Jump to content

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Dzonta, iz respektabilne porodice intelektualaca, porter ce izgleda da bude sutnut iz nba zbog kladjenja na sebe.

cartoon network 90s GIF

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

 

Kakav saban leb ti jebem. Jedva cekam da ih Klipersi zgaze u prvoj rundi plej of-a. Nista drugo ni za ocekivati od osobe koja se sa rodjenom majkom tuzaka po sudovima:fantom: Nadam se da ce sada debeli uzeti MVP trofej iako ga ne zasluzuje ove sezone.

Sto je saban, saigraci ga podrzali?

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Au šta im napraviše CB i PW

 

pre par dana sam s'nekim diskutovao (zaboravih oprostite, al' nebitno), da su braun i dr watson napredovali, mada to naravno treba da se prikaže u plejofu ali svakako dobar preview za nuggets ambicije.

 

1 hour ago, Micko8 said:

 

Kakav saban leb ti jebem. Jedva cekam da ih Klipersi zgaze u prvoj rundi plej of-a. Nista drugo ni za ocekivati od osobe koja se sa rodjenom majkom tuzaka po sudovima:fantom: Nadam se da ce sada debeli uzeti MVP trofej iako ga ne zasluzuje ove sezone.

 

čekaj, ti zamišljaš da je luka ušao u svlačionicu sa majama & kao, hej, komrads, dajte da malo poguramo ovaj moj slučaj?

da sam na njegovom mestu (uhuhuhuu sad sam se pozicionirao uz luku dončića), svakako bih im rekao da odjebu sa tim glupostima ali dobro, očigledno da susramlje nije briga na koju se nba igrači obaziru.

 

---

on a more serious note, jel' sad manje-više svima ostalo da odigraju po tri tekme?

knicksi idu kod celticsa, pa čekaju njets i bulls: verovatno 2-1, tj 49-33

cavs goste pacers i hornets: recimo 2-0, tj 49-33

..mrzi me da tražim šta se ovde gleda kao tie-breaker, ako neko zna, zahvaljujem

magic ide 76ersima pa čeka buckse, recimo 1-1, tj 47-35

pacers idu kod cavsa pa goste hawkse, 1-1, tj 47-35 ...isto može da se traži taj neki tie-breaker u teoriji

76ers kući magic i nets, 2-0 tj 47-35 :mellow:

 

baš je teško predvideti poredak na istoku na 3 do 7 temu

Link to comment
6 minutes ago, uini said:

baš je teško predvideti poredak na istoku na 3 do 7 temu

Dobra stvar je sto i nikog ne zanima pa se ne moramo ni muciti da predvidjamo 🤣

  • +1 2
Link to comment

h2h je tiebreaker kad su samo dve ekipe u računici

 

Klipersi imaju nad Mevsima

Niksi nad Kavalirsima

Orlando nad Indijanom

 

Za vrh zapada smo pričali, ako bude izjednačeno OKC je prvi, Vulvsi mogu biti prvi jedino ako svi izgube sve, a oni dobiju preostale dve

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, uini said:

čekaj, ti zamišljaš da je luka ušao u svlačionicu sa majama & kao, hej, komrads, dajte da malo poguramo ovaj moj slučaj?

da sam na njegovom mestu (uhuhuhuu sad sam se pozicionirao uz luku dončića), svakako bih im rekao da odjebu sa tim glupostima ali dobro, očigledno da susramlje nije briga na koju se nba igrači obaziru.

 

Svejedno, kasno je sad. MVP ide u štalu.

Ovo kao kad je Delboj kupio hiljadu majici "Free Mendela" da valja po protestima dan pošto su ovoga oslobodili.

  • Haha 5
Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

 

Kakav saban leb ti jebem. Jedva cekam da ih Klipersi zgaze u prvoj rundi plej of-a. Nista drugo ni za ocekivati od osobe koja se sa rodjenom majkom tuzaka po sudovima:fantom: Nadam se da ce sada debeli uzeti MVP trofej iako ga ne zasluzuje ove sezone.

Meni ovo liči na zajebanciju između njega i Jokare, a proziva u stvari Embida.

Link to comment
4 hours ago, Hele said:

Sto je saban, saigraci ga podrzali?

Kako da ne , sve na srpskom jeziku. Polni organ dajem da je kampanja posla od njega a i da nije,  da je covek i pravi sportista nikada ne bi dopustio da ga saigraci izblamiraju onako.  A kao Jokicev je prijatelj. Ovo je gore od Embiidovog plakanja i prosenja  u intevju prosle godine.

Edited by Micko8
Link to comment
2 minutes ago, Micko8 said:

Polni organ dajem da je kampanja posla od njega 

 

sinoć si neke ljude raskućio, sad bi sebe da poevnušiš  : i

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...