Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

ali ti žgoljavi sa bmi ispod 18-19 prave više konjskih snaga po kilogramu! :wub:

btw igrači su pre bili mnogo manji. pokojni manute bol je imao bmi ispod 15 još u 80s kad se to nije smelo kad su svi bili takvi da Poku izgleda kao terminator naspam njih.

Link to comment

Ja mislim da je Pokusevski mrsaviji i od Manute Bola i svih tih najmrsavijih igraca ikad a nije da je Durant pa da mu se moze jer kida u napadu. I ako je nabacio 15 kila otkako je dosao u NBA, bolje da ne znam kako je izgledao pre toga:ph34r:

Link to comment

Poku jos uvek u "two years away from being two years away" fazi. Čudno mi dok gledam ove ogromne mršave, kad god idu na ulaz ili se agresivnije kreću ja se štrecam da se ne polome u delove.

  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, Venom said:

 

Da nema talenta ne bi bio u top 500 igrača na svetu koji su u NBA. Da ok, ko je najbolji je relativno, 1 na 1 je mnogo drugačije od 3 na 3, što je mnogo drugačije od 5 na 5 što nije isto u NBA i u Evropi. Drugačiji skill će imati drugačiji značaj na različitom nivou. Ali opet igra u top ligi na svetu. Moguće da njegov talenat nije dovoljan da dugoročno bude tamo, ali to je drugi par cipela.


Košarka je posao. Kao i obično, potcenjuje se značaj toga što je uopšte tamo. Da li je neko na ovom forumu u top 500 ljudi u svom poslu na svetu?

 

Igrao je i Rastko Cvetković NBA ligu, to ne dokazuje baš ništa. Da nema baš nikakav talenat za košarku, ne bi bio profesionalni košarkaš, ali ne govorimo o tome, već o visokom nivou košarke za koju on nema ni izbliza takav ni talenat ni kvalitet kakvi su bili hvalospevi. Sa 22 godine su i Jokić i Dončić bili glavni igrači svojih timova, pa i Bogdan recimo (ali ne u NBA), a Pokuševski ulazi maltene u trećoj postavi osrednje Oklahome koja neće da produži ruki ugovor sa njim, i pitanje je šta će biti kada se završi sezona, tj. da li će uopšte da ostane u NBA. O nekoj njegovoj ozbiljnosti kao košarkaša možemo da govorimo kada veže u nizu 10-15 ozbiljnih utakmica, a ne kada svaku osmu utakmicu odigra osrednje, sve do tada je prazna priča. Ja sam siguran da bi barem dve trećine naše reprezentacije (i to ne računajući Jokića i Bogdana) odigralo bolje od Pokuševskog u Oklahomi da su dobijali isto toliko prilike kao i on.

  • +1 2
Link to comment

Pa vezao je prosle sezone pre nego sto se povredio. Pokusevski nije igrao profesionalnu kosarku pre dolaska u NBA ligu, tako da i ne moze da se poredi sa Jokicem i Bogdanovicem. Imao je sasvim drugaciji razvojni put. 

Link to comment
33 minutes ago, Ayatollah said:

 

Igrao je i Rastko Cvetković NBA ligu, to ne dokazuje baš ništa. Da nema baš nikakav talenat za košarku, ne bi bio profesionalni košarkaš, ali ne govorimo o tome, već o visokom nivou košarke za koju on nema ni izbliza takav ni talenat ni kvalitet kakvi su bili hvalospevi. Sa 22 godine su i Jokić i Dončić bili glavni igrači svojih timova, pa i Bogdan recimo (ali ne u NBA), a Pokuševski ulazi maltene u trećoj postavi osrednje Oklahome koja neće da produži ruki ugovor sa njim, i pitanje je šta će biti kada se završi sezona, tj. da li će uopšte da ostane u NBA. O nekoj njegovoj ozbiljnosti kao košarkaša možemo da govorimo kada veže u nizu 10-15 ozbiljnih utakmica, a ne kada svaku osmu utakmicu odigra osrednje, sve do tada je prazna priča. Ja sam siguran da bi barem dve trećine naše reprezentacije (i to ne računajući Jokića i Bogdana) odigralo bolje od Pokuševskog u Oklahomi da su dobijali isto toliko prilike kao i on.

 

Može da bude sve to tačno ali pa šta onda? Nije NBA liga stepenik gde je sve ispod toga antitalenat. Evo Vase Micića gde je bio najbolji igrač u Evropi pa je upitno da li će uraditi nešto u NBA. Neće ni on biti antitalenat ako se vrati. Ljudi generalno nisu svesni koji je nivo potreban da bi te neko iz NBA uopšte pogledao, a ne sa ti daju ugovor ili te draftuju. Bio je onaj Brian Scalabrine koji je celu karijeru u NBA bio levo smetalo (prosek 2 poena u 10 sezona) pa su 5 godine posle penzije i jedno 30 kila viška organizovali turnir gde su random likovi u najboljim godinama, čak i bivši koledž igrači pokušavali da ga dobiju i gubili sa 10 - 0, ima na YouTubeu. Da ga je neko takvog stavio na NBA teren svi bi se smejali.

Link to comment
2 hours ago, Venom said:

 

Bio je onaj Brian Scalabrine koji je celu karijeru u NBA bio levo smetalo (prosek 2 poena u 10 sezona) pa su 5 godine posle penzije i jedno 30 kila viška organizovali turnir gde su random likovi u najboljim godinama, čak i bivši koledž igrači pokušavali da ga dobiju i gubili sa 10 - 0, ima na YouTubeu. Da ga je neko takvog stavio na NBA teren svi bi se smejali.

KO nije gledao, vredi...

 

 

  • +1 2
Link to comment

Juta deluje užasno, starteri Denvera su posle 5 minuta krenuli da soliraju, verovatno misle da je nemoguće da izgube. Prvi da put sam video da igrač (Kesler) promaši ceo koš prilikom slobodnog bacanja.

 

edit: odlično deluju Votson, Braun i Nađi u  odbrani. Možda stvarno ove godine bude manje razloga za nerviranje protiv neinspirativnih protivnika.

 

 

jokic halloween.jpg

Edited by boldrock
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...