Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Elem, nije Minesota uopste bila toliko losa sinoc, niti je Denver bio ne znam koliko dominantan. Imali su bukvalno +7 u nekih 30ak sekundi na kraju prvog poluvremena i iapostavilo se da je to presudilo. Ako se gleda neki trend i prosek, niti ce u narednim mecevima klupa Denvera biti toliko produktivna, niti ce neki igraci Minesote biti losi kao sinoc. Ovo su dva poprilicno izjednacena tima gde moze da ode na bilo koju stranu. Zavisi od trenutnog raspolozenja, energije i boljeg prilagodjavanja na kriterijum sudjenja.

 

Bilo kako bilo, iznenadio bih se da serija ne ode u 7.

  • +1 5
Link to comment

Ne umem da zamislim da Lebron propusti zicer da odigra sa njim. Ne bih isključio ni neki all-in napad na titulu, da potpiše za minimalac sa Lejkersima i onda pojure još neku zver, dal u free agencyju ili paket DLo, Hači, Vanderbilt za koga drugog do Duranta.

Link to comment

Gledao sam malo za Toronto, navodno je oko BB sve otvoreno, pa čak i da ostane da dokazuje reputaciju. Dodatna nevolja im je što su imali top6 protected, a izvučeni kao 8. i ode pik Popu.

 

I dalje mislim da će BB da ode ako budu uspeli da zadrže Trenta. Popuniće kep novim Kviklijevim ugovorom.

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

 

nije losa nego tragicna. ponekad cak ni ne pokusava da ide sa podignutom rukom jer zna da nema smisla pa bolje da se namesti za boxout ili skok.

 

zbog velikog iqa i brzih ruku je prosecan defanzivac. inace bi bio enes kanter.

on je komandant u odbrani. 1 na 1 prosecan ali siguran sam da u odbrani doprinosi i pricom i postavljanjem.

to je suvi genije covek. 

on uvek zna kako sa ovim ili onim igracem.

koliko se digao denver posle dva poraza. minesota je delovala nepobedivo.

sad vec niko ne zna kako ce ovo zavrsiti.

denver je podigao igru za nivo vise.

videcemo da li ce minesota biti jos nervoznija i nemocnije ili ce se trgnuti i odigrati za nivo vise.

sumnjam poslw ova dva spustanja 

 

Link to comment
Posted (edited)

@goofs
U njegovim snovima, eventualno, je Bronny G-league igrac.

al jbg, naci ce se neki divac koji ce ga draftovati. 

Edited by Djuro
Link to comment

Pa da, ali jbg, nepotizam je tu na delu, bilo koja ekipa u NBA će potrošiti pik na klinca ako to znači da može da dobije godinu dana Lebrona i možda juriš na prsten. Ako Tanasis može da igra NBA ligu i onaj Lilardov burazer koji ne bi potrajao tri basketa na Adi subotom prepodne, može i Broni.

  • +1 2
Link to comment
51 minutes ago, 1n54jd3r said:

Elem, nije Minesota uopste bila toliko losa sinoc, niti je Denver bio ne znam koliko dominantan.

 


IMG_3226.jpeg.ecb53088b783602a87dee48d0d42221b.jpeg

Link to comment

LeFlop i LeSon tandem  je poslednja stvar koja je potrebna da zacementira Lebrona kao jednog od najvećih šabana ikada u NBA. :evilsmile:

 

 

Link to comment

Inace, za ove mladje koji se ne sjecaju rahmetli @saveznik: "sve ide svojim tokom", jer je zasad ovaj PO tece veoma slicno lanjskomg.

 

Prva runda 4;1, ali teze nego sto rezultat pokazuje, 2:2 u drugoj i pitanje ko moze zaustaviti Bookera/Anta, da bi onda uslijedio quick kill u 5. i 6. utakmici, poslije koga ide WCF  sweep i potom antiklimaticko finale.

 

Samo fali da Indijana izbaci Boston. Eto, idem sad da stavim kucu i okucnicu (TM Misko8).

 

 

  • Haha 1
Link to comment
41 minutes ago, Djuro said:

@goofs
U njegovim snovima, eventualno, je Bronny G-league igrac.

al jbg, naci ce se neki divac koji ce ga draftovati. 

pa i gori su draftovani. nema tu " ljutnje".

le bron je cudo od igraca, 20+ sezona i igra tako da nijednoj nba zvezdocki nijw svejedno kad igra protiv njega ni dan danas kad ovaj ima 38-9 godina.

meni je le broncina takmicar ravan jordanu, medjiku, ajzeji tomasu, drazenu, bodirogi, djordjevicu, jokicu, praji, kici, cosicu kod ovih nasih.

neverovatna igracina koja POSTUJE SVOJE PROTIVNIKE ZA RAZLIKU OD JORDANA KOJI SE I LAST DANCE POSPRDUJE SA SVOJIM PROTIVNICIMA. RUZNO DO ZLA BOGA A MNOGO JE DUZAN PIPENU I JACKSONU, MNOGO I ONOM GM-U 

  • +1 1
Link to comment

postovao je i mikele protivnike, samo sto na kraju izvede onaj fejd :/

 

a lebron je u prajmu bio malo manje uvidjavan & skroman, pocevsi od "not one, not two" pa sve do prve tekme finala protiv mavsa, kada su on i vejd nakon prve pobede dzukacki dobacivali dirku, pa posle nisu znali sta ih je snaslo.

 

za djordana je opste poznato da je gazio one likove koji se qrche, nije isao i spopadao rendom likove.

 

tako da, nemojmo porediti ni po cemu jordana sa bilo kim, osim eventualno sa larry birdom po poslednjoj stavci

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 minutes ago, uini said:

postovao je i mikele protivnike, samo sto na kraju izvede onaj fejd :/

 

a lebron je u prajmu bio malo manje uvidjavan & skroman, pocevsi od "not one, not two" pa sve do prve tekme finala protiv mavsa, kada su on i vejd nakon prve pobede dzukacki dobacivali dirku, pa posle nisu znali sta ih je snaslo.

 

za djordana je opste poznato da je gazio one likove koji se qrche, nije isao i spopadao rendom likove.

 

tako da, nemojmo porediti ni po cemu jordana sa bilo kim, osim eventualno sa larry birdom po poslednjoj stavci

nisi u pravu. mj je u istom tripu sa 20, 40, 40, 50 plus .

to je vec dijagnoza. ako je le broncina bio kao mlad bilde to je i ocekivano. mlados ludos.

znam uz dobacivanja i sve ali to je bio i adrenalin igracki u toku utakmice. 

mj je ostao i sa 50-60 godina isti, i dan danas krivi gm-a da je zajebao. 

to su problemi.

gazio gazio ali gazio je njega ajzeja tomas. mozemo i tako da postavimo stvari. 

zato ga i dana danas mrzi. covek koji nije dozvolio ajzeji da bude vlan dream teama 92-e. pa sta je to nego jadnistvo samo takvo. tukao te( kao da su drugi milovali), dobijao te, dobio si ga, izdrzi brt. ne morate da se druzite

cijenim i da bi ga medjik razneo 90-e ali ko zna otkad je bio bolestan.

btw krace karijere ( ozbiljne karijere) a 5 titula, samo medjik i niko vise.

.

Link to comment
Posted (edited)

inace nema denvera bez mareja..cini mi se da se poboljsao. 

on ume junacki da odigra. gordon se vrnuo u orlando mod.

brat mu je igrao sa slomljenom/ napuklom rukom za partizan. sta reci i kako ga ne voleti ♥️

Edited by bradilko
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Elem, nije Minesota uopste bila toliko losa sinoc, niti je Denver bio ne znam koliko dominantan. Imali su bukvalno +7 u nekih 30ak sekundi na kraju prvog poluvremena i iapostavilo se da je to presudilo. Ako se gleda neki trend i prosek, niti ce u narednim mecevima klupa Denvera biti toliko produktivna, niti ce neki igraci Minesote biti losi kao sinoc. Ovo su dva poprilicno izjednacena tima gde moze da ode na bilo koju stranu. Zavisi od trenutnog raspolozenja, energije i boljeg prilagodjavanja na kriterijum sudjenja.

 

Bilo kako bilo, iznenadio bih se da serija ne ode u 7.

 

Meni ovo izgleda po svemu kao jedna legendarna serija. Sinoćna utakmica je posebno spektakularna. Pao je malo ritam pri kraju, ali svejedno, ona količina pogibije, a opet i koncentracije i milion promišljenih odluka (akcija kod trojke CBa je ulje na platnu u sred rata) gde IQ bije u plafon...

Dve timčine, koje su dobro vođene, imaju i skil i fiziku. Nikad nisam pravio neku kategorizaciju utakmica, ali ne znam da li je košarka kao sport imala mnogo većih pikova od ovog ikad, da proste kuće i okućnice.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...