Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

12 minutes ago, Micko8 said:

Veceras je bio jedan od najgorih igraca u ligi. Kurcobolja totalana u oba pravca. Za skoro sve poraze ove sezone je uglavnom on kriv ovakvim stavom i zalaganjem u igri. I trebao je Marej da uzme zadnji sut ili Porter, jer su ih oni i vratili  u igru.

 

pa dobro, ovo nije bila vazna tekma za nuggetse po bilo kom osnovu; probali su u cca trecoj brzini da igraju egal, kada nije uspelo, bili su u fazonu, sta da radis.

 

nema nikakve opipljive prednosti izmedju toga da li si prvi ili cetvrti na zapadu, bar u ovom trenutku.

Link to comment

Kako nije vazna kada se bore za prvo mesto na Zapadu a Oklahoma ima dobijen taj brejker protiv Denvera , svaka utakmica im je vazna a sledeca utakmica im je protiv Minnesota u gostima, ovo je jos jedan los poraz a mogli su da dobiju lako ovu utakmicu da se debeli samo malo vise trudio na terenu. Opipljiva razlika itekako postoji, posto imaju jedan od najtezih domacih terena u pej of-u.

Edited by Micko8
  • +1 4
Link to comment

oklahoma i nije toliko bitna jer ne mogu dobiti denver u playoffu bez obzira ko je domacin u seriji. 

 

denver jos igra tri puta sa minnesotom do kraja sezone, tu bi trebalo obezbediti bar drugo mesto.

  • +1 3
Link to comment

Treba vijati prvo mesto (ovo se odnosi na OKC, Denver i Minny) jer ti onda u prvoj rundi dolaze Sunsi, Lakersi ili Warriorsi, prakticno bye. Bolje na penzionere nego na ozbiljnu ekipu.

  • +1 2
Link to comment

Ove frljoke se ne brane, nije Jokic nista mogao kod poslednjeg napada, ali da pratim Denver redovno, vec bi mi bilo malo muka od ovoga na 07:17.

 

 

I da, debeli radikalski smrad je cudo nevidjeno, IQ, obe ruke, snaga... ali realno, odbrana ce mu uvek nedostajati da bude u samom vrhu kada pricamo o najvecima svih vremena. Sto naravno, nikako nije sramota da se ne bude u top 15 svih vremena, sta vise, ostvario je vise nego sto smo mogli da sanjamo, ali to je cinjenica.

 

Narocito sto se na snimku gore odmah u sledecem napadu vidi kako se brane takvi napadi.

 

I bila je prica o transformaciji u Mark Gasola, ali sa tom pricom se davno stalo. Dosao je na neki dovoljan 2 nivo i tu se svi zadovoljili. Jbg.

 

Jeste, ima on druge odbrambene kvalitete zahvaljujuci IQ-u pre svega, ali realno, stagnira vec neko vreme kada je napredak u odbrani u pitanju, a morao bi bas da napreduje jer je krenuo iz jako lose pozicije i nikad nije dostigao neke visine gde bi mogao da se zadovolji.

Edited by Hele
Link to comment
1 hour ago, Fins fleet said:

Treba vijati prvo mesto (ovo se odnosi na OKC, Denver i Minny) jer ti onda u prvoj rundi dolaze Sunsi, Lakersi ili Warriorsi, prakticno bye. Bolje na penzionere nego na ozbiljnu ekipu.

 

pa i ako si drugi, dolaze ti isti

Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Ove frljoke se ne brane, nije Jokic nista mogao kod poslednjeg napada, ali da pratim Denver redovno, vec bi mi bilo malo muka od ovoga na 07:17.

 

 

I da, debeli radikalski smrad je cudo nevidjeno, IQ, obe ruke, snaga... ali realno, odbrana ce mu uvek nedostajati da bude u samom vrhu kada pricamo o najvecima svih vremena. Sto naravno, nikako nije sramota da se ne bude u top 15 svih vremena, sta vise, ostvario je vise nego sto smo mogli da sanjamo, ali to je cinjenica.

 

Narocito sto se na snimku gore odmah u sledecem napadu vidi kako se brane takvi napadi.

 

I bila je prica o transformaciji u Mark Gasola, ali sa tom pricom se davno stalo. Dosao je na neki dovoljan 2 nivo i tu se svi zadovoljili. Jbg.

 

Jeste, ima on druge odbrambene kvalitete zahvaljujuci IQ-u pre svega, ali realno, stagnira vec neko vreme kada je napredak u odbrani u pitanju, a morao bi bas da napreduje jer je krenuo iz jako lose pozicije i nikad nije dostigao neke visine gde bi mogao da se zadovolji.

Rekose mi da je Embiid defanzivno cudo, jos se iz druge runde plej of-a nije pomakao:sad: Kad ga raznorazne budale  budu rangirale sa ostalim igracima tj. legendama koje su igrale u NBA, nece gledati na to kakvu je odbranu igrao, nego koliko titula je osvojio i koliki je njegov doprinos bio u osvajanju istih. Kod debelog je najveci problem sto nece da se trudi na 30% utakmica regularne sezone u posledne dve,tri sezone. Ja na primer da se bavim trenerskim poslom i da sam mu ja trener, radila bi stolica na kojoj sede igraci i strucni stab, ne ona za konvencijalnu upotrebu ,da se posalje na nju ida sedne, nego da je oseti po ledjima:fantom: Jokic je neverovatno tezak igrac za pracenje.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, 189- said:

 

pa i ako si drugi, dolaze ti isti

Jos se nista ne zna ko im dolazi, posto je sve zakrceno dole na dnu a da treba da obezbede prvo mesto na Zapadu trebaju, to im je jedina nada da mogu i ove sezone nesto dobro da naprave u plej of-u.

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, 189- said:

 

pa i ako si drugi, dolaze ti isti

Ako si drugi, dolaze ti verovatno Kingsi ili Mavsi. Ili Pelicansi ili Clippersi ako odluce da se naprasno raspadnu.

Edited by Fins fleet
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Micko8 said:

Kako nije vazna kada se bore za prvo mesto na Zapadu a Oklahoma ima dobijen taj brejker protiv Denvera , svaka utakmica im je vazna a sledeca utakmica im je protiv Minnesota u gostima, ovo je jos jedan los poraz a mogli su da dobiju lako ovu utakmicu da se debeli samo malo vise trudio na terenu. Opipljiva razlika itekako postoji, posto imaju jedan od najtezih domacih terena u pej of-u.

 

imace prednost domaceg terena i sa druge, trece ili cetvrte pozicije.

 

da li moze da se predvidi poredak na zapadu u ovom trenutku? ja mislim da ne moze ali sam otvoren da cujem argument na temu.

 

po meni je vaznije ko ti je protivnik u prvom i drugom kolu, u kontekstu zapada, gde je svakakva koska moguca, nego to da imas prednost domaceg terena do finala, pogotovo sto nuggetsi nisu domacinska ekipa, uprkos tome sto im prija homecourt.

Link to comment

Jalen Brunson

On beating rookie Keon Ellis one-on-one taking advantage of the rookie looking away for a second...

“I saw him kinda looking before. He turned his head one time or twice and then I just told Isaiah (Hartenstein) to come up, set the screen. He looked, and as soon as he turned, I went.”

“If he comes (to) set the screen, he comes to do it. I just read it. I’m just surveying the court and kinda just reacting. Once he turned his head, there’s no way he could (see)—unless he’s a magician.”

 

 

On joining Patrick Ewing, Bernard King, and Carmelo Anthony as the fourth Knick with back-to-back 40+ point games...

“Grateful, honored... Those guys have a bigger resume than I ever will. I’m just tryna help my team win that’s all.”

Josh Hart

On Jalen Brunson’s 42-point performance...

“He’s our go-to guy. Great that he was able to kinda get into that company (Melo, King, and Ewing). That’s elite company.”

“Maybe he’ll pass a little bit more next game.”

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...