Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Posted (edited)

Ant i KAT svaki napad razmišljaju o iznuđivanju faula i ispuštaju zvukove.

 

Ozbiljno idu na kurac s tim.

Edited by Milošica
Link to comment
Posted (edited)

Jbg, Jokic glupim faulovima prekida momentum. Ozbiljno se Sota vraca u tekmu. MPJ mora nesto ubaciti valjda. AG je igrac tekme za sada kada je Denver u pitanju. Ant je nestvaran sa druge strane.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Odmorio je Jokic, moze sad citavu poslednju cetvrtinu da odigra. Moraju malo da uspore ritam. U jurnjavi moze Minesota lako da se vrati.

Link to comment

AG ih drži. Kakva šteta za izgubljeni momentum, sad samo da ne krenu da troše sat pa izgube ritam.

  • +1 2
Link to comment

Mogli  bi da naprave neku akciju za Holideja ili MPJ-a, da ne šutira Jokić ove trojke iz loših pozicija u poslednjim sekundama.

Link to comment

Kakav napad i u kakvom trenutku "starosedeoci" igraju za ispodprosečnog šutera Brauna.

 

Šampionski mentalitet.

Link to comment
8 minutes ago, kralj said:

Mogao je i Votsona malo da ubaci. MPJ najgori na terenu.

 

Bukvalno čovek ne igra.

 

A ovo je samo najbitnija tekma sezone. Ako neće sad da opravda 35 meleona, ne znam kada će. :evilsmile:

Link to comment
Posted (edited)

Kakva šteta za ovaj promašaj Mareja kada je ostao sam, to bi olakšalo praćenje preostala tri minuta. Gubi koncentraciju u odbrani Minesota.

 

edit: To je to, već druga zaredom akcija Marej - Jokić - Gordon sa pogubljenim rotacijama

Edited by reg
Link to comment
Posted (edited)

Mogao sam da stavim krovni pokrivač i termoizolaciju da će Marej da da ovu trojku. 

Edited by kralj
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, reg said:

Gubi koncentraciju u odbrani Minesota.

 

Posledica onoga što sam rekao. Ne mogu da igraju 48 minuta u tom tempu da ne ostavi posledice na kraju.

 

Ne bi ovde trebalo da bude problema osim u slučaju neke serije trojki. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...