Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

ovo bi trebalo da isisa energiju sa tribina sigurno, a nadam se i od igraca domaceg tima. KAT ima 1 od 10 iz igre, Ant igra sjajno ali opet imaju -15.

Nadam se da Micko gleda. Ovo je Jokic koga gotivi, 15 suteva iz igre za poluvreme :D

Link to comment

21 sekund pre kraja bilo 7 razlike :fantom:

 

Inače ona sekvenca Jokića - kucanje i naročito onaj pas Gordonu pre toga dok ovi ujedaju i publika kipi... MVP rođaci.

  • +1 1
Link to comment

Nemoguće je da su protiv ovakve odbrane strpali 63. Bilo bi do jaja da Joka strpa jednu trojku što pre. A šutnuće je brzo.

 

Jbt, Mareja ne možeš da ne oboźavaš. Skroz autentičan frajer. Nikom nije bolje stajalo guranje kolica punih muda.

  • +1 3
Link to comment

Kako je ušla jbt, skočio sam kao ožaren. :D Ludilo...

 

Neće ovo smiriti publiku, dosta je 2, 4 poena Anta, po koje kucanje i podivljaće svi, smiriće ih na duže vreme kada odu preko 20.

 

Ne sme ovo Denver da izgubi, ovo je uz neke neminovne greške usled velike agresivnosti Minesote skoro pa savršeno poluvreme. 

 

Ja bih Anta udvajao, bukvalno bi samo njega branio. Denver ipak ima više varijacija u napadu, njega ako zaustave, to je to.

Link to comment

dobro je sto sam resio da gledam ovo od kuce, ne ide da vristim po ofisu :D

 

Link to comment

Jeste Ant imao fenomenalne periode, ali i prosipa samo tako. Više se plašim neke Taunsove serije, ali izgleda da on stvarno ne ume na ovako fizički kodiranoj utakmici.

 

Jbt, kucam kao manijak. Odoh burbon dotvorim.

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Šta se hvališ

Bijem tastaturu kao Šopen Kristiforija.

 

Plava strela ne vadi.

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...