Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Greg Ostertag :fantom: 

 

16-astonishing-facts-about-greg-ostertag

 

Ima jedan film iz 90ih, Eddie se zove, Vupi Goldberg igra zakletog Knicks fana koji sticajem čudnovatih životnih okolnosti postaje prvi trener ekipe. Glumi par NBA vedeta iz tog vremena, između ostalog i Greg Ostertag koji igra igrača glupog ko tocilo. Odgovorno tvrdim da je bilo jako malo glume u tom poduhvatu.

Inače najsmešnije je što su u filmu tada Knicski bili totalna bulja, a i sada su jedno 30 godina kasnije (ok, ako izuzmemo prethodne 2 plejof sezone).

Ne mogu da preporučim baš film za gledanje, pošto je užasan, ali pravi NBA fanovi bi morali da ga overe bar jednom. Pojavljuje se i Vlade Divac.

  • +1 3
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
28 minutes ago, Milošica said:

Ko vam je omiljeni američki centar iz te ekipe centara 90ih?

 

hakeem, no contest. 

  • +1 6
Link to comment
23 minutes ago, uini said:

 

brown je puno bolji napadač a knicksi već imaju anunobyja na poziciji mikala, koji je puno bolji defanzivac, imho

 

Sa Mikalom nešto ove sezone nije u redu (pre svega sa nametnutom ulogom franšiznog igrača), ali za bilo koju ulogu bih ga uzeo pre Brauna, osim ako treba da se tankuje rebuild period, pa eto ljudi treba malo da se zabave u međuvremenu.

 

Braun ima katastrofalan ballhandling i još goru košarkašku IQ. Will the Thrill za ove sa skupljim ulaznicama. 

Istina, elitni je 1on1 defanzivac. Naročito je dobar u contestingu šuteva. Jedan od najboljih u ligi, ali džaba - to su tone najglupljih mogućih odluka, zaletanja u narod i verovatno jedna od najgorih weak hand u novijoj istoriji lige.  

 

7. Braunova protiv Majamija na Meorial Day je jedno od jačih pucnjeva u noge vlastitog tima.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, goofs said:

Greg Ostertag :fantom: 

 

16-astonishing-facts-about-greg-ostertag

 

Ima jedan film iz 90ih, Eddie se zove, Vupi Goldberg igra zakletog Knicks fana koji sticajem čudnovatih životnih okolnosti postaje prvi trener ekipe. Glumi par NBA vedeta iz tog vremena, između ostalog i Greg Ostertag koji igra igrača glupog ko tocilo. Odgovorno tvrdim da je bilo jako malo glume u tom poduhvatu.

Inače najsmešnije je što su u filmu tada Knicski bili totalna bulja, a i sada su jedno 30 godina kasnije (ok, ako izuzmemo prethodne 2 plejof sezone).

Ne mogu da preporučim baš film za gledanje, pošto je užasan, ali pravi NBA fanovi bi morali da ga overe bar jednom. Pojavljuje se i Vlade Divac.

 

Imam osećaj da su ga puštali jednom mesečno u nekom prepodnevnom vikend terminu na BK. Taj i onaj kad Nik Nolt pronađe Šeka.

  • +1 5
Link to comment

Meni je Ewing, gledao sam neku utakmicu Knicksa 1991 dok sam bio klinac  i posle sam simpatisao Nikse sredinom i krajem devedestih godina. I Hakim je bio gotivan.

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, 1n54jd3r said:

Minesota je zajebana kao kratko cebe. AKo bi npr KAT-a polako vracali, da ulazi sa klupe, da ne remete hemiju starterima, uh - good luck ko na njih naleti.

Plej of je druga prica, treba to da dokazu i tamo.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, uini said:

brown nam je igrac do contender statusa

nema bolje opcije na trzistu za knickse, taman ono sto nedostaje

 

ma kaki brown, ekipa kojoj je on drugi najbolji igrač neće uzeti prsten. kako reče Gee skoro, jedan od onih igrača čiji poeni nekako najmanje vrede. klasičan podopodizačtm , plafon se ič ne bi podigao

Link to comment
50 minutes ago, Micko8 said:

Meni je Ewing, gledao sam neku utakmicu Knicksa 1991 dok sam bio klinac  i posle sam simpatisao Nikse sredinom i krajem devedestih godina. I Hakim je bio gotivan.

 

ewing je bio stravinsky, kao neki embiid 3.0, međutim, ja ga nisam gledao dok je imao sve delove kolena, već onu verziju u kojoj je proveo najveći deo svoje karijere, gde je bio fizički jako limitiran. ali vrj igrač, slažem se.

Link to comment
3 hours ago, uini said:

 

ewing je bio stravinsky, kao neki embiid 3.0, međutim, ja ga nisam gledao dok je imao sve delove kolena, već onu verziju u kojoj je proveo najveći deo svoje karijere, gde je bio fizički jako limitiran. ali vrj igrač, slažem se.

Ja sam toliko star da se sjecam clanaka u "Tempu" kad su NYK draftovali Ewinga sa Georgetowna.

 

Meni je on uvijek bio car i jedan od omiljenih igraca iz te ere, iako je Dream bio bolji. Inace, imao sam ga prilike sresti uzivo dva puta, dok je bio pomocni trener u Orlandu. Prvi puta na recepciji hotela (ja chekirao, a on i Dwight Howard trebali nesto), a drugi puta navece na veceri u nekom restoranu sjedio za stolom pored moga.

Tad je vec bio podbuo i ogroman. Iako je bilo u sred bijelog dana i na javnom mjestu, nekako mi nije bilo svejedno kad je stao pored mene, iako sam ja 182 cm i 95 kila. Toliko je dominatna pojava bio, bukvalno kao sto se ovdje kaze 400-pound gorilla (PC policija stop). Vece rucerde nisam u zivotu vidio. Docim je Dwight Howard bio kao djecarac i u licu, i pojavom.

 

Steta sto Ewing nije uzeo barem jednu titulu, onaj NYK tim sa Oaklyem, Pat Rileyem i drustvom mi je bio zadnji gotivan tim iz NY, u bilo kom sportu.

  • +1 5
  • Wub 2
Link to comment

Meni je uvek fascinantno bilo kakve šuteve su uzimali vrhunski centri tada, poluhorog ili skok šut (i to baš skok, sa visokim odrazom) iz driblinga sa 3-4 metra udaljenosti, čak i Šakil. Hakim je to doktorirao, a Patrik cepao jako dobro, mekane ruke su imali.

 

Ajde prsten na stranu, mnogi ga nisu uzeli 90ih, ali je prava nepradva što je Juing karijeru završio u Orlandu (posle epizode u Sijetlu), a Hakim u Torontu.

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Peter Fan said:

Ja sam toliko star da se sjecam clanaka u "Tempu" kad su NYK draftovali Ewinga sa Georgetowna.

 

Meni je on uvijek bio car i jedan od omiljenih igraca iz te ere, iako je Dream bio bolji. Inace, imao sam ga prilike sresti uzivo dva puta, dok je bio pomocni trener u Orlandu. Prvi puta na recepciji hotela (ja chekirao, a on i Dwight Howard trebali nesto), a drugi puta navece na veceri u nekom restoranu sjedio za stolom pored moga.

Tad je vec bio podbuo i ogroman. Iako je bilo u sred bijelog dana i na javnom mjestu, nekako mi nije bilo svejedno kad je stao pored mene, iako sam ja 182 cm i 95 kila. Toliko je dominatna pojava bio, bukvalno kao sto se ovdje kaze 400-pound gorilla (PC policija stop). Vece rucerde nisam u zivotu vidio. Docim je Dwight Howard bio kao djecarac i u licu, i pojavom.

 

Steta sto Ewing nije uzeo barem jednu titulu, onaj NYK tim sa Oaklyem, Pat Rileyem i drustvom mi je bio zadnji gotivan tim iz NY, u bilo kom sportu.

 

tada kada je draftovan, relativno zdravih kolena, bio je jedan od najvecih prospecta ikada a to bi verovatno i opravdao da je imao kolena duze

 

svskako super karijera, najveci knicks 

Edited by uini
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...