Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

43 minutes ago, Venom said:

opet ovaj

 

 

Znam da samo privlači pažnju, ali valjda ima neka granica glupim izjavama. Bukvalno je bolji od polovine MVP-eva u prethodnih 40 godina. Embiid, Harden, Westbrook, Rose ne znam u kom univerzumu su to bolji igrači. Od starijih Nash, Iverson, Malone  bukvalno nema više diskusije nakon titule prošle godine. Jedini igrači od MVP-eva koji su bez diskusije bolji od njega su Lebron, Duncan, Shaq, Jordan, Hakeem, Magic i Bird. Kobe i Steph verovatno, kod svih ostalih može da se diskutuje iako su svi legende košarke.

 

Najgluplji sportski komentator u prethodnih 40 godina.

On to zaista misli , krele mrzi evropske bele igrace i optuzuje ih da su oni krivci za "mekanu"eru kosarke u kojoj se nalazimo trenutno. Nije on nikakv komentator, samo jedan od hiljadu  ljudi koji imaju live stream na youtub-u.

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment

Stephen A Smith je mainstream dijabola, a Arenas je dijabola koja skuplja trash ekipu na podcast-u.

Edited by 1n54jd3r
  • +1 2
Link to comment

I kakav glup tajm out kada su morali da prebacuju loptu preko svog terena, samo su izgubili nekoliko sekundi , trebali su da idu do kraja, imali bi verovatno bolju situaciju za sut. Gordon je najgluplji igrac u ligi, niko me nece uveriti da nije.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

da budemo ipak posteni, gordon ih je i vratio u egal, sa uzastopnim maltretiranjem djordjoa, defanzivno & ofanzivno

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Izgubis tekmu u kojoj Harden sutira 6/23. Od kada je Denver PO tim, ne secam se da je ikada klupa bila net pozitivna. I to je rak rana. Reggie Jackson je neprirodno medj starterima dok nema Jamala. Covek me nervira vise no Will the trill nekada. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...