Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

jel o sabonisu prica? oni bill walton su uz eventualno ewinga, najveci what ifs u scenariju u kojem ih je posluzilo zdravlje

 

ali posto nije, onda idu te neke borderline bajke bespotrebno

Link to comment

Mozda razmisljaju "Ok, svi nam osporavaju proslogodisnju titulu jer smo imali lak put i protivnike u PO", pa cemo sad da se dokazemo kroz najtezi :D

Sramno je sta su sebi dopustili, usrase sezonu protiv fenjerasa. I jasno je da nisu kalkulisali, prosto su izgubili jer nisu ulozili dovoljno truda. Mislili su da na ler mogu da odrze 23 razlike.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
7 minutes ago, Hele said:

I Embid.

 

meni se embiid ne dojmi kada je full-on zdrav. bukvalno mi je trecina prajm juinga, nista ne radi strava a sve kao moze ali tripuje da on treba da resava tekme i to u izolaciji. otprilike bih radije townsa imao, bar ima prangiju :/

Edited by uini
Link to comment

Ja sam 90ih i zavoleo Nikse zbog njega, Starksa i Ouklija.

 

Pa onda cels ta NYK basketaška kultura, kul naziv, Spajk Li...Voleo sam Mela kao igrača, koliko sam bio radostan kad je došao...

 

I od tad ljubav ne prestaje.

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Невероватан је Дебели лик, отвори утакмицу тако што да 10 од 12 поена Денвера, фазон без промашаја, делује да иде још једна 40+ партија што отприлике гарантује победу и онда се буквално угаси у наставку. Нисам гледао друго пол али оно што је сигурно је да 23 разлике код куће не би просули никада. Сад остаје питање да ли ће и како ово утицати на њих, можда им се и поклопе коцкице али ово је баш непотребан пуцањ у колено.

Link to comment
1 minute ago, johan nagel said:

 Сад остаје питање да ли ће и како ово утицати на њих, можда им се и поклопе коцкице али ово је баш непотребан пуцањ у колено.

 

i dalje je nebitno da li si prvi, drugi ili treci

..btw, ako su pelsi 6i, za mene je to ubedljivo najpovoljniji protivnik u portfoliju njih, kingsa, dubsa, sunsa i lakersa.

Link to comment
3 minutes ago, uini said:

ljubav prema knicksu, ne moze da prestanee

Dok živim klicaću njeeeemu, volim te Hartenštajne

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Pet Rajli je bio u Niksima tada, Entoni Mejson i Čarls Oukli je bio verovatno najzajebaniji duo teškaša u ligi (uz ona dva Dejvisa iz Indijane, ali su oni bili slabiji košarkaši).

 

Meni je gotivna bila ona generacija posle sa Hjustonom i Sprivelom, igrali su lokaut finale ni krivi ni dužni. Posle vrag odneo šalu. Mela nikad nisam voleo, ni u jednoj iteraciji, i sad mislim da je smarač.

Link to comment
7 minutes ago, uini said:

 

i dalje je nebitno da li si prvi, drugi ili treci

..btw, ako su pelsi 6i, za mene je to ubedljivo najpovoljniji protivnik u portfoliju njih, kingsa, dubsa, sunsa i lakersa.


Да не вртимо опет исту причу, да је небитно није, да је смак света није такође, али ово је јако глуп начин да изгубиш прво место које си имао у џепу практично.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, uini said:

 

meni se embiid ne dojmi kada je full-on zdrav. bukvalno mi je trecina prajm juinga, nista ne radi strava a sve kao moze ali tripuje da on treba da resava tekme i to u izolaciji. otprilike bih radije townsa imao, bar ima prangiju :/

Ni meni, samo hocu da kazem koliko su glupe te da nije povreda price...

 

Ok, ostaje zal, ali sad praviti mitska bica od tih likova, samo su ih povrede sputale jbg...

 

Ne mogu i babe i zabe, jbg. Ne moze ni Nadal i da se ne povredjuje i da stoji deset metara iza linije i trosi se i lomi vise od drugih.

 

A onda se od tih likova stvori mit, kao da su svaku imali 40-20-20, ali povrede jbg.

 

Kaze mogao je sve sto i Jokic, i asistencije i sve, a lik 2 asistencije u proseku u karijeri, i u Evropi i u NBA-u.

 

Sut u NBA-u u plejofu 40 posto 🙄

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Milošica said:

Dok živim klicaću njeeeemu, volim te Hartenštajne

Uzimamo istok ove godine, za titulu bi morale i neke kockice da se slože :fantom:

 

DiVi MVP finala istoka mmw

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...