Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Isti mi utisak kao Milanu, samo šest poena prednosti posle onako dobre odbrane u prvom. Očekivao sam da vode 10+.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, reg said:

Isti mi utisak kao Milanu, samo šest poena prednosti posle onako dobre odbrane u prvom. Očekivao sam da vode 10+.

 

sut marija i mpj 3 od 14. nadoknadili 1 od 8 anta

  • +1 2
Link to comment

Posle 5 trojki u prvoj četvrtini samo jedna u drugoj Minesote i ovih realno tri poseda prednosti u ovakvoj utakmici nije mala prednost.

Link to comment

Ant kad čuva Mareja ovaj jedva da dribla a kamoli da šutira. Ako ga ne ostavi na bloku, jako mu je teško da ga se otarasi. 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, bios said:

Ova ekipa Niksa kao gladijatori koji su kliknuli da igraju timski umesto svako za sebe. Svaka im čast. 

 

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
Posted (edited)

Par puta su Anta sastavili pod košem i to mi se jako sviđa. Nema lakih koševa. 

 

1 koš iz igre do sad

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Jokic ugostio jednom Edina i Koleta u Americi i od tad pojacano svrsavaju na njega, tacno se vidi po osmesima posle svakog dobrog poteza da pustaju u gace 

  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Jokic ugostio jednom Edina i Koleta u Americi i od tad pojacano svrsavaju na njega, tacno se vidi po osmesima posle svakog dobrog poteza da pustaju u gace 

 

A zapravo je Marej taj koji trenutno dominira.

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Jokic ugostio jednom Edina i Koleta u Americi i od tad pojacano svrsavaju na njega, tacno se vidi po osmesima posle svakog dobrog poteza da pustaju u gace 

 

Svaki iole normalan ljubitelj košarke svršava na ovo što Jokić radi večeras. Košarka bukvalno teško da može bolje od ovoga da se igra. 

  • +1 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...