Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Uzbudljivu završnicu igraju Lejkersi i Kingsi, Kingsi napravili mini seriju i izjednačili na 7 i po minuta do kraja, ali je Foks povredio skočni zglob nakon ulaza pod koš. Takođe, desilo se nemoguće, svirali korake Lebronu.

 

edit: Foks se zadržio minut u svlačionici, vratio u dvoranu,  uz ovacije ušao u igru i pogodio trojku.:D

Edited by boldrock
Link to comment

Otkud hvale? Bila je priča da treba da napreduje pa tek onda može u Partizan.

 

A i vrlo važno, Jokić poveo kontru, nije da se ne dešava u svakoj utakmici i protiv svakog protivnika. Na žalost, meni se čini da od Pokua neće biti ništa, a nenormalan je talenat.

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

Majka svih problema su mu povrede, više je bio na rehabu nego na terenu. 

 

fakat, bolje da očima isprati i ne pipa debelog /kao u pekari/ nego da se trčeći za njim ne daj bože saplete i padne na salo, to bi bila povreda nad povredama

Link to comment

Da, ali Kari je spoljni igrač, prodre on na ulaz 3,4 puta tokom utakmice na postavljenu odbranu ali to koristi više kao faktor iznenađenja, nema previše kontakta u njegovoj igri pogotovo u regularnom delu, dok je kod Pokua potpuno druga priča, on ide i na skok, mora da zagradi, generalno mnogo više igre u reketu

Link to comment

Kari kao Steph Curry?

Jeste li videli vi njegove ruke i ramena?

Ili video nekog treninga u teretani s težinama?

Curry je Hulk lično za Pokua i ne samo njega.

Nekako se u narodu primila priča da je Curry mršavac i štapić i obično dolazi od onih koji tekmu nisu pogledali u poslednjih 10 godina ako i upošte jesu pogledali neku NBA utakmicu.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Venom said:

A nije ni tačno. Bio je mršav, ali za svoju visinu ne toliko ekstremno kao Poku. Koji izgleda kao Curry sa koledža samo kad bi ga istegao 25cm.

 

Fbfgf9sWYAApAa-?format=png&name=large

 

A sorry

Mislio sam da se upoređuje sa sadašnjim Curryem

Jebiga, nisam skoncentrisano pročitao, virusčina me lomi pa su mi sve funkcije na nižem nivou

 

Izvinjotka još jednom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...