Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ne vidim koji kineski zid bi trebalo sazidati iza Jokica i Luke kako bi odbrana licila na bilo sta. Lepo zvuci ovako na prvu loptu, balkan boys zvezde, ali je verovatno neizvodljivo i nefunkcionalno u praksi.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

Ne vidim koji kineski zid bi trebalo sazidati iza Jokica i Luke kako bi odbrana licila na bilo sta. Lepo zvuci ovako na prvu loptu, balkan boys zvezde, ali je verovatno neizvodljivo i nefunkcionalno u praksi.

 

Totalno nekompatibilni, ali dva najveća majstora u ligi, ko bi odoleo.

 

Doduše, iako se čini tokom regularne sezone da se Marejeva odbrana potcenjuje, malo je neukusno da se uzima kao asset u trenutku dok ga Edvards ovako ponižava. Bez obzira na to što nije fit.

 

Link to comment

Ja sam sasvim ubeđen da bi to ferceralo dobro i da bi uzeli više prstenja. I jedan i drugi su pametni i talentovani igrači u stanju da kreiraju i za sebe i za druge, uz njih ti treba još 3-4 defanzivca koji nisu kamenjari, ne treba ni da driblaju niti bilo šta specijalno, i jedan dobar ball-handler koji ume da vrti pik, a realno je sve to mnogo lakše nabaviti nego nekoga pouzdanog sa sigurnim poenima u rukama. Ok, možda bi trebalo malo vremena, trebalo je i Lebronu i Dvejnu, ali bi procvetali.

  • +1 1
Link to comment

SHO

KA

NTNO:

 

"Bronny’s combine measurements did raise some eyebrows though, after his official height was recorded at 6 foot 1.5 inches (185cm) without shoes.

 

His height had previously been publicly known as 6’4”, or 193cm. Bronny’s dad LeBron is 6’9”, or 206cm tall.

Calvy J, host of the Once Upon a Dribble podcast, wrote on X: “Bronny James, listed height of 6’4” on every roster he’s ever played on, measured just a half inch over 6’1” at the NBA Scouting Combine."

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

 

Ima li ikoga u Denveru ko bi trampio Mareja za Doncica? Nisam siguran da bi pristali na to. Pun je nba Divaca koji ne vide prospekt :fantom:

Ima, vlasnik tima. Najzad i neki dres da proda.

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

 

ja uopste neverujem u to da po svaku cenu zeli igrati sa sinom. pre svega mislim da sa ovom pricom samo zeli njemu namestiti mesto u nba ekipi. 

 

 

Zasto bi iko draftovao evrokup igraca? Da ucini Lebronu?

Link to comment
Posted (edited)

Doncica je Dragic dovukao do titule na Evropskom prvenstvu. U evroligi je osvojio titulu u daleko najjacoj ekipi, all star ekipi. Od tada on nije imao nikakvog timskog uspeha. Jedno finale Zapadne konferencije sa Brunsonom, mrka kapa.

Edited by Micko8
Link to comment
22 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Zasto bi iko draftovao evrokup igraca? Da ucini Lebronu?

 

pa da; pogotovo sto su pikovi druge runde uglavnom neupotrebljivi za nba ekipe (mada je jasno da ima sjajnih izuzetaka od pravila), pogotovo oko 50e pozicije gde je bronny relativno projektovan

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

 Jedno finale Zapadne konferencije sa Brunsonom, mrka kapa.

 

za prvih 5 ili 6 sezona, sa timom koji je u najboljem slucaju treca klasa, nije lose

 

"sa brunsonom" zvuci kao da je sa betmenom igrao. izbacili prve favorite za titulu te sezone, ili makar vidjene finaliste

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Micko8 said:

Doncica je Dragic dovukao do titule na Evropskom prvenstvu. U evroligi je osvojio titulu u daleko najjacoj ekipi, all star ekipi. Od tada on nije imao nikakvog timskog uspeha. Jedno finale Zapadne konferencije sa Brunsonom, mrka kapa.

 

Mićko, ako Dončić i Jokić ne valjaju, daj nekog dobrog košarkaša, čisto da imamo referentnu tačku.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

Mićko, ako Dončić i Jokić ne valjaju, daj nekog dobrog košarkaša, čisto da imamo referentnu tačku.

 

Budino realni, imali smo i bolje igrace u Denveru...

 

Recimo... Rastko Cvetkovic ili Predrag Savovic

Link to comment
Posted (edited)
2 hours ago, kralj said:

 

Mićko, ako Dončić i Jokić ne valjaju, daj nekog dobrog košarkaša, čisto da imamo referentnu tačku.

Pa ja nisam rekao da ne valjaju. Samo tvrdim da je ovaj prvi nedokazan igraca kada je osvajanje trofeja u pitanju. Doncic treba da dokaze da moze da bude glavni igrac u sampionskoj ekipi. U reprezentaciji Slovenije je to bio Dragic, a u Realu je igrao u ekipi sa najboljim igracima u Evropi.  Mislim da je dosta precenjen igrac. Ima on jos vremena da popravi utisak ali trenutna situacija je takva:) Njegov nacin igre gde mora da dominira sa loptom u rukama non stop nije dobra formula za neki veliki uspeh. Imali smo i Dzejms Hardena kao primera takvog nacina igre , Luka mi je nekako najblizi njemu.

Edited by Micko8
Link to comment
30 minutes ago, Micko8 said:

a u Realu je igrao u ekipi sa najboljim igracima u Evropi. 

I medj tim najboljim se kao klinac nametnuo kao lider i MVP.  Stvarno nekad preterujes sa trolovanjem. Ili prosto imas stavove operisane od stvarnosti.

  • +1 1
Link to comment

Zamolio bih za neki link za Denver, a budim se svakako do toaleta u to doba noći pa ću samo da produžim do fotelje :) 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...