Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

10 hours ago, goofs said:

Kalderon je skoro 15 godina igrao u NBA na račun organizacije i šuta, tako da se može i to. S tim što sam ja više skeptičan glede njegove budućnosti u ligi, mislim da se za par godina vraća u Evropu.

 

Nisam hteo da budem nešto posebno kritičan. Mislim da može da igra tamo, Kalderon je solidno poređenje. U dobroj je situaciji, u dobroj ekipi i imaće svoje prilike.

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, 1n54jd3r said:

kakav trash od dresova vecinski

 

Bukvalno svi. Najmanje užasni Jutin pokušaj reference na pozne 90e i Klivlendov "The Land" :isuse: Vratite Champion, Starter, koga god, ovaj Najk k'o Zastava sa "kakva plata, takva vrata".

  • +1 2
Link to comment

Neverovatno ovo za McDanielsa. Connelly je prs'o. Mogao bih da prihvatim i da veruju da ima potencijal, ali imaju Edwardsa i logično je da grade ekipu oko njega. Mislim da je KAT svoje odsvirao, ali opet sad svi znaju da su vrlo voljni da ga se otarase.

 

Zeke Nnaji produžetak rookie ugovora 4/32. U poređenju s McDanielsom džabe :lolol:. Kockaju se da će biti solidan igrač u rotaciji ove godine i da će ga imati par godina na dobrom ugovoru. 

Link to comment
14 minutes ago, Venom said:

Zeke Nnaji produžetak rookie ugovora 4/32. U poređenju s McDanielsom džabe :lolol:. Kockaju se da će biti solidan igrač u rotaciji ove godine i da će ga imati par godina na dobrom ugovoru. 

 

Ili da ga uvaljaju negde kao dopunu ako zatreba. Posle onog intervjua uopšte nemam sumnju da će Booth trejdati koga god treba ako naidje situacija.

Link to comment
4 hours ago, Amos said:

Posle onog intervjua uopšte nemam sumnju da će Booth trejdati koga god treba ako naidje situacija.

 

Demantovao je Booth one izjave.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...