Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

9 minutes ago, kralj said:

Šta ne bi dozvolila? Po kom osnovu?

Ko da potpise za minimalac, Ant ili LeBron?

 

Ant nece jer jos nije potpisao veci ugovor. LeBron nece jer je LeBron

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

nisam mislio direktno na silvera i asocijaciju nego generalno za sve u ligi. napravilo bi presedan sa kojom bi unija igraca bila nezadovoljna.

 

2 hours ago, Fins fleet said:

Ko da potpise za minimalac, Ant ili LeBron?

 

Ant nece jer jos nije potpisao veci ugovor. LeBron nece jer je LeBron

 

LeBron. Pričao je u nekom podkastu i o toj situaciji sa ugovorom, da ne želi da stvara presedan sa kojim bi onda GMovi pritiskali igrače da potpišu za manje para kako bi klub bio konkurentniji.

 

Inače, čini mi se da je Gober potpisao za manje od max ugovora u Juti kako bi imali više prostora za pojačanja.

  • Hvala 1
Link to comment

james je takodje rekao da nakon miamija da vise nece uzimati manje novca nego max. 

Link to comment
3 hours ago, Fins fleet said:

Ko da potpise za minimalac, Ant ili LeBron?

 

Ant nece jer jos nije potpisao veci ugovor. LeBron nece jer je LeBron

 

Pa Lebron.

 

Spekukišemo, sprdamo se, ali ne bih se kladio da ne bi. Samo mi nije jasno što liga ne bi dozvolila. 

 

 

Link to comment
52 minutes ago, 189- said:

james je takodje rekao da nakon miamija da vise nece uzimati manje novca nego max. 

 

Bude li sa Bronijem u timu kontender, matematika je tu nemilosrdna.

Link to comment

Valjda ce ga Givoni ugurati u prvu rundu drafta kao sto je mnoge igrace u proslosti. Posto smo Topica verovatno izgubili za ovaj draft:cry:

  • +1 1
Link to comment

Topic ce biti izabran, najbolja opcija mu je da ostane na draftu. Kostace ga ovo pozicije naravno, ali za njega je naibolje da mu krene ruki ugovor i da ga tamo oprave. Nije neuobičajeno da se presedi prva godina, Holmgren je poslednji primer. Ranije i Mpj, Embid, Grifin... Ne treba njemu da se lomata po ABA ligi od tamo nekog marta kad se oporavi, verujem da ce to Misku i savetovati njegovi americki partneri™

 

Mogao bi da zavrsi i u nekom boljem timu, uzece ga vrlo rado u drugom delu prve runde. Vec posle 15. mesta ocekujem da ce krenuti da ga razmatraju, nije neki rizik, mrsav je ovo draft

  • +1 1
Link to comment

Ako je teza povreda, kidanje ligamenata itd. Nema sanse da ga neko izabere u prvoj rundi drafta.

Link to comment
7 hours ago, bradilko said:

sve je to oki dok igras. posle nekoliko godina se unormalis. 

ovaj je napravio spansku seriju sa 60 godina.

potcenio je u istoj jednog pipenapipena koji je njemu doneo sampionski tim. u toj odbrani bez zone gde je pipen cesto krsio to pravilo.

ajzeja je bio takmicarska zver, zver, underdog pored dinastije boston-la + cikago.

njegove dve titule su mozda najherojskija prica svih vremena. 

nije mu to zaboravio ni jordan. toliko ga je( za) mrzeo da mu nije dao da igra u dream temu 1. sigurno je tu i nike patike uticao, gatorada i sta vec.

samo mi je zao sto nismo mi ucestvovali da im se najbeeno majke milosne. to mi je jedan od najvecih tuga u zivotu. izgubili bi  i to ko zna ali bi ih stalno prcali kasnije. 

jos bi ih naterali da idu na ozbiljne pripreme.

a da ne pricam da bi kompletna jugoslavija promenila tok kosarke. sve bi se promenilo i danas ne bi imali ovakvu evroligu, evrokup, ncaa i nba. 

siguran sam da bi nasa reprezentacija promenila kosarkaske tokove. spanci su dosli prekasno kao i mnogo toga.

 

Prvo o toj smešnoj priči o Pipenu. Prvo što je Jordan rekao u hall of fame govoru je da se zahvalio Pipenu i da bez njega ništa ne bi osvojio. Toliko o tome.

 

Sad imamo tri izgovora za ljude Grenta, Pipena i Longlija koji prave tur da pljuju čoveka bez koga nikad ništa u životu ne bi osvojili. Jadnici nad jadnicima. Što nisu rekli trejdujte me, ako im je bilo toliko stresno. Ali kada se pobeđivalo u 80% mečeva, kada su se obarali rekordi i kada su se ređali prstenovi, onda je bilo lepo. 

 

Ajzeja je Džordana trpao 3, 4 godine i svaki put je Džordan čestitao i rekao idemo da radimo, sledeće godine ćemo biti bolji. Ova jajara Ajzeja jednom pukao i pobegao sa terena u činu koji je verovatno jedan od najkukavičkijih poteza u istoriji sporta. Nije ga mrzeo samo Jordan već pola drim tima, što su neki od njih indirektno (mislim baš Magic) i rekli u intervjuima i da njegovo prisustvo nije dobro za atmosferu. Koga zabole za jebenog Ajzeju Tomasa, realno što nije igroa u najboljem timu koji je ikad postojao? Ne bi bio ni bolji ni lošiji sa njim. Ne pričamo o reprezentaciji Letonije gde je jedan igrač bitan. Neka se pita što nisu hteli da igraju sa njim.

 

Ovako to radi gospodin čovek:

 

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Sudije opasno kradu Oklahomu, dozvolili su Dallasu kombinaciju hrvanja i dzudoa u odbrani.

Link to comment

Utakmica ima vajb 90-ih, posebno broi frljoki sa poludistance dok saigrači stoje i gledaju.

Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Promaši Luka bacanje za produžetak.

Bice trojka za produzetak na kraju?

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...