Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Zanimljivo je da sad igraju Lejkersi i GSW, sto je za veliku vecinu publike najbitnija utakmica, a ovde je svaka tekma koja se nocas igrala pomenuta, osim te 😄

Edited by Hele
Link to comment

Iovako ih čeka plejin, Voriorse sigurno, a Lejkerse verovatno.

 

Mislim da bi Lejkersi morali (prvo da da obrnu ovo) da dobiju Pelse i da ovi kiksnu protiv Voriorsa ili Kingsa, kao i da imaju bolji skor od Kingsa (koji bi onda morali da izgube od Finiksa ili Portlanda) jer Kingsi imaju tajbrejker.

 

Edit: napraviše seriju Voriorsi od 10-0, vode 15 razlike posle treće

Edited by reg
Link to comment

Na kraju ipak rutnski Klipersi.

 

Čini mi se da GSW već neko vreme akumulira snagu, nerealno je da Kari protiv Lejkersa uzme 9 šuteva iako ne može da promaši. Sumnjam da će proći plej in. Ne bih im dao više od 15%.

 

U Denveru Braun dolazi do kakve takve forme, a Votson se baš muči u ovom finišu. Opet Jokić na klupi utiče na to da i ova desetkovana G league Juta igra ravnopravno sa Jokić-free Denverom.

Link to comment

Ne bih se složio. Warriorsi mogu lako da dobiju sve tri do kraja i preskoče Lakerse jer su ih upravo dobili 2-1 u sezoni. Doduše vrlo je moguće da će biti više timova sa istim brojem pobeda, pa su i tie breakeri drugačiji.

 

Pelicansi su u svakoj supi mirođija ovde. Igraju sve tri protiv plejof timova zapada iz donjeg dela kostura. Ako se oni raspadnu moglo bi biti zanimljivo.

  • +1 2
Link to comment

^bila bi da je napisao grckom heroju, sto je ahil bio, tj svako ko je rodjen iz ljubakanja bogova/boginja & smrtnika/ca  :/

Link to comment

Jel gledao to neko, kako samo dva bacanja ukupno za oba tima? Ok, za Seltikse revijalni mec ali 0 bacanja bas, preterano

Link to comment

Naz Rid sinoc samo osam minuta i onda popio iskljucenje. Edvards se poprilicno istrosio i ispucao sinoc. Ako se Gordon vrati u postavu, Denver ima lepe sanse da veceras dobije Minesotu i preuzme 1st seed. Utakmica sezone prakticno.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

 Utakmica sezone prakticno.

 

i dalje ne mogu da razumem šta prvo mesto rešava u datom kontekstu na zapadu; okej je što imaš prednost domaćeg terena sve do finala ali nije to nikakva garancija, jer te najverovatnije čekaju u prvom kolu lakersi, dubsi, možda sunsi. ja sam ubeđen da te ekipe prolazr i minny i oklahomu u npr 6 tekmi max, odnosno, da će biti teži protivnik za nuggetse od nekih drugih ekipa koje su u plejofu ili u borbi za plejin. 

Link to comment
10 minutes ago, uini said:

 

i dalje ne mogu da razumem šta prvo mesto rešava u datom kontekstu na zapadu; 

 

Rešava domaći teren protiv Dalasa u drugom kolu. Prva runda je potpuno nebitna u tom kontekstu, čisto postoji kao draft za Kankun. 

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...