Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

7 hours ago, Milošica said:

Ko vam je omiljeni američki centar iz te ekipe centara 90ih?

 

Zo.

 

Imao sam njegov poster iz Kosa jos dok je igrao u Georgetownu.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Hakim, bez premca. 
Toliko mi je bilo lepo to što on radi da sam kao plej sprcao jedno godinu učeći da igram leđima i propustio bitne stvari koje su mi bile neuporedivo potrebnije. Koristim i dan danas te poteze u seoskoj ligi gde ljudi sa mojom visinom igraju 3-4. Aj, bar mi je produžilo “karijeru”.

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment

I nije neki izbor. Još bih se preispitiao da je Mićko8 rekao Hakim.

 

Jedna od najtužnijih epizoda u svetu sporta je dodela titula MVPa Robinsonu, uz sve ono što docnije sledi.

Link to comment
11 hours ago, Milošica said:

Ko vam je omiljeni američki centar iz te ekipe centara 90ih?

 

Pridruzujem se Kovalskom, Alonzo (iz druge polovine 90ih). Isto imao poster, samo mislim da je bio iz Supersporta. Posle njega Hakim, pa Juing.

 

Finale Hjuston - Njujork mi je još uvek najuzbudljivija plejof serija, plus sam sticajem okolnosti (bio u poseti) imao prilike da je gledam direktno, u normalno vreme, sa sve hajpom u medijima i pre-game segmentima. Hakim je bio fenomenalan, imao je kombinaciju snage, brzine, veštine i gracioznosti (možda je gracioznost prejaka reč) kakva se nije više pojavila.

 

11 hours ago, goofs said:

Greg Ostertag :fantom: 

 

16-astonishing-facts-about-greg-ostertag

 

Ima jedan film iz 90ih, Eddie se zove, Vupi Goldberg igra zakletog Knicks fana koji sticajem čudnovatih životnih okolnosti postaje prvi trener ekipe. Glumi par NBA vedeta iz tog vremena, između ostalog i Greg Ostertag koji igra igrača glupog ko tocilo. Odgovorno tvrdim da je bilo jako malo glume u tom poduhvatu.

Inače najsmešnije je što su u filmu tada Knicski bili totalna bulja, a i sada su jedno 30 godina kasnije (ok, ako izuzmemo prethodne 2 plejof sezone).

Ne mogu da preporučim baš film za gledanje, pošto je užasan, ali pravi NBA fanovi bi morali da ga overe bar jednom. Pojavljuje se i Vlade Divac.

 

S obzirom na prosek godina na forumu gledala je verovatno većina, davao se sto puta na TV-u. Mislim da sam ga prvi put gledao kada je izašao u video klubovima.

 

Ne sećam se da je baš toliko loš, vidiš, mogao bi da pogledam ima li neki torent.:think:

Link to comment

Nuggetsi dozvolise raspalim SAS 32 poena u prvoj cetvrtini. A Hornetsi protiv drugog tima Bostona gube na poluvremenu 26 razlike. Zanimljivo vece...

Link to comment
15 minutes ago, 1n54jd3r said:

Embiid povredio izgleda opet koleno. 

 

E jebiga...:sad: Kako nema sreće ta franšiza. 

 

Edit: piše na netu (SI sajt) da nije ozbiljno 

Edited by reg
Link to comment

Omiljeni centar iz 90ih Admiral. Poceo sam da ih pratim od NBA Live '95 i kad su bili losi i tankovali pa dobili Dankana jedini sam od klinaca sa basketa navijao za njih. A onda kada su iskocili u prvi plan '99 odjednom su svi poceli da navijaju za njih jelte i to mi je bilo smor.

  • +1 1
Link to comment

Šta pogodi sad Vembanjama, trojku iz trka sa devet metara. Denver u opasnosti da prokocka pobedu nad Minesotom...ili namesti sebi Pelse zašta svaki tim u vrhu sumnjiči Arenas.

Link to comment
2 minutes ago, 1n54jd3r said:

Reggie Jackson je definitivno kandidat za najslabiji basket IQ u Denveru u Jokic eri.

 

Mrtva trka sa Bartonovom poslednjom sezonom. Samo Marej da bude zdrav u plejofu i gledacemo ga 7 minuta po tekmi.

Link to comment

Ali hit dana je da Lejkersi igraju egal tekmu na kraju trece protiv Memfisa koji ima 13 igraca na listi povredjenih!

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...