Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

38 minutes ago, uini said:

au kakve nemile scene

 

 

 

Mlitavi Jokić stavio Anta na poster.

Link to comment

Nisam ni blizu gledao utakmice kao vi ovde. Uglavnom uhvatim ujutro  extended highlights kad znam da ce mec biti dobar. :)

 

Ono sto mi daje nadu da bi Denver mogao odbraniti titulu je apsolutno najbolja hemija u bilo kojoj NBA ekipi ikada. Druga stvar je raznolikost igre. Drugi timovi koje sam gledao nemaju ni blizu tako dobro uigrane akcije + improvizaciju. Koliko god neko izgledao beskoristan statisticki (kao recimo MPJ veceras) opet nekako ima smisla ta njegova rola.

 

Ako odbrane ove godine titulu i barem malo unaprede klupu na bilo kakav nacin lako bi se mogli postati "dinastija".

 

Btw.

Ima li neki sajt sa tabarnim prikazima ugovora svih igraca tima? Mislim da je neko jednom kacio.

  • -1 1
Link to comment
10 minutes ago, bags said:

Ako odbrane ove godine titulu i barem malo unaprede klupu na bilo kakav nacin lako bi se mogli postati "dinastija".

 

Neee, ne, ne, sad će da dođe onaj i da piše kako te nije sramota da pričaš ovakve stvari.

 

Sportrac je meni najbolji za preglede salary capa, ima dobar presek i za timove i za igrače pojedinačno - https://www.spotrac.com/nba/denver-nuggets/contracts/ 

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
13 minutes ago, bags said:

Bice grbavo sledecu seyonu za Nuggetse prema sva 3 sajta.  :laugh:

 

Zavisi sve od toga da li će KCP da uzme player option ili ne. Ako on ode negde drugde, teško će ga zameniti. Ako ostane, u suštini imaju istu ekipu posloženu, ne verujem da će mnogo tumbati.

 

Od sezone posle naredne će biti opet veliki skok. Nedovoljno verovatno da nekog potpišu ali da lakše dišu da.

Link to comment
27 minutes ago, goofs said:

 

Neee, ne, ne, sad će da dođe onaj i da piše kako te nije sramota da pričaš ovakve stvari.

 

Na stranu sto jeste sramota, s obzirom da si tipovao 4-2 za Vulvse kao i ja, otprilike nas jedan mec deli od 25 poena u pogadjalici, ako uzmu i treci put brejk valjda ce ga potvrditi konacno. Mada se i 4-3 racuna kao maksimalan broj poena ali draze bi mi bilo da prodje bez drame.

 

I nadam se da cemo obojica zajedno ovde pratiti i navijati za nase, ne mogu sam protiv ovoliko zaludjenih Jokicevaca :sad:

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...