Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Zbog ovakvih stvari je debeli idiot. Mogao je da dobije do jaja logo, marketing, sve, al on drka na dva miliona dolara više umesto na legasi.

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Zbog bauljanja po ulicama Sombora na četrdeset vinjaka i dva kila mešanog mesa mu ne zameram ništa, to podržavam svim srcem.

 

Jedino taj potpis je sporan i propuštanje EP, ali povadi se malo od tih sranja kad je stoka pijana.

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Zbog ovakvih stvari je debeli idiot. Mogao je da dobije do jaja logo, marketing, sve, al on drka na dva miliona dolara više umesto na legasi.

 

 

Bio je s njima koliko, 8-9 godina pa nije dobio ništa. Viktor je 1000x veći hajp, nije za poređenje

  • +1 1
Link to comment

Nije bio s njima. Imao je prilagođenu patiku koja nije postojala u prodaji, ali to nije dogovor za njegov poseban model, sponzorstvo itd.

Link to comment

Ide to u oba smera, mogao je on da dobije ovakav logo i legasi, ali bi onda morao da ide okolo i promoviše najk, otvara kampove, gostuje po emisijama, igra pickup i da generalno radi na svom imidžu. A njemu se to sve izuzetno ne radi.

 

^^ propustio je EP i SP.

  • +1 1
Link to comment

Ubeđen sam da bi reklamirao i promovisao da su bili zadovoljni parama. Pominjao je @Djuro da su prošlog leta ganjali ugovor za patike i da nisu hteli da potpišu sa the usual suspects za 7-8m, nego tek sa Kinezima za 10m po sezoni.

 

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
9 minutes ago, napadaj said:

Nije bio s njima. Imao je prilagođenu patiku koja nije postojala u prodaji, ali to nije dogovor za njegov poseban model, sponzorstvo itd.

 

Pa eto još gore onda, nosio je njihove patike sve te godine, bez nekog posebnog sponzorstva

Link to comment

 

5 hours ago, goofs said:

Ide to u oba smera, mogao je on da dobije ovakav logo i legasi, ali bi onda morao da ide okolo i promoviše najk, otvara kampove, gostuje po emisijama, igra pickup i da generalno radi na svom imidžu. A njemu se to sve izuzetno ne radi.

 

^^ propustio je EP i SP.

 

Pa promovise 361...

 

 

  • -1 1
Link to comment

Ne verujem da bi ga ovako gurali. Nije nikad bilo toliko priče oko njega, dolazi iz male zemlje i igra u malom klubu. On "legacy" neće praviti na reklamama. Take the money and run, podržavam. Pogledao sam sad te 361, mislio sam jeftine kineske patike, kad ono.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, napadaj said:

Zbog ovakvih stvari je debeli idiot. Mogao je da dobije do jaja logo, marketing, sve, al on drka na dva miliona dolara više umesto na legasi.

 

 

 


nije mogao. pokusavali su godinama, nike mu je bukvalno nudio nulu/nista.

 

ovi sto su mu nudili 7-8M, to su bili samo brendovi iz te druge lige.

Edited by Djuro
Link to comment

Pogledajte ovaj video od gore, lik ne zna da prica, bas bi mu Najki dao veliki ugovor, niko ga nista ne razume.

 

Zamislite snima reklame velike za Najki i ovako mumla, ljudi ne znaju sta da kupe.

 

A i izgleda kao rumunski svercer, izgledom se niko ne poistovecuje sa njim u Americi osim bugarske dijaspore koja se bavi prodajom kupusa.

  • +1 1
  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment
57 minutes ago, Djuro said:

 

ovi sto su mu nudili 7-8M, to su bili samo brendovi iz te druge lige.

 

koji su to brendovi?

jeste najki glavni basketaski brend ali nije jedini koji ume da vozi narativ; 

 

ja nemam nista protiv jokicevog pristupa, cak bi mi se dopadalo sto je izabrao nekog underdoga, da taj brend nema pristup kao ovaj teleshop primer gore.

 

imam utisak da je uz visak love, prosta odluka da bude veliki u kini k'o bata zhivotinja, daklem, mozda jos love ako je ugovor tako skrojen.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...