Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Zar ne treba u racunicu ovih 361 Kineza, pored broja godisnje prodatih Jokic patika, ubaciti i neki "rising brand awareness",  ili kako bi se to vec nazvalo? Mislim na to koliko ce ljudi opste cuti za njih zahvaljujuci ugovoru sa Jokicem i koliko ce im to doneti indirektnih prihoda, kratkorocno i dugorocno.

  • +1 5
Link to comment
44 minutes ago, uini said:

jokic ce i sa ovim teleshop likovima prodati shitload gilja, ako bude neki podatak za godinu dana, pricacemo

 

 

  • Wub 1
  • Haha 7
  • Hvala 1
Link to comment

^edin znae, edin naebolje dae

 

mislim da se edin bas potcenjuje, na nekom bazicnom nivou.

Edited by uini
  • +1 2
Link to comment

Hvala.

 

Napadaj me skinuo sa ignora, odoh da se napijem.

Edited by Milošica
Link to comment
1 hour ago, Greek Freak said:

Zar ne treba u racunicu ovih 361 Kineza, pored broja godisnje prodatih Jokic patika, ubaciti i neki "rising brand awareness",  ili kako bi se to vec nazvalo? Mislim na to koliko ce ljudi opste cuti za njih zahvaljujuci ugovoru sa Jokicem i koliko ce im to doneti indirektnih prihoda, kratkorocno i dugorocno.

Pa zato je i tamo a ne u nekoj kompaniji za koju su svi čuli. Naravno da i kinezi imaju svoju računicu. 

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Heaviside said:

Pa zato je i tamo a ne u nekoj kompaniji za koju su svi čuli. Naravno da i kinezi imaju svoju računicu. 

 

Famous last words: "maybe we should try with Jokić"

  • Haha 1
Link to comment
57 minutes ago, goofs said:

 

 

 

Nije dugo prošlo i Sonicsi su otišli u Oklahomu. Pametnom dosta.

  • Haha 2
Link to comment

trenutno najprodavanije patike i patike koje nosi najviše nba igrača su patike 1 wnba igračice.

preksinoć bila utakmice ženske košarke koja je gledanija od svih nba utakmica u poslednjih 5-10 godina. ono, vrlo je moguće da nba više nikad neće imati utakmicu sa toliko gledalaca. možda eventualno ako se zalomi neki game 7 finala tipa Zion protiv nekog šupka koji danas ima 11 godina.

 

liga nikad popularnija, jedino je jebe što svi gledaju ilegalne streamove i kupuju bofl patike.

  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, omiljeni said:

trenutno najprodavanije patike i patike koje nosi najviše nba igrača su patike 1 wnba igračice.

preksinoć bila utakmice ženske košarke koja je gledanija od svih nba utakmica u poslednjih 5-10 godina. ono, vrlo je moguće da nba više nikad neće imati utakmicu sa toliko gledalaca. možda eventualno ako se zalomi neki game 7 finala tipa Zion protiv nekog šupka koji danas ima 11 godina.

 

liga nikad popularnija, jedino je jebe što svi gledaju ilegalne streamove i kupuju bofl patike.

porasti djecace.

gledao sam nba utakmice iz 70-ih, 80-ih, 90-ih kad je bila korona.

realno je sve to smesno za danasnju kosarku i nba.

80-ih su bila dva tima, lejkersi i seltiksi ali su ih ujebali pistonsi sto njihove dve titule cine izvanredan podvig.

ajde 80-e ali sam opet gledao ona buls finala sa jutom. dojam mi je bio, jebote al je ovo sporo. a kad sam bio mladji drhtao sam cekajuci na bk cini mi se i vladu olica iz amerike. kao sad se secam do svanuca i u carice milice na burek, srecan sto "izopaceni mormoni" nisu dobili a jos mi je tu bio kuki brat.

gledamo odlicnu nba ligu sa pregrst favorita. no kad cjenis gledanost treba da malo pogledas i druge stvari, nor etabliralo se jos sportova, dobilo na popularnosti, ima kina,, indija, kalendar popunjeniji. 

ko je gledao nfl 70-ih, 80-ih van usa? 

i oni su dobili na zamahu, cak smo imali ligu u srbiji a nismo unikat.

negde procitah da je mls gledanija od nhl u usa.

menjaju se parametri 

Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

trenutno najprodavanije patike i patike koje nosi najviše nba igrača su patike 1 wnba igračice.

preksinoć bila utakmice ženske košarke koja je gledanija od svih nba utakmica u poslednjih 5-10 godina. ono, vrlo je moguće da nba više nikad neće imati utakmicu sa toliko gledalaca. možda eventualno ako se zalomi neki game 7 finala tipa Zion protiv nekog šupka koji danas ima 11 godina.

 

liga nikad popularnija, jedino je jebe što svi gledaju ilegalne streamove i kupuju bofl patike.

 

A liga nema veze sa WNBA? NBA igrači ne promovišu svoje koleginice?

 

Jedna utakmica ženske košarke koja je bila nacionalno finale eliminacionog turnira je bila gledanija od svih nba utakmica u poslednjih 5 -10 godina, gde ima 2460 utakmica u regularnoj sezoni i gde se u plejofu igra na 4 dobijene utakmice i gde se sve do finala igra u različitim vremenskim zonama. Sumnjam da je liga zabrinuta. Da svi kupuju bofl patike ne bi Sketchers gledao da uđe preko Embiida, Rendla i Mana na tržište a Jokic (navodno) dobijao 10 miliona za obraćanje iz svlačionice koje su verovatno morali dodatno da obrade da bi bilo razumljivo.

Link to comment

Ujutru u 4 Finiks igra sa Klipersima. S obzirom da Pelsi igraju sa Portlandom, ako Sansi izgube, mogli bi nazad na sedmo mesto.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...