Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

40 minutes ago, Djuro said:

"egzaktni podaci" lol, kazu da je prosecna vrednost NBA tima devedesetih bila oko 150 miliona usd.

 

danas je, u proseku, vrednost NBA tima oko 4 milijarde dolara.


Ali egzaktni podaci kažu da je taj isti prosečni NBA tim u bulji, šta ti nije jasno

Link to comment

Ajde jbt:laugh: Postoji desetak igraca u ligi koji znaju vise sa loptom u rukama od njega, jedan igra sa njim u ekipi. Ovaj ESPN je jedno od najvecih govana koje postoji na planeti zemlji.

Edited by Micko8
  • +1 1
  • -1 4
Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

hm...

 

 

nije aut. a i jbg prvo gordon debelo kasni na doncicevu trojku, a onda marej prerano sutira. imali su ih, bila bi fina stejtment pobeda u gostima uprkos tako osrednjoj partiji, ovako ko ih jebe nisu zasluzili 

Link to comment
20 minutes ago, Micko8 said:

Fat Harden je odavno bivsi igrac. Nema sanse da oni prodju prvu rundu plej of-a. :fantom:

 

kako nema, kad ima

  • Haha 1
Link to comment

Dobice za protivnika Kingse ili Pelikanse koji ce ih odvojiti od zivota. Oni su jedna matora i istrosena ekipa koja igra lose bez Wesbruka.

Edited by Micko8
Link to comment

Ovo je prvo odlično nacrtan napad, jer ostavlja Kajrija sa najsporijim čuvarom, drugo vraški težak šut za ubaciti, nebitno kojom rukom, evropska trojka van balansa, iz dvokoraka. Ludilo.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, uini said:

 

 

da li moze da se predvidi poredak na zapadu u ovom trenutku? ja mislim da ne moze ali sam otvoren da cujem argument na temu.

 

Naravno, sprdam se na racun matoraca. Kad je krenula sezona, kad su pricali o favoritima za sezonu mediji su pricali "denver, boston, milvoki" pa onda "lakers, warriors, suns". 

 

U play-inu na jednu dobijenu naravno da se svasta moze desiti. Mozda cak neka od tih ekipa napravi jos jedan run ove ili neke od narednih godina. Ali godine stizu.

Link to comment

^ja mislim da su dubsi, sunsi i lakersi [mozda bas tim redosledom], opasniji protivnik od thundera, t'wolvesa, pelicansa.

 

ke vidime, ofc; ja bih vise voleo ove druge u prvom kolu, da sam contender.

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Micko8 said:

Oni su jedna matora i istrosena ekipa koja igra lose bez Wesbruka.

 

wbrook je odlican sedmi igrac clippersa, odmah iza powella ali ne treba davati neki poseban znacaj njegovoj ulozi, jer ima nekoliko igraca koji mogu da nadoknade njegov ucinak na drugaciji nacin.

  • +1 1
Link to comment

elem, sto bi rekao emanuela iz majstori, majstori, moje vidjenje snaga na zapadu izgleda ovako:

 

tier1 nuggets

 

tier2 [poredjace se u odnosu na matchup u reg sez plasmanu] clippers, dubs, suns, lakers

 

tier3 mavs, thunder, pelicans  [poredjace se u odnosu na matchup u reg sez plasmanu] 

  • +1 1
Link to comment

Kyrie je virtuoz. 

 

Ekipa kojoj je Vestbruk presudna karika neće osvojiti ništa da igraju 200 godina. Srećom po Kliperse, Vestbruk to nije :laugh:

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

nije to smešna demagogija nego ti samo plastično pokazujem koliko ti ustvari dereš ko maxim po diviziji.

 

Realnost: zavisno od polazne godine prihodi NBA igrača će rasti više od NFL igrača, ili obrnuto, ali ne preterano značajno kako god okreneš

 

omiljeni: da NBA ima bilo kakvu gledanost (npr. kao NFL) igrači bi danas bili plaćeni 5x više nego što jesu. I ko to ne vidi dere ko maksim po diviziji :lolol:

 

Možda su tebe slali na pregovore s Goodellom onda.

 

Link to comment

Ponavljam se znam. Kajri je kao osoba cudak na milion i jedan nacin. Ali kao igrac, kada mu se igra, je mozda i najdopadljiviji za gledanje. Vangeneracijski talenat.

  • +1 2
Link to comment

Kajrijeva igra je indijastina koja moze da prodje samo kada ne mora sam da nosi sam svoj tim, gde god je bio glavni igrac taj tim nije imao mnogo timskog uspeha. Meni se licno ne dopada njegova igra i mislim da je jedan od najprecenjenijih igraca iako je talentom top 10 igrac u ligi a onaj pogodak protiv Denvera je obican user koji se desava na kosarkaskim terenima,poput Jokicevog protiv golden stejta ove sezone itd.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...