Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Igrali su korektno odbranu, još malo šut da ih krene. Mada, to bi i ovi mogli reći :) 

Link to comment

I odlicna energija i zalaganje koloradjana...Jokic ce igrati verovatno 45min

  • +1 2
Link to comment

Fino su isključili Edvardsa 

A Jokicu očigledno mnogo više prija da igra protiv Gobera.. Imam utisak da protiv Kata ne moze uopšte da se izbori za poziciju da primi loptu gde zeli

Link to comment
Posted (edited)

2 lepa poteza mpj na kojima se ujedno vidi i samopouzdanje sa kojim se igra

Edited by б1lme3
Link to comment

ja mislim da je njima jokic zapretio da ce celo leto provesti u somboru cisteci stale i ribu, nista kurave i brotherhood

Link to comment

Jokić 45 minuta, Braun da nastavi odbranu na Edvardsu, MPJ da krene da pogađa i možda imaju šanse.

Link to comment

Dobro za sada, samo da MPJ izađe iz kanala i biće ovo rutinski. Nabrijan Denver, kao i u svakom meču, ekipa koja povede (ne računamo onih 9:2 iz prošle), dobija veliki energetski boost, još je publika baš angažovana sa obzirom da je USA publika, pa ovi i u odbrani kidaju dosta dobro. 

 

Anta na kratko udvajaju povremeno što daje odlične rezultate, izgubi se vreme i ovaj šalje loptu dalje, što je i poenta. 

 

Braun je nekad baš smešan kad stoji 3 metra od koša sam ko duh i ne sme da šutne poludistancu.. To mu se u ovoj seriji desilo barem 6, 7 puta. Ali zato Anta čuva ubedljivo najbolje 👌

 

 

 

 

Link to comment

Btw ovo što je Marej proradio (posle tipa 15 puteva u, četvrtini), može da bude kobno po fluidnost napada Denvera kad krene da carini i dribla do besvesti. 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

Btw ovo što je Marej proradio (posle tipa 15 puteva u, četvrtini), može da bude kobno po fluidnost napada Denvera kad krene da carini i dribla do besvesti. 

 

Meni deluje kao da su se prepustili potpuno Mareju.

Link to comment

Ludi Jamal resio da se iskupi za sva sranja i lose partije u ovoj seriji. Ovo vec lici na mudonju iz proslogodisnjeg PO.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...