Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Posted (edited)
45 minutes ago, Venom said:

 

Nuggetsi s povređenim drugim igračem gube 0-2: esam reko da ih je samo usralo prošle godine, o sudbino kleta

 

Wolvesi bez petog najboljeg igrača gube petu utakmicu: opet sere Nuggetse da protivnicima fali 1 igrač o sudbino kleta

 

Lako je Nagetsima, oni imaju najboljeg NBA igraca na svetu koji po zelji moze da zabije koliko hoce, cini saigrace boljim kao niko u istoriji, a ostalima je drama kad fali i peti najbolji.

 

Kad neko igra moze da se desi i da nije povredjen nego prosto igra lose, sto je sa Marejem verovatno bio slucaj jer je i protiv Lejkersa igrao toplo hladno. Ovima bi i povredjen Konli znacio jer Aleksander Voker otprilike i nije plejmejker i ne zna covek s loptom, dobar je za neke druge stvari.

Edited by Zli Gli
  • Haha 3
Link to comment

samo da kažem da od kada su sunsi ispali apsolutno navijam za nuggetse, svakako sad protiv naloženog edwardsa i minnesote, a nisam fan ni thundera, a ponajmanje dallasa i luke dončića.

 

mogu da se zli gli i miško sprdaju ali ovo što jokara radi je neviđeni nivo dominacije, ne znam, meni miks birda i olajuwona. još belac, sa skromnim fizikalijama. koliko je bilo takvih igrača koji su bili dominantni na koledžu (hansbrough, ranije laettner...), a koji su posle u nba bili suvi prosek, tako da je ovo meni neverovatna priča.

  • +1 6
Link to comment

Kako ga nahvali Ant nakon tekme. Onaj isti sto je pisao po sirotinji iz Finiksa, koji ima samopouzdanje do neba, i koji po nekima ima trajektoriju da "slici" MJ-u.

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, Venom said:

Ne znam šta misliš da postižeš ovim sarkazmom o Jokiću. Upravo je ubacio 40 poena najboljem defanzivcu u NBA, usrao se i njemu i bilo kome drugom ko ga je čuvao u život. Ovo je Hakeem protiv Robinsona momenat. 

 

Ne znam sta ti mislis da postizes ovim poredjenjem duela Jokica i Gobera sa Hakimom protiv Robinsona, niti je Jokic Hakim a jos mnogo manje je Gober Robinson, dakle nidje veze, cak je tragikomicno. To sto je Gober 4x najbolji odbrambeni igrac u NBA je posebna tuzna prica, u rangu MPJ-evog ugovora, pa bolje da ne pocinjemo.

 

I generalno treba da se opustite malo, ovo je slobodan forum, slobodna diskusija, normalno je valjda da ne vole bas svi na svetu najboljeg srpskog igraca u istoriji NBA lige. 

  • Haha 1
Link to comment

mike conley nazalost ima solidnu istoriju propustanja tekmi zbog ahilove; kao sto rekoh pre plejofa, videcemo da li moze da odigra seriju ili dve u totalu.

 

bilo bi za mene iznenadjenje da je odigrao svaku.

Link to comment

Bucko djeluje svježe, Sota mu je kriptonit, baš su zajebani, visoki i čvrsto igraju. Ako prođu njih idu lagano do kraja...

Link to comment
2 hours ago, б1lme3 said:

jbt ja sam sad shvatio da nema nijednu izgubljenu loptu

neverovatna partija

 

Imao je npr 2 minuta do kraja kada mu je Moris izbio loptu pored aut linije.
Ne znam kako to nije završilo u statistici.

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Jos se i iznervirao kod te izgubljene lopte ali mozda su pisali ovome sto mu je dodao loptu, KCP ili neki od tih nizih

 

A Denver kako pobedi tako padne i kvota na Seltikse da ce biti sampioni, znaci da liga nece dozvoliti ripit ako bude finale sa Nagetsima:fantom:

 

Screenshot_20240515_095805_Chrome.thumb.jpg.2f60ebb71327f7e9da52d15673b68ea8.jpg

Edited by Zli Gli
Link to comment
45 minutes ago, Zli Gli said:

 

Ne znam sta ti mislis da postizes ovim poredjenjem duela Jokica i Gobera sa Hakimom protiv Robinsona, niti je Jokic Hakim a jos mnogo manje je Gober Robinson, dakle nidje veze, cak je tragikomicno. To sto je Gober 4x najbolji odbrambeni igrac u NBA je posebna tuzna prica, u rangu MPJ-evog ugovora, pa bolje da ne pocinjemo.

 

I generalno treba da se opustite malo, ovo je slobodan forum, slobodna diskusija, normalno je valjda da ne vole bas svi na svetu najboljeg srpskog igraca u istoriji NBA lige. 

 

Mislim da ti skrenem pažnju da ceo svet to tako vidi. Ako Nuggetsi osvoje titulu ove godine o tome će da se pričaju priče kao o tome kako je Hakeem uništio Robinsona. I to ti je to. Ušao čovek u NBA legendu. I kad smo kod legendi, NBA legende ga tretiraju kao deo svoje grupe. Ti kažeš da je smešno da se poredi Hakeem i Jokić, a Hakeem ga sam poredi sa sobom.

 

Sad kad Nuggetsi opet dobijaju onda je NBA smešna. Do pre sedam dana je sve bilo u ravnoteži, Nuggetsi kesa i posrećilo im se da ne igra moćni McDaniels.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...