Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 minute ago, Engineer said:

Imao je i Luka onu jednu glupo izgubljenu loptu na kraju, sreća pa je Kajri u sledećem napadu pogodio

To je direknta posledica bila sto je popizdeo na dve sudijske odluke, izgleda jos uvek ima tu boljku. Dobro da je Kajri preuzeo stvari u sledecem napadu.

Link to comment

Da je Marej igrao na nivou druge zvezde u ovom plej of-u, danas bi gazili ovaj precenjeni Dalas. Jedva cekam kraj sezone i poraz Dalasa u finalu:fantom:

  • Tužno 1
Link to comment
20 minutes ago, kralj said:

PJ Washington iz najveće Dizni ekipe i perfect fit title cobtendera.

Mini nije na def nivou dobrog dela serije sa Denverom, a ni Ant nije isti igrač, mada daleko od toga da igra loše.

 

Baš će biti bezveze ako padnu 2 metle.

Precenjen igrac:)

Link to comment

Kako su se epski raspali Vulvsi u zadnjih par minuta, jezivo je bilo za gledanje, mislim da je bila serija tipa 12:1 na kraju. Kajri Bog kosarke realno, Doncic solidan.

 

U finalu 4-1 za Seltikse bez vece drame, nazalost.

Link to comment

Što misliš da su Seltiksi već viđeni da uzmu prsten? Dalas je više pokazao u ovoj seriji nego Boston o svojoj, da su Pejsersi bili manje smušeni mogli su sad da imaju 2:1.

 

Sasvim otvorena serija, nadam se da će ići u sedam utakmica. Ovogodišnji plejof je bio do jaja, no ova finala konferencija su malo antiklimaks.

  • Wub 1
Link to comment

On another note, pošto je finale Dalas-Boston sad izvesno, dobićemo šestog različitog šampiona u šest godina, to se desilo samo još jednom u istoriji lige, tamo krajem 70ih. Kao objektivni posmatrač mislim da je to super za takmičenje, donosi više neizvesnosti i uzbuđenja (počinje da liči malo na NFL).

 

I čini mi se da će salary cap sve više da gura NBA u tom pravcu, sa novim ograničenjima i keceljamatm biće teško održati šampionski tim na okupu, a biće i sve teže gurati tim sa 3 max ugovora.

  • +1 4
Link to comment

Ja bih pojacao i izuzetke za sopstvene igrace (mislim da toga vec ima u maloj kolicini), cisto da vidimo malo i pravljenje nekih dinastijica ko 90tih :wub:

Link to comment

Čekam da se Lukica našabaniše u facu ovako Tatumu/Brownu, da vidim reakciju. :D

Link to comment

Meni je malo debeli toliko smesan sa svojim reakcijama da ne mogu da vam opisem :D 

Link to comment

Na kraju dana se svede na to čiji sekundarni igrači će da pogode bitnu trojku, kad zvezde isporuče svoje. Roberti Horiji su da real MVP. 

Link to comment

КАТ потврђује да је ипак мали играч а Едвардс да мора још да расте. Минесота са 111 примљених поена у просеку не би могла да избаци ни доста слабије екипе од Даласа у плејофу, распали су се тамо где су били најјачи читаве сезоне - у дефанзиви.

 

Бостон мени не делује као нека свемирска екипа као што би човек можда и закључио на основу овосезонских резултата али ако ништа против Даласа не би требало да имају толики проблем ако им се закључа рекет као што имају Минесоћани, тако да их ипак видим као фаворите но могао би Далас то да закува, свакако не очекујем неко метлање ни близу.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, johan nagel said:

КАТ потврђује да је ипак мали играч

nikad pobednik. samozvani "najbolji suter medju centrima u istoriji" sutira 28% iz igre ovu seriju, a 13% za tri :violina: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...