Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Zli Gli said:

 

Jasno, ko se nije vakcinisao je automatski antivakser. Ja licno sam isao sa vazdusnom puskom po ulicama i pucao u sve koji su se vakcinisali, nema s nama labavo :fantom: Ta epizoda sa koronom i vakcinacijom i tim etiketiranjem ljudi je izvukla bas ozbiljna govna na povrsinu, i na forumu i uopste, i ne bi se ja bas toga podsecao da sam na vasem mestu, s obzirom kako je sve ispalo na kraju.

 

Nego, kad smo se dotakli i Embida, na koga biste pre tipovali u seriji na 4 pobede:

 

Jokic, Meksi, Tobajas Heris, Badi Hild...

 

Ili 

 

Embid, precenjeni Marej, Gordon, MPJ... 

 

??? Ja lagano na ove druge, bas Marej bi bio prevaga, bilo bi rutinski 4:1.

 

Marej onako solidan u bablu i prosle sezone:

26.3p, 5.3sk, 6.8as, 0.3bl, 1.2ukr, 2.7izg, sut iz igre 48.5%

 

Jokic u te dve sezone:

27.2p, 11.6sk, 7.6as, 0.9bl, 1.1ukr, 3.4izg, sut iz igre 53.5%

 

Ogromna razlika, nema sta. 

 

 

 

Denver ne bi video plej of-a sa Embiidom. Filadelfija bi bila top 5 team na Istoku sa Jokicem.

Link to comment

Mogu eventualno tebe da banuju a mi ostali cemo sami odluciti kad cemo prestati da pisemo na tu temu

 

Micko, ne znam kako da ti saopstim ali Fila je bila top5 tim sa Embidom lagano

Link to comment

Pa bila bi i sa Jokicem ali Denver sa Embiidom bi bio go kurac, pogotovo sto ovaj bira koje utakmice ce da igra u sezoni, teza koferencija a ceo tim Denvera zavisi od toga da ih neko razigrava . Plus sto kamerunac ne sme ni da igra u Denveru zbog nadmorske visine:)

Edited by Micko8
Link to comment

ova tema je difinitivno postala gora od b92 sportskih komentara. hvala bogu pa imamo moderatore koji sprecavaju ove silne nebuloze koje se pisu.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

ova tema je difinitivno postala gora od b92 sportskih komentara. hvala bogu pa imamo moderatore koji sprecavaju ove silne nebuloze koje se pisu.

reaguju azurno na report, a imate i dve jokic teme kao argument za offtopic pa nek se aktivira neko od ozbiljnijih nba fanova po tom pitanju i bice ubrzo bolje

Link to comment

thibs:

 

“[Anunoby is] a long wing, versatile. [He adds] defense, shooting... just all-around play, movement without the ball.”

 

“He can fit with anybody. He can play off people. He can shoot. He’s good off dribble handoffs, he’s good moving without the ball, cutting, slashing, he’s very good in transition. He can play with your starters, he can play with your bench, he can play the 3, he can play the 4, you can put him at the 2. He guards everybody. Very unique.”

 

On Josh Hart adapting to a new role on Tuesday with Anunoby back in the lineup...

 

“I thought Josh Hart was incredible. Just his defense, his rebounding, his scoring, his playmaking, everything—just all-around play.“

“That’s the beauty of Josh and OG. Both can play all three wing positions. They can play 2, 3, and 4, and they’re interchangeable, and sometimes, you can go with matchup, like, ‘OK, we can take advantage of this, this way.’ And I like that, I like that versatility, and we thought that was one of the big reasons we wanted OG.”

 

On the ever-complaining Josh Hart...

“He’s gonna give me grief about something, so it goes in one ear, out the other. But he was terrific.

He plays to win, and that’s what I love about him. And so, he’s not a guy that plays for stats, even though his stats were great, unbelievable. But he plays to win, and that’s what makes him so valuable to us.”

 

Edited by uini
Link to comment

Denver ima danas sansu da zasedne na vrh Zapadne konferencije prvi put ove sezone ali znajuci kako igraju takve utakmice, ocekujem lagan poraz od Majamija:)

Link to comment

jel vazno uopste biti prvi na zapadu, tj da li je to neka prednost, kada se ne moze proceniti poredak a imas prednost domaceg terena?

Link to comment
Just now, uini said:

jel vazno uopste biti prvi na zapadu, tj da li je to neka prednost, kada se ne moze proceniti poredak a imas prednost domaceg terena?

To je neka interna stvar u NBA, zbog iluminata.

  • Haha 1
Link to comment
23 minutes ago, uini said:

jel vazno uopste biti prvi na zapadu, tj da li je to neka prednost, kada se ne moze proceniti poredak a imas prednost domaceg terena?

 

Kako stvari stoje najvaznije je ne biti treci da se ne bi dobio Finiks u prvoj rundi

  • Haha 2
Link to comment

Kako nije vazno kada imaju jedan od najtezih doamcih terena, imperativ im je da budu prvi na Zapadu. 

Edited by Micko8
Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

Edit: u suštini sam došao da okačim ovo, evo kako se bori čovek za MVP titulu. Ovo su te razmažene jajare današnje iz NBA o kojima sam pričao sa gosn venom-om neki dan:

 

 

 

"današnje". Pre 20 godina

 

 

Živite u prošlosti koja nikad nije postojala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...