Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

LAL su imali taktiku da u prvoj idu na all in, istrosili su se muski. U sledecoj je za ocekivati da AD oscilira i bude slabiji. Dlo je kljuc serije, a nekako mu Nuggetsi uvek isisaju samopouzdanje :)

  • +1 2
Link to comment

Ja se ne sećam da su imali Nagetsi bacanje.

 

Jadan Lebron, donekle mi ga žao, s kim mora da igra, D Lo, Dinvidi, AR...nema ko da čuva Džamala, a Jokić je zver koja uzima dosta energije Dejvisu. Da ne spominjemo da je dovoljno da MPJ skoči kada mu je čuvar u faci i da praktično ima slobodan sut.

Link to comment

Potpun je wtf da u današnje vreme kontender na mestu 8, 9 i 10. igrača ima živopisne junake poput Redzija, Dendrea i legende Solnoka.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Davis drzi Jokica rukom oko struka i onda blokira sut i ide usporeni snimak sa tom situacijom a onaj majmun sto je kao vodio GS izjavljuje kako je to bila odlicna odbrana Davisa:fantom:

Edited by Micko8
  • Hvala 2
Link to comment
10 minutes ago, Micko8 said:

Davis drzi Jokica rukom oko struka i onda blokira sut i ide usporeni snimak sa tom situacijom a onaj majmun sto je kao vodio GS izjavljuje kako je to bila odlicna odbrana Davisa:fantom:

 

Posle je nastavio sam "evo vidite Jokic se buni, kaže da je bio faul, ali naravno da će to da kaže, a mi smo videli kakav je blok to bio"...sve to dok ide usporen snimak kako AD drži Jokića za dres,. Podseca me na lik onog ljigavog pedofila koga glumi Svejzi u Doni Darku.

  • Hvala 1
Link to comment

Odnos bacanja 6-19. Na preostala 3 meca, 21-30, 22-25, 28-22, pocevsi od Cleveland-Orlando.

Ne secam se da sam video da sampionski tim sutne 6 slobodnih bacanja za celu utakmicu.

Link to comment

Koliko su losi Siksersi, Embid za 37 minuta na terenu +14 a sa Ridom umesto njega za 11 minuta laganih -21. Bas bas tuzna grupa gradjana, nece mozda izvuci ni te dve pobede sto sam prognozirao. Niksi gotivni ali tesko ce proci drugu rundu protiv Baksa ako Janis bude zdrav.

 

Lejkerse i Denver prespavao ali vidim da je bio neocekivano dug otpor Lebrona i drugara s obzirom kakve i oni pacere imaju u timu, drugu ocekujem da budu zgazeni od starta.

Link to comment

Znam, znam da smara, ali mora se tradicionalno.

 

Jesu Lejkersi izgubili, ali su ih sad provalili.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

@Zli Gli, moja dva centa na temu:

ta razlika koju pominješ je došla pre svega zbog performansa igrača sa klupe; knicksima su igrali babo, deuce i mitch lobinson = 42pts vs batum, reed, (payne i hield) = 7pts.

 

pri čemu je reed odigrao odlično prvo poluvreme, batum, oubre i lowry vrhunsku defanzivu celu tekmu, još lowry odlepio ofanzivno kao da je 2019a. maxey takođe isporučio u drugom, jedino je tobias harris džinović prodao. igrali su jako dobro ali 1/ su ih knicksi otrtili u skoku i 2/na stranu embiidova povreda, mislim da nema sreće i kada je potpuno zdrav i spreman da zavisiš od joela na kraju tekme. jednostavno se umori i ne može više da radi dole pod košem, razgrće i slično, nego bira neke trice i duge dvice, koje opet ne ulaze toliko kada ga stigne umor. sve se svede na to da se dokopa linije slobodnjaka.

 

ako je joel sposoban da igra a izgleda da jeste, biće ovo duga serija

55-33 u skokovima, 45.7%-34.3% u tricama, gde je hart ubacio svaku na kraju iako nije dobar šuter i provociran je da reši. to neće sad postati standard

opet svega 7 razlike, sve sa mitchova dva ubačena slobodnjaka u clutchu, koje inače šutira malo iznad 40%

 

imaju knicksi rezerve u brunsonu, og-u i trivecenzu ali se ne mogu ni očekivati onakve partije harta (mislim na šut), deucea i mitcha u kontinuitetu

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...