Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Peter Fan said:

Sabonis dominira protiv AD

 

Rutinski protiv AD. Upravo Džejms Vorti proziva AD-ja da se poeni, skokovi i asistencije Sabonisa pamte, dok su AD-jevi statistika. Stvarno su jadno delovali Lejkersi.

Link to comment
19 minutes ago, uini said:

 

bravo vaso; 

sharlot-poku begins

 

 

 

Opet neko spalio lamelu. Jebote njega i lonza cale od stakla pravio.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

^lonzo ima tu golemu jednu nevolju sa kolenom, koja traje dve godine. kad smo kod toga, izasla je sort of prva dobra vest:

 

After bad update after bad update, there was finally some positive injury news regarding Ball. He has reportedly been cleared for “advanced rehab activities” and is making progress toward a return.

 

lamela je, kao sto kazes, stalno u autu zbog 1001 povrede

Link to comment
13 minutes ago, precog said:

Bogi sut 20%, cuva se za repku.

 

fantazi-usrao me posred plejofa :mellow: snazno pomogli i jake laravia i ostali nesrecnici.

Link to comment

Video sam, ajd pa da se vrati dogodine i spasi bullse. Nisam ispratio kako stoje sa ugovorima, bila bi fora da kad im se vrati i ako ostane tim da pokidaju sve.

Link to comment
55 minutes ago, precog said:

Opet neko spalio lamelu. Jebote njega i lonza cale od stakla pravio.

 

nema tu nikakvog iznenadjenja.

tacno se ispostavlja ono sto su svi normalni i predvidjali, videvsi na koji (vestacki i nestrucni) nacin, cale - od prosecne dece - pravi "najbolje kosarkase na svetu". 

 

ne moze to besplatno.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Venom said:

 

Eto sad kad smo jedan argument demantovali, prešaltao si se na drugi. Da i taj stavimo u kantu za đubre gde mu je i mesto

 

 

 

Ne sumnjam da ćeš se ili vratiti na prvi ili izmisliti neki treći.

 

 

Dobro, malo se zezam, ali ako bi ovako klipometrisali znamo, svi ko bi pre ostao bez materijala... 

 

Sama činjenica da sam znao da ćeš okačiti Divca ide u prilog tome...

 

 

Link to comment
4 hours ago, zorglub said:

 

Doduše, Riki Dejvis je bio league journeyman, a očajnički pokušaj 3Da desio se u laganoj pobedi nad drugim timom. Shai pak svoju sramotu čini u velikom porazu od druge ekipe, i to kao lider NBA u PPG. Nije uopšte komentar lige kao takve sada i nekad, samo zapažanje o situacionoj razlici.

 

S druge strane šutnuo je na svoj koš što je ipak master nivo jadnosti. Možemo u sitna crevca šta je gore, ali nije ni bitno šta je gore, bitno je samo da je takvih stvari bilo oduvek pogotovo kako je sve više para bilo u igri. Glavni problem je što su se neki ljudi identifikovali s pričama iz prošlosti i sad ne mogu da se opasulje da to eventualno nije bilo baš tako. To i delimično godine na ovom sredovečnom forumu, samo im štap fali dok mlate i viču "u moje vreme je sve bilo bolje". U stvarnosti osim utakmica Bullsa bilo je i utakmica Hawksa gde Shareef Abdur Raheem uredno beleži svoj 20-10 double double u još jednom porazu Hawksa pred 12 gledalaca.

 

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

 

Dobro, malo se zezam, ali ako bi ovako klipometrisali znamo, svi ko bi pre ostao bez materijala... 

 

Sama činjenica da sam znao da ćeš okačiti Divca ide u prilog tome...

 

 

 

Možda ima veze s tim što danas imamo 100x više materijala.

Link to comment

Jel bese i Janis sutnuo na svoj kos zbog tripl dabla pre godinu dve? Ima ludaka svakakvih, samo je cinjenica da ih je sad mnogo vise, Lebron i ekipa su to digli na mnogo visi nivo jer im je omoguceno. Hteli su valjda da ociste ligu od tuca i kuvanja na terenu ali otislo se u neku skroz drugu krajnost, sve neke sisice svuda okolo i lazni taf gaj Drejmond. 

 

A ne znam za Atlantu i 12 gledalaca ali ono sinoc u Majamiju je bilo tragikomicno prazno a na ESPN pise opusteno 19 921 :ph34r: to samo ako dvorana prima 40+ hiljada, kakvi mentoli lazljivi

Edited by Zli Gli
Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

 ono sinoc u Majamiju je bilo tragikomicno prazni a pise opusteno 19 921 :ph34r: to samo ako dvorana prima 40+ hiljada, kakvi mentoli 

 

Ok, ovo bas podseca na jednu organizaciju koja ovde radi slicne stvari

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...