Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Posted (edited)
22 minutes ago, goofs said:

Jbno je biti rezervni centar u Denveru jer znaš da nećeš igrati puno, skoro išta, jer debeli popije sve minute, a i ne povređuje se niti load balansira. Pride i igra tima mora drastično da se izmeni kada je drugi centar na parketu, jer ta rezerva sigurno neće moći da igra ono što se igra sa Jokićem, što onda celu priču svodi na to da se ti minuti preživljavaju dok se ovaj ne vrati u postavu, osim u slučaju blowouta kojih je bilo baš malo ove sezone.

 

Nije to nimalo zdrava pozicija za mladog igrača, Hartenštajn ne bi bio pola današnjeg igrača da je ostao u Denveru.


E pa to neće moći više, ako misle da rabe Debelog 38 minuta po utakmici u regularnoj sezoni tokom njegovih 30ih, iznenadiće se i više nego što su sada. 
 

A to što rezervni centri nemaju minutažu i numeju da igraju sistemski je isključivo problem stručnog štaba i Malone-a. Čemu oni onda služe? 
 

 

Edited by Amos
  • +1 4
Link to comment
38 minutes ago, Milošica said:

Meloun izvlači maksimum.

 

Pri tome, ja mislim da ne postoji superzvezda koja je laka za saradnju, pa to nije ni Nikola. Pitanje je da li bi ovako kliknuo sa nekim drugim trenerom.

 

Kake™ ljudi.

 

Sa obzirom na klupu Denvera i na raspad MPJ-a i na kvalitet Minesote, jebeno je čudo da su dogurali do sedme i vodili 20 razlike. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

ma kakvo cudo, opet se odlazi u krajnost. najbolji igrac sveta, jos jedan sa suludim plafonom, i tri savrseno izabrana igraca uloge? cak i sa ovakvom klupom bi denver otisao do velikog finala samo da je marej bio zdrav kao lane

  

1 hour ago, б1lme3 said:

sad ce neki forumasi verovatno jedva docekati da se sprdaju, ali njima je i cancar falio

nje centar ali je iste visine i tezine kao gordon npr

i ja sam na to pomislio. moguce da bi bio sposoban da igra proslogodisnjeg dzef grina sto ne bi bila mala stvar

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, spaceploitator said:

ma kakvo cudo, opet se odlazi u krajnost. najbolji igrac sveta, jos jedan sa suludim plafonom, i tri savrseno izabrana igraca uloge? cak i sa ovakvom klupom bi denver otisao do velikog finala samo da je marej bio zdrav kao lane

 

Pa mislim da ne bi. U odlučujućoj utakmici nije bio problem Marej tačnije on je obezbedio tih 20 razlike jer je dao 25 za HT.

 

Doprinos MPJ-a je glavni problem, pre svega sa aspekta očekivanja i onoga što treba da uradi. Nisu našli očigledno zamenu za poene Brusa Brauna. Kada je klupa igrala, lagano su pobeđivali. 

 

Link to comment

Fali dubina i tu je kraj price protiv ovakve Minesote. Trebao im je igrac da pokrije Jokica 7,8 minuta da se stvari ne raspadnu i jos  jedan 2,3 kombo za 15 min po mecu a da moze pogoditi 1 od 3 kad je sam na trojci.

  • +1 3
Link to comment

Meloun je zajebao kad nije odmorio Jokića na +20. Tu je bilo prostora da sedne, a ne da im se napadi svedu na to da on mrtav umoran šutira trojke.

  • +1 4
Link to comment

Istina, ja sam mislio da će da ga odmori, ali sam bio protiv. Ali kad je posle 2 minuta izgledao kao mrtvak, a ovi ubacili u centrifuga mode, vadio bih obavezno, iako je na tih 10ak razlike možda već bilo kasno.

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, Mil@n said:

 

Pa mislim da ne bi. U odlučujućoj utakmici nije bio problem Marej tačnije on je obezbedio tih 20 razlike jer je dao 25 za HT

ne kazem da je bio problem nego da bi prosli da je bio zdrav. ne bi nestao u drugom ovako, na sta je najdirektnije uticalo stanje noge, nego bi mogli da odigraju jos neki uspesan pik sto je njima glavno stabilizatorsko orudje i ukidac momentuma protivnika. ovako je jokic ostao na ostrvu

Link to comment

Opravdano je ispizdeo. Neko mora da odgovara za ovu blamazu. Ovo je nedopustivo za sampionsku ekipu..

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, Micko8 said:

Njaveci problem je MPJ-ov ugovor , zbog kojeg Brown nije mogao da bude zadrzan u ekipi.


Мислиш да то није био добар уговор? Баш ме занима шта остали форумаши мисле о томе..

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
4 hours ago, Amos said:


Ugovor Najiju je lukavi plan da imaju dovoljno veliki ugovor za dopunu u trejdu. Ono kao, evo vam Pejton Watson, 2 pika i Zikov ugovor za nekog sa normalnom platom. :D

majko mila

Link to comment
Posted (edited)
35 minutes ago, johan nagel said:


Мислиш да то није био добар уговор? Баш ме занима шта остали форумаши мисле о томе..

Po cemu je dobar??? Covek ne pokazuje na terenu da ga zasluzuje a zbog tog ugovora nisu mogli da zadrze igraca koji im je mnogo znacio prosle sezone , niti mogu da se kvalitetno pojacaju. Porterov ugovor je jedan od najgorih ugovora u ligi.

Edited by Micko8
  • Haha 3
Link to comment
Posted (edited)
4 hours ago, Milošica said:

Meloun izvlači maksimum.

 

Pri tome, ja mislim da ne postoji superzvezda koja je laka za saradnju, pa to nije ni Nikola. Pitanje je da li bi ovako kliknuo sa nekim drugim trenerom.

Otkako je  Jokic tamo, skoro uvek se raspadnu kada on ode na klupu ili kada propusta utakmice. Mislim da ima nesto i u vodjenju ekipe. Meni je Meloun uvek bio bezveezan trener. Izvukao je premiju sa Jokicem pa su njegove trenerske mane uglavnom dobro zamaskirane.

Edited by Micko8
Link to comment
24 minutes ago, Micko8 said:

Po cemu je dobar??? Covek ne pokazuje na terenu da ga zasluzuje a zbog tog ugovora nisu mogli da zadrze igraca koji im je mnogo znacio prosle sezone , niti mogu da se kvalitetno pojacaju. Porterov ugovor je jedan od najgorih ugovora u ligi.


Па не знам, зато и питам. Волео бих да чујем аргументацију и друге стране па да донесем неки закључак.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...