Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

ma nisu patike, najmanje vremena su proveli igrajuci u BBB-u. skoro nista. zapravo, samo toliko, koliko je bilo potrebno da ih slikaju za reklamu.

 

problem je tatina bolesna ambicija, urnisao ih je od rane mladosti. svu trojicu. 

Link to comment

 

46 minutes ago, kralj said:

 

Čitao sam to, ali je nategnuto do zla boga. Evo, bratove patike su uvek u priči za najbolje u ligi, pa i on više ne igra nego što igra.

 

koje patike, Puma? gde si to video da su u "prici za najbolje u ligi"??

Link to comment

Da, gotovo na svakoj listi najboljih signiture patika sam naletao na njih.

 

Doduše, moguće da je bilo vezano strogo za dizajn (što je tek skandal).

Link to comment

ne znam brt, ja sam u tom biznisu, prvi put cujem.

 

edit: btw, moj sin igra u njima, voli ih ali patike nisu nista posebno. tehnologija nula, kvalitet osrednji.

Edited by Djuro
Link to comment

Gledam sad situaciju sa rosterom Vašingtona, ako se niko ne oporavi (a pitanje je da li su uopšte to prave povrede), brat Tristan bi čak finu rolu mogao da ima. 

Nisam uopšte imao utisak da su toliko tanki na visokim pozicijama. 

Link to comment

prognoza za NBA karijeru Jokica, Bleacher Report, Jun 2018: 

 

"If Jokic can deliver accurate shooting and make the right plays when the ball is in his hands, he could be a poor-man's Diaw and a long-range threat like Antic. Jokic would probably be the fourth or fifth scoring option when he's in the game, but all that matters is whether he plays efficiently.

Unfortunately, his defense will likely prevent him from ever playing 30-plus minutes or starting. However, there's no shame in being a respectable reserve on a winning team in the future."

 

ja sam ubedjen da je debeli ovo zalepio u svoj ormaric u svlacionici, te baci pogled na taj papir, tu i tamo.

 

  • +1 1
  • Haha 8
Link to comment
6 hours ago, uini said:

lamela je, kao sto kazes, stalno u autu zbog 1001 povrede

 

samo jedna povreda - zglob.

 

shaq jede govna bez razloga. dobar lik ali malo priglup i sujetean jbg.

Link to comment
13 minutes ago, 189- said:

 

samo jedna povreda - zglob.

 

 

uau. nisam imao pojma da su svi ti izostanci i prošle i ove sezone zglobovi

TOSE NISAM NADO 

Link to comment

Ali koliko mediji uzidizu ovo smece iz LA zvano Lejkersi, prosle sezone im se posrecilo pa kao opet su opasan su protivnik za svakog u prvoj rundi:fantom: Ja sam siguran da ne mogu nikoga da dobiju u plej of-u u seriji ove sezone , ako se kvalifikuju za plej of.

Edited by Micko8
Link to comment
4 hours ago, mackenzie said:

 

 

 

Sere debeli, u svam prajmu nije imao ni blizu dobrog cuvara kakav je Gobert. Ne kazem da bi ga ovaj zaustavio ali lik je igrao protiv centara kao sto su Dale,Davis,Collins,Ostertag itd. Ili protiv isluzenih igraca poput Divca,Mutomba i Robinsona.

Edited by Micko8
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

nebitno je koga je shaq imao, igrao je protiv david robinsona npr, tesko da moze zajebanije od toga

 

ali kao sto kazes, kenja sad kada je rudy ocvao, u prajmu je bio defanzivna masina, sposobna da pokrpi i spoljne igrace, sve zivo

Link to comment

Naravno da lupeta, ruku na srce, kad bi se Goberova odbrana svela na odbranu Šeka na postu, ne bi bila ni blizu spektakularna kakva zapravo jeste.

 

 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, uini said:

nebitno je koga je shaq imao, igrao je protiv david robinsona npr, tesko da moze zajebanije od toga

 

ali kao sto kazes, kenja sad kada je rudy ocvao, u prajmu je bio defanzivna masina, sposobna da pokrpi i spoljne igrace, sve zivo

 

Ove godine je gotovo na nivou prajma.

Link to comment

voleo bih videti shaqa u danasnjoj kosarci kako jurca za igracima ili izlazi do linije za tri da cuva protivnickog igraca.

  • +1 2
Link to comment
Just now, kralj said:

 

Ove godine je gotovo na nivou prajma.

 

da, nisam gledao minny uopste, vidim da ima opasnu produkciju ali atletika se ne vraca, pa je u tom smislu prajm rudy nesto drugo.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...