Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

37 minutes ago, Amos said:

Odvratna utakmica. 

 

Juta ih je spustila na svoj nivo, deluju umorno, mislim da su zreli za poraz protiv Minesote. Dobra stvar je da je bila toliko loša da sam krenuo da peglam košulje pred monitorom i sad sam miran ovu i sledeću nedelju. :fantom:

 

Ne sviđa mi se ova Džordan/Pipena paralela Melouna, mislim da Džamal nema još uvek snage za toliko trošenje sa klupom (igrao je 37 minuta, najviše od svih startera).

Link to comment
1 minute ago, banecare1 said:

@boldrock kupuj non-iron kosulje i uzivaj u zivotu. nisam opeglao kosulju od 2010. spas za sluzbene puteve 

 

off topik: Većina je "non-iron", ali ipak moram da predjem, nekako mi nije to to, nekad sam sam kriv, zaboravim da ih odmah okačim da se suše na vešalici i perem ih sa težim stvarima na kraćim programima.

 

Rasel i Rivs su stvarno defanzivna katastrofa kada su zajedno na terenu, umalo da koštaju Lejkerse pobede. Ne znam koliko napada zaredom je Orlando poentirao preko njih dok se Hem nije setio da pošalje Rivsa na klupu. Rasel se iskupio u napadu, 27 poena. Ne izgleda loše Orlando.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Harden dogodine potpisuje veteranski minimalac, a možda dodje i u Evroligu :fantom: najgori lik u NBA.

 

Fila dobila gomilu djibreta, pretpostavljam da sledi i trejd Embida i rebuilding, trust the process.

Link to comment

uzasan trade za Philu. dobili su nista, bukvalno. Morris, Batum and Covington su bivsi igraci a ovaj klinac jos nije ni postao igrac. ideja je ocigledno bila da se uzmu pikovi za Hardena, ali Maxey je krenuo odlicno u sezonu, imaju Embiida, i bolje bi im bilo da su navatali neke igrace za rotaciju... ovako, sve mi se cini da ce Embiid uskoro postati najtrazenija roba u ligi, a Phila ce opet u process i da prave tim oko Maxeya.

Link to comment
6 minutes ago, Amos said:

Sad vidim first unprotected 2028. godine. Tu možda bude nešto jer Klipersima svakako sledi raspad za par godina. 

 

znači, sad im sledi novih 10 godina tankovanja i procesa. kakva glupa franšiza.

Link to comment

Jokic i Markanen isti broj poena, Jokic 16 suteva, Markanen 24.

 

Ta recenica je sve sto treba da se zna o Nikoli, kada neko bude pitao jednog dana kakav je igrac bio.

Link to comment

Phila nije dobila ništa ali taj pik 2028 bi mogao biti dosta vredan ako se Clippersi raspadnu što nije nerealno. Ne samo kao draft pik da biraju igrača nego i kao nešto što sami mogu da trejduju, što je Moreyu specijalitet. Nisu u suštini dobili ništa jer Hardena niko nije hteo. U tom smislu su dobro prošli. Ionako deluje za sad da hoće da forsiraju Maxeya i verovatno su u pravu.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...