kvaka - bez Rudija ili KATa ne bi dobili Denver. Zaeban Enbea.

 

Pa eto, Denver pošalje MPJa u neki Orlando za jednog od nemačkih burazera i beka koji će da odmori dušu Jamalu, a KAT u neke Nikse. I svi srećni. :fantom:

Link to comment

Franc u Denveru :wub:

 

A Tibodo i KAT mi ne zvuči kao dobra kombinacija :D Mada ko zna, možda mu baš treba Tibs i to NYC ludilo da izbaci ono ono što tinja u njemu.

Link to comment
Posted (edited)

A mislim, Niksi bi KATa uzeli samo ako mogu u suprotnom smeru da posalju Rendla, sto onda Minesotu cini gorim timom nego sto je sada. 

 

Rekao bih da im je ovo odlican rezultat i da ne treba rasturati ekipu sad zbog poraza u polufinalu lige, vec je brusiti dalje. Opet, neko drugi, recimo Finiks Sansi, se ne bi slozio sa tim stavom :D 

 

edit: Franc u Denveru bi bio seks

Edited by goofs
Link to comment
5 minutes ago, Amos said:

 

Pa eto, Denver pošalje MPJa u neki Orlando za jednog od nemačkih burazera i beka koji će da odmori dušu Jamalu, a KAT u neke Nikse. I svi srećni. :fantom:

Ja bih voleo da vidim Senguna u Denveru.

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Ja bih voleo da vidim Senguna u Denveru.

 

Teško, i on i Franc su nažalost deo dugotrajnih planova svojih franšiza ali prosto ne znam kome uvaliti MPJa za dva pristojna igrača. Možda mučeni Šarlot i Washington još imaju nekoga ko trune tamo a realno im ne treba. Kao ovaj Gafford koga su izvukli iz nekog ćoška. Muka. 

Link to comment
27 minutes ago, goofs said:

A mislim, Niksi bi KATa uzeli samo ako mogu u suprotnom smeru da posalju Rendla, sto onda Minesotu cini gorim timom nego sto je sada. 

 

Rekao bih da im je ovo odlican rezultat i da ne treba rasturati ekipu sad zbog poraza u polufinalu lige, vec je brusiti dalje. Opet, neko drugi, recimo Finiks Sansi, se ne bi slozio sa tim stavom :D 

 

edit: Franc u Denveru bi bio seks

 

sad sam hteo da pitam amosa sta misli o juliju + dragoceni achiuwa + pikovi za townsa

  • Haha 1
Link to comment

Ali KAT koji će primati 50 miliona naspram Reida koji će primati 13, a oni KATa u finalu zapadne konferencije drže poslednju četvrtinu na klupi. Pa 1 ludilo :kecman:

Link to comment
3 minutes ago, Amos said:

Ali KAT koji će primati 50 miliona naspram Reida koji će primati 13, a oni KATa u finalu zapadne konferencije drže poslednju četvrtinu na klupi. Pa 1 ludilo :kecman:

 

držali su ga i protiv denvera u prvoj ili drugoj tekmi. valjda je to super, kada imaš igrača koji duplo ili više prevazilazi ugovor a ne da sečudiš zašto towns prima 50

to je kao sa gobertom. bio najgluplji trejd u ligi, dok nisu izbacili denver, pa je postao odličan trejd. sad ako ispadnu opet je glup trejd i tako u krug

 

koga briga za pare milijardera koji uglavnom iz zabave poseduju franšize. većina njih bi mogla i duplo više da uloži

  • +1 2
Link to comment

Да се вратимо правим темама а то је свакако уговор МПЏ-а, овај батица Вашингтон ради све оно што ради и наш Мајки само за знатно мање пара, притом игра и нешто мало одбране. А утисак је и да му мало мање задрхти рука кад наиђе на тврдо у плејофу. Невероватан посао су урадили Даласовци тим трејдом (рачунајући и Гафорда), баш не памтим да је неко овако врхунски на бум унапредио екипу неким наизглед рандом трејдом.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...