Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, goofs said:

Pet Rajli je bio u Niksima tada, Entoni Mejson i Čarls Oukli je bio verovatno najzajebaniji duo teškaša u ligi (uz ona dva Dejvisa iz Indijane, ali su oni bili slabiji košarkaši).

 

Meni je gotivna bila ona generacija posle sa Hjustonom i Sprivelom, igrali su lokaut finale ni krivi ni dužni. Posle vrag odneo šalu. Mela nikad nisam voleo, ni u jednoj iteraciji, i sad mislim da je smarač.

 

nije da su igrali finale ni krivi ni duzni, lepo su otrtili zvucnije ekipe od sebe. dobar basket je to bio, mene su oni prevrnuli da budem fan fo'life, iako sam ih pratio od cca 94-95e

Link to comment

94 finale, najviše što je jedan tim ubacio u 7 utakmica 91.

Sećam ga se dobro, formalno pravno sve ima obrise neizvesnosti, subjektivni osećaj da Dream može da svira kraj kad mu padne napamet. Ewing se baš mučio, mislim da je imao kroz seriju baš mizerne procente, al dobra šorka bila.

Derek Harper je baš dobro vodio Nikse, a ako se ne varam na pola te sezone je stigao.

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Sansi bi mogli sjebati Denver, sve ostalo plitak potok :fantom:


Ljudi spavaju kad je New Orleans u pitanju. Zion je u zver modu već neko vreme, i to pod oba koša, McCollum u sjajnoj šuterskoj formi, Ingram se vraća u nedelju… Mladi, gladni, brzi, bezobrazni, biće sve samo ne plitak potok.

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, uini said:

svejedno bi uzeli trecu titulu da starks nije epski prodao u sedmoj

@kralj

Sad si mi aktivirao PTSD spominjući igrača broj sa brojem 3, idem da se izvičem na ženu :fantom:

  • Haha 3
Link to comment
39 minutes ago, uini said:

ovde ima vise knicks fanova nego na b92 za cca 15 godina da sam sreo :/

Forum koji ima više grobara od cigana, ne čudi me...

  • Haha 1
Link to comment

Uzasan je bio Starks (u napadu, odbranu je kidao), ali opet mi je uvek nekako delovalo da dobijaju Rocketsi. I kad mu je Dream kačio poslednji šut u 6. koju je btw odigrao sjajno, opet nekako znaš da to ne ulazi.

 

Tad je valjda prekinut prenos zbog car chasea OJ Simpsona.

Link to comment
28 minutes ago, warp said:

Forum koji ima više grobara od cigana, ne čudi me...

 

mene cudi, u mojoj glavudzi su gejt7 bostan & partizan a zvezda & knicksi aka sledeca sezona. samo sto je zvezda napravila tu aba dominaciju, al sa'ce knicksi da izjednace.

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, kralj said:

Uzasan je bio Starks (u napadu, odbranu je kidao), ali opet mi je uvek nekako delovalo da dobijaju Rocketsi. 

 

2-18, 0-11 za tri, pametnom dosta.

Edited by uini
Link to comment

Pelikansi nemaju sanse protiv Denvera u seriji, pogotovo ako Jokic i Murry budu na plej of nivou. Finiks je mnogo zajebanija opcija, tim sa igracima koji imau plej of iskustvo a koji ne odgovara Denveru. Samo su im oni otkinuli dve utakmice u proslom plej of-u,  Booker i Durant su belezili velike brojeve u toj  seriji. Jeste Denver zajebao mnogo onim porazom ali ne bi ih bas otpisivao, pogotovo ako izbegnu Sanse, oni su im najveca nagazna mina. Jokic i Marej zajedno nikada nisu izgubili u prvoj rundi plej of-a, oni su veliki takmicari u plej of-u. Svi njihovi licni brojevi budu bolji u plej of-u  nego u regularnom delu sezone. Veca nepoznanica su Oklahoma i Minnesota. Vece su sanse da oni ispuse u prvoj rundi plej of-a.

Edited by Micko8
Link to comment
3 hours ago, johan nagel said:

Невероватан је Дебели лик, отвори утакмицу тако што да 10 од 12 поена Денвера, фазон без промашаја, делује да иде још једна 40+ партија што отприлике гарантује победу и онда се буквално угаси у наставку. Нисам гледао друго пол али оно што је сигурно је да 23 разлике код куће не би просули никада. Сад остаје питање да ли ће и како ово утицати на њих, можда им се и поклопе коцкице али ово је баш непотребан пуцањ у колено.

U poslednjoj cetvrtini kada je San Antonio pravio preokret. Imao je debeli skoro svaki napad gde je moga da uzme stvar u svoje ruke i ide na poentiranje , neke situacije su bile bas dobre za sut a on je dodavao saigracima za mnogo tezu situaciju. Ono njegovo raspolozenje iz sredine sezone kada ne zeli da sutira na kos. A nije delovalo da ce tako biti posle prve cetvrtine koju je barem u napadu izdominirao.

Link to comment
5 hours ago, Hele said:

Ovi stari valjda svi jedu govna, nisu samo nasi. Bas neka gadna generacija, sto kaze Edin - ne secam se da su likovi koji su igrali tipa 70 ih, 90ih godina pljuvali po tadasnjim igracima. Osim Vilta 😁

 

 

 

Kakva su ovo preterivanja, cuj imao sve sto ima Jokic i jos uz to snagu Seka 🤣🤣🤣

 

Ali povrede jbg.

 

A najjace sto se gomila ovih Amerikanaca pravi kako oni znaju kakav je bio, pratili oni sve, gledali Zalgiris i SSSR ligu 🤣🤣🤣

 

Jeste igracina, ali bas lik koji zna sve sto i Jokic i na to ima snagu Seka, a cele dvadesete je proveo u Evropi, nije mogao da uzme vise od jedne EL titule 🤣

 

I bas zna sve sto i Jokic, kaze isti paser, a nikad vise od dve asistencije u proseku nije imao 🤣

On nikada u zivotu nije igrao sa Sabonisom u ekipi.

Link to comment

Hart je verovatno najveci sprdator u ligi. Meni je ok ta hemija gde se svi medjusobno prozivaju :D

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...