Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ne kladim se vec poduzi period, kostalo me dok nisam skontao da ne znam, doduse tenis 95%

 

Tuga je sto ja gledam a dvorana poluprazna bukvalno, ipak Nagetsi i dalje nisu atrakcija sirom Amerike

Link to comment

Ja pitam ovaj fantazi u sokeru,skromne uplate,ne košta mnogo,dobro zezanje

Edited by Bogotac
Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Ne kladim se vec poduzi period, kostalo me dok nisam skontao da ne znam, doduse tenis 95%

 

Tuga je sto ja gledam a dvorana poluprazna bukvalno, ipak Nagetsi i dalje nisu atrakcija sirom Amerike

Pozvaću Rajlijevu desnu ruku, u narednih pola sata lagano ide 30% više ljudi.

Link to comment

Kakav je zicer promašio MPJ, a onda KCP sam sebe izdribla u aut. Nisu Nagetsi na nivou večeras, nevezano za plejof odbranu Majamija.

  • +1 1
Link to comment

Kakva četvrtina Džeksona, on i Braun odlični u minutima bez Jokića, dovedoše Denver u rutinsku završnicu.

 

Utisak meča mi je napad na neka 2 minuta pre kraja kada Džamal ostaje sam na trojci u uglu na nekih 7-8 sekundi pre kraja napada, gleda sat i odlučuje da nastavi napad koji se završava u poslednjim sekundama tako što Jokić dobija loptu u reketu na metar i po od koša. Sledeći napad već tradicionalna MPJ trojka da potvrdi pobedu.

 

Majami je užasno šutirao, samo u četvrtoj su Mils i Rožir imali po jedan promašaj celog obruča.

Link to comment
5 hours ago, Venom said:

Živite u prošlosti koja nikad nije postojala.

 

Doduše, Riki Dejvis je bio league journeyman, a očajnički pokušaj 3Da desio se u laganoj pobedi nad drugim timom. Shai pak svoju sramotu čini u velikom porazu od druge ekipe, i to kao lider NBA u PPG. Nije uopšte komentar lige kao takve sada i nekad, samo zapažanje o situacionoj razlici.

Link to comment

Spolstra nahvalio Denver, pričao o njihovoj sposobnosti da ubace u brzinu i odlepe se, rekao da su najbolji u tome u ligi. Zamerio svojima što nisu uzimali otvorene šuteve i zabijali se u reket među više igrače Denvera.

Link to comment

Nikada me neki sportista nije iritirao kao debeli gmaz a pratim njegovu skoro citavu karijeru ,od juniorskog uzrasta.

Link to comment

Neko bi pomislio da su izgubili zbog Jokića, a ne pobedili rutinski zbog dobre igre klupe koja je postigla više poena od Majamija u poslednjoj četvrtini.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...