Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

23 minutes ago, 1n54jd3r said:

Denver ce najverovatnije sa 3rd seed u PO. Znaci vec u polufinalu nece imati prednost domaceg terena. Sto je big deal. Neobjasnjivo je kako su izgubili 20 poena prednosti.

Jedina nada je da Oklahoma i Minnesota ispadnu u prvoj rundi. Oklahoma bi i mogla posto su bas zelena ekipa. Minnesota je mnogo iskusnija i ima neke igrace koji imaju bogato iskustvo igranja  plej of kosarke. Oni ce sigurno proci prvu rundu.

Edited by Micko8
Link to comment

Pelikansi ako izdrze do kraja sa GS a ima nekih pet minuta, ozbezbedice sesto mesto. I onda ce Minnesota birati da li ce da izgubi kod kuce od Finiksa u poslednjoj utakmici i igraju prvu rundu sa Pelikansima  ili da cekaju plej in i vide koga ce dobiti za protivnika. Ovo ce biti bas zanimljiv plej of u Zapadnoj konferenciji. Mislim da je Denver jos uvek mali favorit, zato sto brane titulu i imaju sampionsko iskustvo, dobijali su meceve u plej of-u i na gostovanjima, Plus Jokic i Marej su do sada u karijeri uvek bolje igrali u plej of-u nego u regularnom delu sezone. Mozda su za to iskustvo sasvim malo ispred ostalih ekipa na Zapadu. Meni izgleda kao da je Jokic namerno odigrao onako pasivno, utakmicu sezone, sa ciljem da izgubi MVP trku i skine pritisak sa sebe. Tako je izgledao i na kraju prosle sezone, mada su tada obezbedili prvo mesto u konferenciji 5,6 kola pre kraja sezone. To je to, Pelikansi su sesti. Mislim da bi Minnesoti oni vise odgovarali u prvoj rundi , nego na primer Lejkersi i Finiks :)

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

Sada je OKC prvi ,minesota druga ,a ovi konjushari treći 

ne znam kakav je tiebreaker da li može Dallas da padne na šesto ako Nola dobije obe 

 

 

Može Nola da bude 6.

 

Na istoku je još luđe, Indijana i Orlando su do večeras mogli da budu i 3. i 8.

 

Ne mogu da se opasuljim od ovih idiota šta su prosuli.

Link to comment

Ja sam skroz promasio sa kalkulacijama. Finiks ima dobijen taj brejk u duelima sa Pelikansima. Finiks mora na pobedu u Minesoti da bi obezbedio plej of i da se nada pobedi Lejkersa u Nju Orleansu, Lejkersima je tu potrebna pobeda da bi obezbedili plej in. Kakvo poslednje kolo na Zapadu jbt. Moracu da navijam za dva odvratna tima u Nedelju:unsure:

Edited by Micko8
Link to comment

Gledam Sanse i Kingse, i ni jedni ni drugi ne deluju dobro.

 

Sabonis je imao jedan od njegovih ludih minuta sa nebuloznim pokusajem ulaza gde ga je Nurkic izgurao u stranu i ovaj svejedno pokušao da poentira u padu i popio blok. Sledeći napad dobija loptu i šutira trojku. Minut pred kraj šalje traljav pas Foksu za ukradenu loptu i dva poena Bila, i onda u napadu pravi faul ispod koša posle promašaja, pa faul nad Nurkićem koga nije zagradio. Foks potpuni Indijanac, Kingsi promašili 8 od poslednjih 9 suteva, od toga par silovanja Foksa sa distance.

 

Finiks poslednju igra protiv Minesote. Pelsi protiv Lejkersa. Mislim da će ostati Pelsi šesti.

 

Na Istoku Majami igra protiv Toronta a Orlando protiv Baksa. Fila ide na Bruklin, Indijana na Atlantu. Majami ima pobedu manje od svih, tako da mora da pobedi da bi se eventualno izjednačio. 

 

Ako sam dobro razumeo pravila, Majami ima tiebreaker protiv Orlanda (ako ovi izgube od Baksa), kao i protiv Indijane ako bude 3-way tie (ako ovi izgube od Atlante i Orlando izgubi). Isto mislim da ima tiebreaker protiv File ako bi ovi eventualno izgubili od Netsa jer imaju više pobeda u konferenciji (2-2 h2h).

 

 

Link to comment

Valjda ce Davis da napuni bivse svoje, treba im pobeda da bi imali prednost domaceg terena u borbi za poslednje mesto u plej of-u. A Finiks takodje mora na pobedu u poslednjem kolu za nadu za direktan plasman u plej of. Sve je moguce, lopta je okrugla:) Sve utakmice se igraju u isto vreme ,svi ce da zapinju. Denver takodje mora da ide na pobedu u Memfisu.

Edited by Micko8
Link to comment
22 minutes ago, Micko8 said:

Ja sam skroz promasio sa kalkulacijama. Finiks ima dobijen taj brejk u duelima sa Pelikansima. Finiks mora na pobedu u Minesoti da bi obezbedio plej of i da se nada pobedi Lejkersa u Nju Orleansu, Lejkersima je tu potrebna pobeda da bi obezbedili plej in. Kakvo poslednje kolo na Zapadu jbt. Moracu da navijam za dva odvratna tima u Nedelju:unsure:

 

Pretpostavljam da misliš da Lejkersima treba pobeda kako bi obezbedili osmo mesto jer su inače deseti?

 

Ako Lejkersi izgube, a Kingsi dobiju Portland a GS dobije Jutu imamo 3-way tie gde niko nije prvi u diviziji, Lejkersi su 0-4 protiv Kingsa, i 1-3 protiv Voriorsa, a GS i Kingsi su 2-2, gde Kingsi imaju više pobeda u diviziji.

 

Edited by reg
Link to comment

Da, ali videli smo kako je Denver pukao od San Antonia. Najgore je igrati ovako na kraju sezone sa ekipama koje su sezonu zavrsili u Decembru. Kingsima se jos povredio Sabonis, nezgodno je doskocio , nece ni on biti 100%. Kingsi su se bas skroz raspali posle povreda Monk-a i onog bivseg igraca Atlante.

Edited by Micko8
Link to comment

Kakav kraj Denvera, Klipersa i Kingsa. Al' dobro, sami pali sami se ubili. Mada ne znam da ko ima prednost domaćeg terena ako LAC i Dalas završe sa istim skorom

Link to comment
16 minutes ago, Micko8 said:

Da, ali videli smo kako je Denver pukao od San Antonia. Najgore je igrati ovako na kraju sezone sa ekipama koje su sezonu zavrsili u Decembru. Kingsima se jos povredio Sabonis, nezgodno je doskocio , nece ni on biti 100%. Utakmice se igraju u isto vreme , svi timovi koji se bore za nesto ce ici na pobedu.

 

Meni kao tekma od najvećeg značaja deluje ta između Lejkersa i Pelsa. Pelsi ako izgube rizikuju plejof seriju, a Lejkersi da im je potrebno da dva puta pobede u plejinu i to oba puta u gostima (ako Kingsi i Voriorsi dobiju)

 

Edit: Zaboravih na ovo pucanje Denvera...jeste SA pogodio par ludačkih trojki, ali je poraz 90% do Denvera. Meloun se zaigrao sa klupom koja je dodatno otišla u bonus, MPJ odigrao očajno-  promašio šut koji bi osigurao pobedu, a kakve je davao 4-5 puta ove sezone, plus Jokić odigrao loše u završnici.

 

10 minutes ago, Engineer said:

Kakav kraj Denvera, Klipersa i Kingsa. Al' dobro, sami pali sami se ubili. Mada ne znam da ko ima prednost domaćeg terena ako LAC i Dalas završe sa istim skorom

 

Mislim Dalas jer bi imao više pobeda u konferenciji.

 

Edited by reg
Link to comment

Klipersi imaju h2h protiv Dalasa, nema tu pomeranja, jasno je bilo jos pre par dana, Klipersi igraju sa trecom petorkom vec drugu utakmicu.

Ovakav raspored sada pobedniku te serije otvara vrata finala konferencije.

 

Denver deluje baš izduvano, nikakva produktivnost klupe, loš posao GMa, nemoguće da nisu mogli da namaknu nekog otkupljenog matorca koji juri prsten.

 

Kako je ono rekao Đordan, teško je odbraniti naslov jer nisi više gladan.

  • +1 1
Link to comment

Ovo kako pisete ispada da se ne igra jos jedna utakmica. Zvuci kao da ste sigurni da je sve vec zakucano u top3 zapada.
Nije da pratim redovito, vise navijacki za Denver, pa mozda nesto propustam.
Svejedno, nekako mi previse kofa govana zbog ovog tupavog poraza od SA.

Link to comment
24 minutes ago, goofs said:

Klipersi imaju h2h protiv Dalasa, nema tu pomeranja, jasno je bilo jos pre par dana, Klipersi igraju sa trecom petorkom vec drugu utakmicu.

Ovakav raspored sada pobedniku te serije otvara vrata finala konferencije.

 

Denver deluje baš izduvano, nikakva produktivnost klupe, loš posao GMa, nemoguće da nisu mogli da namaknu nekog otkupljenog matorca koji juri prsten.

 

Kako je ono rekao Đordan, teško je odbraniti naslov jer nisi više gladan.

 

Zaboravih prvo da pogledam h2h.:isuse:

Link to comment

Ovi stari valjda svi jedu govna, nisu samo nasi. Bas neka gadna generacija, sto kaze Edin - ne secam se da su likovi koji su igrali tipa 70 ih, 90ih godina pljuvali po tadasnjim igracima. Osim Vilta 😁

 

 

 

Kakva su ovo preterivanja, cuj imao sve sto ima Jokic i jos uz to snagu Seka 🤣🤣🤣

 

Ali povrede jbg.

 

A najjace sto se gomila ovih Amerikanaca pravi kako oni znaju kakav je bio, pratili oni sve, gledali Zalgiris i SSSR ligu 🤣🤣🤣

 

Jeste igracina, ali bas lik koji zna sve sto i Jokic i na to ima snagu Seka, a cele dvadesete je proveo u Evropi, nije mogao da uzme vise od jedne EL titule 🤣

 

I bas zna sve sto i Jokic, kaze isti paser, a nikad vise od dve asistencije u proseku nije imao 🤣

Edited by Hele
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...