Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ali zašto ne prave faul Roketsi, nikad mi neće biti jasno. Imali su Exuma pod kontaktom lagano su mogli faulirati bez rizika da se digne na sut, potom i Doncica (mada je mislim neko i probao). Samoubistvo u 8 sekundi.

  • +1 1
Link to comment

Doncic u produzetku se samo vukao po terenu. Krvava kolena, pa ga onda Kleber nenamerno spucao u koleno nakon toga. Mislim da ce Luka morati da pauzira sledecu ili par, kako bi usao upotrebljiv u PO.

Link to comment

Šta uradi Grent Vilijams Oklahomi, prvo trojka pa je posle razbacao decu u reketu za +4. Da nije Šarlot zeznuo skok i dozvolio još jedan šut  sad bi imali napad na +4 tri minuta do kraja.

 

Pelsi vode 4 razlike tri minuta pre kraja u Finiksu.

 

 

Edited by reg
  • -1 1
Link to comment

Ajzea Dzo pogodio trojku za pobedu OKC. Kakvu klupu ima Oklahoma, plus tri bivša igrača sa klupe imaju solidne uloge u Šarlotu koga su dobili. 

 

Pelsi dobijaju Sanse.

Edited by reg
  • -1 1
Link to comment

Terance Mann ima reklamu za Skechers koja ide u pauzi utakmice između Niksa i Baksa. Jokić potpisao za 361 i za sada ima neki video sniman u svlačionici mobilnim gde poziva da se ode na njihov sajt...

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

Niksi razvališe Bakse.

 

Nagetsi imaju tri lake tekme i jednu sa Minesotom. 

 

Minesota večeras igra sa Lejkersima koji pokušavaju makar da uđu u plejin sa 8og mesta, od preostale 4 imaju Nagetse i Sanse, i dve lake sa Vašingtonom i Atlantom.

 

Izgleda da nas čeka još jedan okršaj Klipersa i Dalasa u plej-ofu.

  • -1 1
Link to comment

Ne ode bez Kinga i ADa.

 

Kakav je rutiner Naz Rid. Poslednje ime koje se provlačilo u vezi sa Nuggetsima još sredinom prošle sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...