Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 minute ago, kralj said:

Kako džepari vreme debeli :fantom:

sa jedne strane inteligentno, a ako nisi navijac Denvera - onda je potez dzukacki. Ove sezone to mu je trademark u bitnim utakmicama kada vode.

Link to comment
5 minutes ago, 1n54jd3r said:

sa jedne strane inteligentno, a ako nisi navijac Denvera - onda je potez dzukacki. Ove sezone to mu je trademark u bitnim utakmicama kada vode.

Merili su na prošloj - tipa 50 sekundi.

Link to comment
Posted (edited)

Ako se dobro sećam, kada sam napisao da je Marej duplo bolji igrač od MPJa pali su neki downvoteovi, kome nije jasno zašto je to tako neka pogleda poslednje dve utakmice, najbitnije utakmice u sezoni, ako već nije, naravno. 

 

Jedina šteta večeras je što debeli nije imao 10 skokova :)

Edited by Mil@n
Link to comment
Just now, kralj said:

Merili su na prošloj - tipa 50 sekundi.

 

Minut u poslednjoj četvrtini, ima neki tvit. 

Link to comment

jbt ja sam sad shvatio da nema nijednu izgubljenu loptu

neverovatna partija

  • +1 1
Link to comment

Lepo sto je Adam Silver imao priliku i uzivo da isprati statement game najboljeg igraca lige kome niko ne moze da prismrdi, koliko god za to citava US navijala.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Ako se dobro sećam, kada sam napisao da je Marej duplo bolji igrač od MPJa pali su neki downvoteovi, kome nije jasno zašto je to tako neka pogleda poslednje tri utakmice, najbitnije utakmice u sezoni, ako već nije, naravno. 

 

Jedina šteta večeras je što debeli nije imao 10 skokova :)

jbt koliko si dosadan

ko srednjoskolac neki

 

i koga boli kurac za 10 skokova, jebali vas tripl dablovi

nebrojeno puta je pokazao da ga boli kurac za to

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Mil@n said:

Ako se dobro sećam, kada sam napisao da je Marej duplo bolji igrač od MPJa pali su neki downvoteovi, kome nije jasno zašto je to tako neka pogleda poslednje tri utakmice, najbitnije utakmice u sezoni, ako već nije, naravno. 

 

Jedina šteta večeras je što debeli nije imao 10 skokova :)

 

Šteta samo u smislu da stigne Divca i Rađu. 

 

Legendarna utakmica. Upao u bure na poluvremenu, pa odigrao drugo kao Obeliks protiv Rimljana.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, б1lme3 said:

jbt ja sam sad shvatio da nema nijednu izgubljenu loptu

neverovatna partija

Uvalio je KCP-u pretposlednji napad gde nije hteo da napadnu kos sekund pre isteka vremena.

Link to comment
Just now, б1lme3 said:

jbt koliko si dosadan

ko srednjoskolac neki

 

i koga boli kurac za 10 skokova, jebali vas tripl dablovi

nebrojeno puta je pokazao da ga boli kurac za to

 

 

Da li sam te pitao nešto? 

 

Odlepršaj. 

Link to comment
Posted (edited)
5 minutes ago, 1n54jd3r said:

Uvalio je KCP-u pretposlednji napad gde nije hteo da napadnu kos sekund pre isteka vremena.

 

to namerno da bi bio jedini sa 40 koseva, 10 asistencija i 0 izgubljenih u po utakmici pored krisa pola :riba:

Edited by cedo
Link to comment
7 minutes ago, 1n54jd3r said:

Uvalio je KCP-u pretposlednji napad gde nije hteo da napadnu kos sekund pre isteka vremena.

 

Zar se istek napada ne gleda sad kao team TO?

Link to comment
9 minutes ago, 1n54jd3r said:

Lepo sto je Adam Silver imao priliku i uzivo da isprati statement game najboljeg igraca lige kome niko ne moze da prismrdi, koliko god za to citava US navijala.

 

jedva cekam osvetnicki video bill simmonsa; pominjao je u proslom podcastu kako su mu "neki pametni ljudi, koje necu imenovati, pisali nakon 0-2, eto ti tvog jokica"

Link to comment

ali oni carevi sto su im rezervni igraci denvera javili da se jokic pozdravio sa svima, rekao da oce kuci

ili kako je vec isla ta glupost

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Stvarno preteruju ovi što pitaju samo za Jokića. Marej je car pa bi pričao o njemu do sutra, ali neprijatno je.

 

Ok, Melouna mogu, on će na svako pitanje da čita statse.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...