Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Kakva izgubljena lopta Dalasa na minut pred kraj, koštala ih je izjednačenja. Da li je to Vašington hteo da promaši drugo pa slučajno pogodio?

Link to comment
Posted (edited)

Ne moze se sa Lukom i Irvingom osvojiti titula, kada su oni broj jedan u timu:fantom: Super sto je Oklahoma dobila ali ovi intervjui posle svake utakmice gde se pojavluje ceo tim su glupost.

Edited by Micko8
Link to comment

Kajri se skroz ugasio u ovoj seriji. 

 

Deluje mi da je Dalas ostao bez gasa u poslednjoj četvrtini. Pukla im je odbrana, ovi osetili krv i uzeli da jurcaju, nisu mogli da ispariraju.

Tanko sve u svemu.

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, kralj said:

Kajri se skroz ugasio u ovoj seriji. 

 

Deluje mi da je Dalas ostao bez gasa u poslednjoj četvrtini. Pukla im je odbrana, ovi osetili krv i uzeli da jurcaju, nisu mogli da ispariraju.

Tanko sve u svemu.

 

onu proslu tekmu je irving bas sobalio u drugom, kada se lomilo. tipa sam napravio seriju

  • +1 2
Link to comment

Game5 u Denveru u 4:30. Ovo se propusta definitivno ukoliko se ne probudim nekim slucajem na "prirodno".

Link to comment
2 hours ago, uini said:

 

onu proslu tekmu je irving bas sobalio u drugom, kada se lomilo. tipa sam napravio seriju

 

Ima li ikoga u Denveru ko bi trampio Mareja za Doncica? Nisam siguran da bi pristali na to. Pun je nba Divaca koji ne vide prospekt :fantom:

Link to comment
11 minutes ago, 1n54jd3r said:

Game5 u Denveru u 4:30. Ovo se propusta definitivno ukoliko se ne probudim nekim slucajem na "prirodno".

Najzad i noćno dežurstvo da ima neku svetlu stranu 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
7 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ima li ikoga u Denveru ko bi trampio Mareja za Doncica? Nisam siguran da bi pristali na to. Pun je nba Divaca koji ne vide prospekt :fantom:

 

hmm, moram da priznam da sam zbunjen pitanjem, makar u odnosu na citirano ali sam siguran da denver ne bi pristao na to iz više razloga  ( :

 

dončić je jedan od najspektakularnijih i najboljih igrača u ligi, a opet, nije teorijski baš toliko kompatibilan sa jokićem, taman i da značajno promeni svoj stil igre, što ne bih rekao da je lako uraditi kao što je lako napisati.

 

uostalom, zašto bi menjali duo koji funkcioniše fantastično. 

  • +1 2
Link to comment

Menjali bi, ne bi trepnuli. Luka je MVP kalibar, Đemal tek treba da dogura do Olstara.

  • -1 1
Link to comment
13 hours ago, kralj said:

 

Bude li sa Bronijem u timu kontender, matematika je tu nemilosrdna.

 

ja uopste neverujem u to da po svaku cenu zeli igrati sa sinom. pre svega mislim da sa ovom pricom samo zeli njemu namestiti mesto u nba ekipi. 

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Menjali bi, ne bi trepnuli. Luka je MVP kalibar, Đemal tek treba da dogura do Olstara.

 

ma i ja sam u fazonu da je luka jedan od 3-4-5 najboljih igrača u ligi, samo, nema šanse da menjaju ni u teoriji najdinamičniji duo u ligi, prosto jer su već uzeli titulu i "domaći" su igrači.

 

 

mislim, super bi izgledali i luka i jokić, samo, to bi bila neka drugačija logika igre i trebalo bi im vremena. što kažu drevni ameri, if it ain't broke, don't fix it.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

 

ja uopste neverujem u to da po svaku cenu zeli igrati sa sinom. pre svega mislim da sa ovom pricom samo zeli njemu namestiti mesto u nba ekipi. 

 

Ja verujem, Lebron do sada ničim u karijeri nije sugerisao da bi propustio priliku da se opet zaustavlja igra i sva svetla ustremljuju na njega.

Čak i da zanemarimo finansijski aspekt.

Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

 

Ja verujem, Lebron do sada ničim u karijeri nije sugerisao da bi propustio priliku da se opet zaustavlja igra i sva svetla ustremljuju na njega.

Čak i da zanemarimo finansijski aspekt.

 

to ce se desiti u njegovoj poslednjoj sezoni svako vece. nesto kao ono kobeovo ali na desetu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...