Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

5 hours ago, Micko8 said:

Kako Seltiksi imaju najbolji napad u istroji NBA lige, bez ikakvog kretanja u napadu ???? Svaki napad jedan od bekova ili krila igra izolaciju i svi stoje ukopani u mestu i tako svaki napad:dry:

 

Statistika je kao bikini, pokazuje mnogo a ne otkriva nista

Link to comment

Evo ako nekoga zanima kako je izgledala moguće najbolja PO četvrtina Jokićeve karijere

 

  • +1 3
  • Wub 1
  • Hvala 3
Link to comment
17 hours ago, spaceploitator said:

 

 

Što je najgore, malo je okasnio. Ima jedno stotinak asistencija u karijeri gde ivakav pas pusti kao niz hrid, bez ovog cima u primanju lopte.

Link to comment

Gledao sam snimak meca sutradan i vidio makar jednu izgubljenu Jokica. Zasto se statistika napravila luda pojma nemam :fantom:

Link to comment

Pisali su Gordonu onu jednu, inače se to uglavnom piše Jokiću, al nije greda, više je tu zajebao Gordon.

 

Da ne džinksujem, al se nešto mislim, protiv Dalasa Denver ima skroz jasan game plan, veze nemam kako oni misle da brane bilo šta u toj seriji, al vidim Luka se pali, radije bih OKC, koji na papiru manje leži.

 

Inače Luka igra najgori plejof u karijeri, a najdalje će da dogura.

Link to comment

pa vec je dogurao u finale konfe kada je igrao najbolje

 

jedino ako kontas da dobijaju nuggetse ili minny, highly unlikely.

Link to comment

Luka je povređen, u istoj meri kao Marej, vidi se to. Biće dovoljno za OKC, za Denver/Sotu teško.

A istina i ovo mu je najbolje posložen Dalas od kada je tu, Kajri je maestralan.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Pisali su Gordonu onu jednu, inače se to uglavnom piše Jokiću, al nije greda, više je tu zajebao Gordon.

 

 

 

Tapkao loptu na trojci i pod malim pritiskom odbrambenog lopta ga pogodila u patiku i otisla u aut. Kako to nije izgubljena?

Link to comment
2 hours ago, kralj said:

 

Što je najgore, malo je okasnio. Ima jedno stotinak asistencija u karijeri gde ivakav pas pusti kao niz hrid, bez ovog cima u primanju lopte.

 isto pomislih, cesto u tim situacijama vec zna da je gordon tamo slobodan pa samo prosledi loptu u neprekinutom pokretu. to bi ovde bilo taman desetinku, dve brze i bilo bi 2+1

 

a cekam ga jos samo da u repertoar uvrsti fudbalsku pseudo-asistenciju gde ce da fintira kao da ce da uhvati loptu a u stvari je samo propusti igracu iza sebe. ovo je bila dobra prilika iako bi bilo nezgodno nisko hvatanje za gordona, ali cenim desice se

Link to comment

za veceras predvidjam hrkljus, ponovo im sudi mark dejvis kao u drugoj utamici i opet ima sudije da progutaju pistaljku..

  • +1 1
Link to comment

izgleda da lagano krecu ovi 2pola3 termini za zavrsnicu, sto znaci da cu gledati iskljucivo snimke

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

izgleda da lagano krecu ovi 2pola3 termini za zavrsnicu, sto znaci da cu gledati iskljucivo snimke

 

Ja se danas, dok sam hronično nenaspavan  bauljao po prodavnici zaboravivši šta sam hteo da uzmem, setio onog "I'm too old for this shit meme-a" koji je postavljen na topik. Onda se setio da sam prošle godine za vreme plejofa dobar deo utakmica propustio jer sam u maju radio in-house od klijenta (a mislim i da ih je bilo manje u pola tri). Zato ću danas da legnem za sat vremena. 

 

Krivim NBA što nije već ove godine uvela na Zapad Sijetl i Vegas, pa lepo prebacila Minesotu i Pelse na Istok.:dry:

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...