Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

54 minutes ago, reg said:

 

Jokić mora oko sebe da ima dobre odbrambene igrače, ali na stranu njegova odbrana, šta mogu da ponude za Bogdana i njegovih 17 miliona da matchuju taj trejd? Bolje bi im bilo onda da daju KCP-ju još dve godine.

Meni deluje da ga Jokic ne mirise bas najbolje. Posle svakog meca prilazi i grli se sa svim nasim igracima a na poslednjoj utakmci sa Atlantom je samo nesto mahao iz daljine prema njemu. Uvek mi je delovalo kao da nema bas neki najbolji odnos sa Bogdanovicem.

Edited by Micko8
  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment

Zeznuto je sastaviti a jos teze odrzati neki ozbiljan contender team po novim pravilima. Ako imas 3 zvezde sa max ugovorima, onda su ostatak tima i dubina tanki. Ako je neko od njih na supermax, jos teze. Idealno ako imas nekoga od ta tri vodeca igraca na ruki ugovoru. Ako ne to onda makar na prvoj ekstenziji.

Link to comment
1 hour ago, Venom said:

 

Ma naravno. Bilo je verovatno i gore nego danas.

 

Kako ne, ovi gather stepovi i sitni koraci pogotovo.

 

Tad je to povremeno radilo par igraca a sad svi svako vece. Kacio sam onog Dalano Bantona, megazvezdu, kako je nosi i lomi i pravi jedno 4 koraka, za Lebrona i ostale da ne pricamo. Jokic je isto nosi maksimalno kad vodi loptu ali njemu se prasta jer je toliko spor pa ne moze da uskladi ruke i noge jbg, nije namerno.

 

Ima ona neka besna izjava nekog legendarnog trenera o nosenju i koracanju, covek ispizdeo i rekao nesto tipa da treba sve da im se svira dok se ne resetuju i ne pocnu da postuju pravila. Bukvalno to, treba ih jebati dok se ne prilagode ali jbg onda nema 300 poena i novih rekorda.

 

https://www.basketballnetwork.net/latest-news/dwyane-wade-on-the-modern-nba-theres-no-such-thing-as-traveling

 

Dobar video na kraju u Shaqtin a fool, sve isto kao nekad, nema sta 

Link to comment
34 minutes ago, Zli Gli said:

 

Kako ne, ovi gather stepovi i sitni koraci pogotovo.

 

Tad je to povremeno radilo par igraca a sad svi svako vece. Kacio sam onog Dalano Bantona, megazvezdu, kako je nosi i lomi i pravi jedno 4 koraka, za Lebrona i ostale da ne pricamo. Jokic je isto nosi maksimalno kad vodi loptu ali njemu se prasta jer je toliko spor pa ne moze da uskladi ruke i noge jbg, nije namerno.

 

Ima ona neka besna izjava nekog legendarnog trenera o nosenju i koracanju, covek ispizdeo i rekao nesto tipa da treba sve da im se svira dok se ne resetuju i ne pocnu da postuju pravila. Bukvalno to, treba ih jebati dok se ne prilagode ali jbg onda nema 300 poena i novih rekorda.

 

https://www.basketballnetwork.net/latest-news/dwyane-wade-on-the-modern-nba-theres-no-such-thing-as-traveling

 

Dobar video na kraju u Shaqtin a fool, sve isto kao nekad, nema sta 

:grozan:

Link to comment

Ne znam sta je za au. Covek je rekao da svima treba svirati sve korake i nosene dok ne pocnu da postuju pravila, ja to preveo kao jebati (u mozak dok ne nauce da ne moze da se nosi i koraca vise od dva koraka), jako je jednostavno.

Link to comment
10 minutes ago, Zli Gli said:

Ne znam sta je za au. Covek je rekao da svima treba svirati sve korake i nosene dok ne pocnu da postuju pravila, ja to preveo kao jebati (u mozak dok ne nauce da ne moze da se nosi i koraca vise od dva koraka), jako je jednostavno.

 

sve ok

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

 

Kako ne, ovi gather stepovi i sitni koraci pogotovo.

 

Tad je to povremeno radilo par igraca a sad svi svako vece. Kacio sam onog Dalano Bantona, megazvezdu, kako je nosi i lomi i pravi jedno 4 koraka, za Lebrona i ostale da ne pricamo. Jokic je isto nosi maksimalno kad vodi loptu ali njemu se prasta jer je toliko spor pa ne moze da uskladi ruke i noge jbg, nije namerno.

 

Ima ona neka besna izjava nekog legendarnog trenera o nosenju i koracanju, covek ispizdeo i rekao nesto tipa da treba sve da im se svira dok se ne resetuju i ne pocnu da postuju pravila. Bukvalno to, treba ih jebati dok se ne prilagode ali jbg onda nema 300 poena i novih rekorda.

 

https://www.basketballnetwork.net/latest-news/dwyane-wade-on-the-modern-nba-theres-no-such-thing-as-traveling

 

Dobar video na kraju u Shaqtin a fool, sve isto kao nekad, nema sta 

 

Sva sreća pa nije bio Shaqtin a Fool kad je igrao MJ. Bio bi redovan

 

 

 

Doduše nebitna utakmica, pa mu malo gledaju kroz prste. Polufinale istoka.

 

 

Link to comment

Ili ubaciš u YouTube MJ spin move i dobiješ prvi ili drugi video ovo, gde su jedno 50% poteza čisti koraci, a za ove ostale je nesrećno isečeno pa se ne vidi jasno.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...