Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Meni ta emisija bila otkrovenje da je hartenstein brat i da mu je cale crn. Mislio sam njemac 1/1 koji je studirao u ameriku. 

Link to comment
10 minutes ago, precog said:

Meni ta emisija bila otkrovenje da je hartenstein brat i da mu je cale crn.

 

Omiljeni be like

 

 

Spoiler

DhA48enU8AACAYQ.jpg

 

  • Haha 1
Link to comment

Bice od Jovica nesto  ali mora da dobije malo vecu slobodu u igri sa loptom. On je odlican asistent.

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

Hart je verovatno najveci sprdator u ligi. Meni je ok ta hemija gde se svi medjusobno prozivaju :D

 

Ma normalno, baš deluju kao ortaci.

Link to comment

Baš veselo poslednje kolo nas čeka, na istoku ORL-MIN najzanimljivija utakmica, bitna i za plasman od 2-4 i od 5-8 mesta. Baksi ako izgube mogu pasti i na 4 mesto i onda bi im najverovatnije baš Orlando bio protivnik u prvoj rundi. Pobeda baksa može poseti Orlando na 8 mesto. 

Na zapadu isto nema opuštanja, šteta što su Dalas i LAC zacementirani tu gde su :D 

Evo ukrao sam sa tvitera, moguće kombinacije za lakše praćenje, valjda se autor nije nigde zajebao 😄

 

 

20240413_165315.jpg

20240413_165320.jpg

20240413_165304.jpg

20240413_165308.jpg

  • +1 1
  • Hvala 4
Link to comment

Minnesota je sigurno druga ako pobedi Finiks, osim ako se dogodi jos vece cudo od onog u San Antoniu pa Oklahoma izgubi od Dalasovih G ligasa, onda su prvi na Zapadu uz pobedu u zadnjem kolu.

Edited by Micko8
Link to comment

OKC ne moze izgubiti. Minesota protiv Suns-a, otvorena utakmica, moze na bilo koju stranu da ode. 

Link to comment

Prosi gore od Embiid-a onomad. On meni ne bi bio ni u top 5 kandidata na listi. Onaj troimeni iz Oklahome najvise zasluzuje nagaradu. Niko od Oklahome nije ocekivao ovoliki iskorak u sezoni a i on igra bez saigraca koji je all star i bice prvi na Zapadu na kraju regularnog dela sezone.

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...