Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

22 minutes ago, goofs said:

Možda je i vreme da ovaj Boston uzme prsten.

 

nikad nije vreme da bostan uzme prsten, pogotovo sada, kada treba da im uzmemo browna za shitload pikova i julija

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

knicksi nisu kompletni ali su arguably jaci bez plejof julija

 

Nisam prevideo, Julija ne tretiram kao playoff asset.

 

Nije valjda da se Braunu radujete... :ph34r:

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment

brown nam je igrac do contender statusa

nema bolje opcije na trzistu za knickse, taman ono sto nedostaje

Link to comment

Nema Julija, ali OG je takodje jedan od rovitih koji se tek vratio.

 

jbg, pričam objektivno, Porzingis se baš dobro uklopio, Džru je potajno krađa sezone, a istok se baš nudi

Link to comment
12 minutes ago, uini said:

brown nam je igrac do contender statusa

nema bolje opcije na trzistu za knickse, taman ono sto nedostaje

 

Bolje Bogdana da dovedu.

Link to comment

Minesota je zajebana kao kratko cebe. AKo bi npr KAT-a polako vracali, da ulazi sa klupe, da ne remete hemiju starterima, uh - good luck ko na njih naleti.

Link to comment
38 minutes ago, uini said:

 

nikad nije vreme da bostan uzme prsten, pogotovo sada, kada treba da im uzmemo browna za shitload pikova i julija

Uzećemo Mičela.

Link to comment
37 minutes ago, kralj said:

 

Bolje Bogdana da dovedu.

 

bogdana je trebalo dovesti onomad kada su pazarili fourniera, tj umesto njega. sada na sg/sf cepaju trivicenzo, hart, og, sve defanzivni savanti a donte ume i da metne 7 komada trica

brown je super, zato što knicksima više ne fale sidekicks, već prvi ili drugi igrač ekipe, koji je kompatibilan sa brunsonom i ostatkom tima.

brown je verovatno najbolji defanzivac od tih 20ak superstarova a i lik koji može da iskreira sam za sebe i isporuči 25pts on any given night.

 

14 minutes ago, Milošica said:

Uzećemo Mičela.

 

mitchell pored brunsona je baš loš izbor. to bi bila odbrana perimetra kao kod cavsa a još se brunson i mitchell preklapaju sa talentima, više nego garland i mitchell. hard pass.

  • +1 1
Link to comment

^^ Vlad Divak je na oko 3500 asista. Živo me zanima ko je tu izmedju, ako su Vilt i Karim u listi, logično je da i Rasel bude, valjda

Link to comment
39 minutes ago, uini said:

 

bogdana je trebalo dovesti onomad kada su pazarili fourniera, tj umesto njega. sada na sg/sf cepaju trivicenzo, hart, og, sve defanzivni savanti a donte ume i da metne 7 komada trica

brown je super, zato što knicksima više ne fale sidekicks, već prvi ili drugi igrač ekipe, koji je kompatibilan sa brunsonom i ostatkom tima.

brown je verovatno najbolji defanzivac od tih 20ak superstarova a i lik koji može da iskreira sam za sebe i isporuči 25pts on any given night.

 

 

mitchell pored brunsona je baš loš izbor. to bi bila odbrana perimetra kao kod cavsa a još se brunson i mitchell preklapaju sa talentima, više nego garland i mitchell. hard pass.

A ne bi da uzmete Bridžisa i zaokružite Vilanova feretejl? Meni je Mikal bolja opcija od Brauna, posebno što bi Netsi vjerovatno tražili manje.

Link to comment
52 minutes ago, Jesper23 said:

A ne bi da uzmete Bridžisa i zaokružite Vilanova feretejl? Meni je Mikal bolja opcija od Brauna, posebno što bi Netsi vjerovatno tražili manje.

 

brown je puno bolji napadač a knicksi već imaju anunobyja na poziciji mikala, koji je puno bolji defanzivac, imho

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...