Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Ma daj, Gli samo praktikuje debatnu gimnastiku bez ikakve ostrašćenosti.

 

Doduše i to ume da nervira, al meni kod Glija skroz simpatično.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Ovo su te razmažene jajare današnje iz NBA o kojima sam pričao sa gosn venom-om neki dan:

 

Wow. Duh Rikija Dejvisa živi, prvo Luka, sad Shai. U međuvremenu Zlijev nemesis ima nekih 47 sombor doubles.

Link to comment

Pri tome, Luka, kao i Janis koji je slične stvari radio, imaju nešto šampionsko u sebi.

 

SGA, Tejtum i Embid će karijeru završiti sa 0 prstenova kao glavni igrači ekipa :fantom:

 

Dakle, od trenutnih u ligi ostaju Nikola, Luka, Janis, Ant, i videćemo za Wembija :fantom:

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Filozof manijak said:

Al vas trigeruje Gli, alal mu ćufte :D

 

 

Ne trigeruje već spamuje i đubri temu. Skinuh temu sa ignora prošle nedelje i opet je vraćam jer džabe kad je neko na ignore kada se ostali pecaju, odgovaraju i kvotuju. 

Link to comment
3 hours ago, salerokada said:

Debata sa Glijem ima smisla kao debata sa antivakserom. Oh, wait...

 

Jasno, ko se nije vakcinisao je automatski antivakser. Ja licno sam isao sa vazdusnom puskom po ulicama i pucao u sve koji su se vakcinisali, nema s nama labavo :fantom: Ta epizoda sa koronom i vakcinacijom i tim etiketiranjem ljudi je izvukla bas ozbiljna govna na povrsinu, i na forumu i uopste, i ne bi se ja bas toga podsecao da sam na vasem mestu, s obzirom kako je sve ispalo na kraju.

 

Nego, kad smo se dotakli i Embida, na koga biste pre tipovali u seriji na 4 pobede:

 

Jokic, Meksi, Tobajas Heris, Badi Hild...

 

Ili 

 

Embid, precenjeni Marej, Gordon, MPJ... 

 

??? Ja lagano na ove druge, bas Marej bi bio prevaga, bilo bi rutinski 4:1.

 

Marej onako solidan u bablu i prosle sezone:

26.3p, 5.3sk, 6.8as, 0.3bl, 1.2ukr, 2.7izg, sut iz igre 48.5%

 

Jokic u te dve sezone:

27.2p, 11.6sk, 7.6as, 0.9bl, 1.1ukr, 3.4izg, sut iz igre 53.5%

 

Ogromna razlika, nema sta. 

 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

A evo ga i ovaj smarac garmonbozia, jedan od najglasnijih kad je bilo pljuvanje o vakcinaciji i vatreni grobar do mojega, jedan od zescih podbadaca na relaciji KKP - KKCZ. Mogao bi i ja da porazmislim o prvom ikad liku na toj ignor listi ali sacekacu ipak da bude neko bitan, neka ga. 

Link to comment
25 minutes ago, Zli Gli said:

 

Jasno, ko se nije vakcinisao je automatski antivakser. Ja licno sam isao sa vazdusnom puskom po ulicama i pucao u sve koji su se vakcinisali, nema s nama labavo :fantom: Ta epizoda sa koronom i vakcinacijom i tim etiketiranjem ljudi je izvukla bas ozbiljna govna na povrsinu, i na forumu i uopste, i ne bi se ja bas toga podsecao da sam na vasem mestu, s obzirom kako je sve ispalo na kraju.

 

Nego, kad smo se dotakli i Embida, na koga biste pre tipovali u seriji na 4 pobede:

 

Jokic, Meksi, Tobajas Heris, Badi Hild...

 

Ili 

 

Embid, precenjeni Marej, Gordon, MPJ... 

 

??? Ja lagano na ove druge, bas Marej bi bio prevaga, bilo bi rutinski 4:1.

 

Marej onako solidan u bablu i prosle sezone:

26.3p, 5.3sk, 6.8as, 0.3bl, 1.2ukr, 2.7izg, sut iz igre 48.5%

 

Jokic u te dve sezone:

27.2p, 11.6sk, 7.6as, 0.9bl, 1.1ukr, 3.4izg, sut iz igre 53.5%

 

Ogromna razlika, nema sta. 

 

 

 

 

Gde nadje taj trejd sa Filom, ovi naši bi digli ruku na sebe, a njini sve 4 u vis.

 

Imaš Marejev taze intervju posle Toronta, pola vremena je potrošio objašnjavajući kako mu Joka olakšava svaku situaciju na terenu. 

Link to comment

Pa eno Milosica predvidja ko ce a ko nece osvojiti koliko titula i ubacio i Embida pa me to asociralo.

 

Dakle, da se manemo sad sta je ko izjavio i ko bi se roknuo od muke sto dobija Embida a ko bi pevao od srece zbog Jokica, da li je jaci tim KCP/Marej/MPJ/Gordon/Embid i ostali ili Meksi/Melton/Oubre/Heris/Jokic i ekipa? Da li bi se ovi prvi sabrali od soka i nakon cupanja kose dosli sebi i dobili seriju protiv ovih drugih premocnih likova?

 

Neverovatna ste druzina, sad ste postali i psiholozi, znate sta bi bilo kad bi bilo, kapa dole :D A znam i ja sta bi bilo, ovi drugi bi prosli kao Srbija na EP, dakle opet jedan go kurac :sad:

Link to comment

4:0 Gli ko kuća.

 

Jedino što bi bilo drugačije je što bi ti ovde pisao kako je Meksi novi Džordan. :fantom:

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...